Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дразнещ проблем с моята Гега !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дразнещ проблем с моята Гега !

    Здравейте имам проблем с Г-то и той е следния -гори ми постоянно бобината на стартера . Причината за това излиза от долната помпа на съединителя , втори път я сменям и пак съвсем леко протича ! Педала си остава твърд и съединител има . Съмнението ми е че маховика увлича спирачна течност и пълни стартерната бобина и следствие на това гори . Трета бобина ми гори вече и много ме е яд , къде може да е проблема в скоростната кутия , нещо вилката ли да е не знам вече ! Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем ще му бъда благодарен да сподели .
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

  • #2
    От: Дразнещ проблем с моята Гега !

    Помпата външна ли е?
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: Дразнещ проблем с моята Гега !

      Да . Имам съмнение , че горната помпа е сменяна и не е за модела и е с по голям дебит !
      Land rover 2.5 tdi
      0884035413

      Коментар


      • #4
        От: Дразнещ проблем с моята Гега !

        Съединител сменян ли е?
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          От: Дразнещ проблем с моята Гега !

          Нямам идея , аз не съм го сменял а стария собственик едвали .
          Land rover 2.5 tdi
          0884035413

          Коментар


          • #6
            От: Дразнещ проблем с моята Гега !

            Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
            Да . Имам съмнение , че горната помпа е сменяна и не е за модела и е с по голям дебит !
            Може и от това да е,но тогава можеш да отрегулираш оста на педала...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #7
              От: Дразнещ проблем с моята Гега !

              Днес пробвах в движение с полу натиснат педал на съединителя и превклучва добре скоростите , ще си поиграя с хода на педала да го огранича малко !
              Land rover 2.5 tdi
              0884035413

              Коментар


              • #8
                От: Дразнещ проблем с моята Гега !

                Да направя корекция. Помпата е с външен монтаж но оста на помпата влиза вътре в кутията и вилката е вътре , тоест не може да се разбере как контактува оста с вилката !
                Land rover 2.5 tdi
                0884035413

                Коментар


                • #9
                  От: Дразнещ проблем с моята Гега !

                  между помпата и кожуха на скоростите има една подложка около 5 мм виж дали е там

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дразнещ проблем с моята Гега !

                    Можеш ли да ми изнамериш снимка какво прадставлява , ще съм ти крайно благодартян понеже мисля , че това е проблема и я няма !
                    Land rover 2.5 tdi
                    0884035413

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дразнещ проблем с моята Гега !

                      Изпращам ти оригиналния номер на частта по мерцедес. Влез в интернет за да я видиш. А1242950087

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дразнещ проблем с моята Гега !

                        Благодаря за линка поръчах гарнитурката от чужбина но излезе че е за друг модел но направих аналог на същата по моята помпа и смених надявам се бубината за последен пут и сега стана вече повече от 3, 4 месеца няма ядове с това . Още веднъж благодарско !
                        Land rover 2.5 tdi
                        0884035413

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дразнещ проблем с моята Гега !

                          А бре Жоре ти като започнеш да палиш въртиш по минута две то ако ще е из града можеш като електрокар да си го караш таа бобинката според мен много изкарва даже.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дразнещ проблем с моята Гега !

                            Aa Не е вярно тогава не искаше да запали понеже се беше удавила сега пали на четварт уборот ! А бубито гореше понеже от долната помпа на съединителя сълзи понякога спирачна течност . За мое щастие нямам го вече този проблем . След смяната на две помпи долни и 3 бубини .
                            Land rover 2.5 tdi
                            0884035413

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X