Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PUCH 463 - 320

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: PUCH 463 - 320

    И при мен го има този проблем,съмненията са за дачик колянов вал.. но не се знае

    Коментар


    • #77
      От: PUCH 463 - 320

      С Bosch KE-Jetronic не е ли само първият М104 3.0L M104.98x като този:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:260813d1253290830-m104-engine-cam-cover-colour-ps-pump.jpg
Прегледи:1
Размер:58.1 КБ
ID:5635938
      Иначе тук: http://en.wikipedia.org/wiki/Mercede...3.0_L_M104.98x ме учуди много, че 2.8 версията M104.900 e VR6 от VW.

      Коментар


      • #78
        От: PUCH 463 - 320

        Първоначално публикуван от PUCH W460 Преглед на мнение
        ме учуди много, че 2.8 версията M104.900 e VR6 от VW.
        Тва пък къде го прочете
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #79
          От: PUCH 463 - 320

          тук:http://en.wikipedia.org/wiki/Mercede...3.0_L_M104.98x

          2.8 L M104.90


          Mercedes needed a compact 6 cylinder for their vans and asked Volkswagen if they could use the VR6 Golf/Jetta engine. An agreement was reached and the engines were sold semi completed to MB. Basically only the engine cover and aircleaner housing is by MB.


          Коментар


          • #80
            От: PUCH 463 - 320

            Пълни глупости.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #81
              От: PUCH 463 - 320

              Оказа се, че има нещо вярно в Уикипедията, само че за Вито (то си го и пише - vans)
              https://www.drive2.ru/r/mercedes/4899916394579137691/

              Коментар


              • #82
                От: PUCH 463 - 320

                Такааа, извършиха се някои проверки, като почистване на дроселова клапа, оказа се , че работи. Клапата за въздуха на смукателните колектори също бе почистена и имаше откачен вакуум, обувките на темп. датчик бяха хлабави, смених и бензиновата помпа, старата си беше за 2.3 мотора и работеше много шумно. След всичко това, проблема при при първи студен старт си остава...
                I want out !!!

                Коментар


                • #83
                  От: PUCH 463 - 320

                  При мен, когато превключа при гасене на бензин и поработи така малко, на другия ден няма такъв проблем. Ако угася на газ приглъхва в началото.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #84
                    От: PUCH 463 - 320

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    При мен, когато превключа при гасене на бензин и поработи така малко, на другия ден няма такъв проблем. Ако угася на газ приглъхва в началото.
                    От една седмица го карам само на бензин, даже вчера му сипах една добавка за чистене на дюзите, ама дали е ефикасна е отделен въпрос, според мен нещата отиват на някоя дюза, която пикае на студен мотор....
                    I want out !!!

                    Коментар


                    • #85
                      От: PUCH 463 - 320

                      Последно проблема се задълбочи и това явно доведе до по-лесното му откриване, ...надявам се...Оказа се една от трите бобини, лула и чисто нова свещ сдала багажа вследствие на верижната реакция. Също така дюзите бяха почистени в ултразвукова вана и след всичко това, лека настройка по газта. Резултатът засега е много добър, джипа върви много приятно и с лекота на двата вида гориво.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03022015612.jpg
Прегледи:1
Размер:186.8 КБ
ID:5638809
                      I want out !!!

                      Коментар


                      • #86
                        От: PUCH 463 - 320

                        Да ти е честита новата джипка и със здраве да си я караш! [че малко късно се включвам ].
                        Без блокажи си за никъде. :D
                        Без лебедка, хептен...

                        0887 731062 - Цецо

                        Коментар


                        • #87
                          От: PUCH 463 - 320

                          Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                          Да ти е честита новата джипка и със здраве да си я караш! [че малко късно се включвам ].
                          Мерси, жив и здрав бъди, и ако идваш насам да се обадиш
                          I want out !!!

                          Коментар


                          • #88
                            От: PUCH 463 - 320

                            Да е жив и здрав и Вальо (drukman), одеве му се обаждах, но забравих да му спомена за приключението онзи ден. Благодарение на неговата идея, схеми и напътствия за монтиране на лебедката вътре в купето и възможността да се теглиш назад с нея, онзи ден си спестих много главоболия (а главата и без друго си ме болеше), нерви, пари, време и какво ли не още. След няколкочасово кръстосване из подгизнали земи, кални пътища, изорани такива, локвища, непроходими тръняци и всякакви кални препятствия, повярвал в себе си и в Г-то, с идеята, че се прибирам вече към вкъщи (стъмваше се и наистина ме болеше главата) с лекота се цопнах в една голяма кална локва... Такава кал с краката си не бях газил, две-три стъпвания и си вече със снегоходки от кал. Предницата се потопи до бронята в кал. Съвсем лек опит за връщане назад с все блокажите не даде никакви признаци за помръдване. Насред полето съм, дървета наоколо няма, нито напред, нито назад, на никой не мога да обясня къде съм точно и няма и да ме разбере, а и не ми се ще да притеснявам хората с глупостите ми. GPS нямам. Добре че на почти 45 градуса от правата линия и 20-ина метра назад намерих из едни храсти едно по здраво такова като дърво храст, 10-ина см дебело. Вързах в основата, разпънах колани, въжета и започнах да се дърпам назад през отворената задна врата. Нали предницата се беше потопила, та въжето не опираше във вратата, а въжето в нейната посока иначе отиваше. Въпреки че бях отклонил въжето през един шегел на задната "броня" (за да се реди що годе правилно върху барабана), малко попрецаках една от страниците на лебедката в края на манипулацията, хапна я въжето. Но се изтеглих. За има няма 15 минути време с цялото "гваране" из калта. Сега съм си сложил и втора ролка в джипа (за отклонението, вместо да трие в шегела направо). Та така.
                            Без блокажи си за никъде. :D
                            Без лебедка, хептен...

                            0887 731062 - Цецо

                            Коментар


                            • #89
                              От: PUCH 463 - 320

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              При мен, когато превключа при гасене на бензин и поработи така малко, на другия ден няма такъв проблем. Ако угася на газ приглъхва в началото.
                              Ще се възползвам от този съвет, надявам се така да удължа ефекта от последните интервенции
                              I want out !!!

                              Коментар


                              • #90
                                От: PUCH 463 - 320

                                Някой знае ли дали 463 имат предпазна броня под картера по принцип?
                                I want out !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X