Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да купя на дзверо ПУХен гад!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

    Гладиатор Пловдив...попитай !С тях джипа застана на пътя но съветвам те да са "рейд"дебели са кат буркани компотени
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

      Точно тях гледам.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

        Пружините от Ветерана на Андро са у мен и не ми трябват. Андро да каже какви са що са, ако вършат работа да ти ги давам.
        О899 2б2 1З2

        Коментар


        • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

          а има ли разлика 460 и 463
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

            Задни от Патрул май стават. Когато го взех беше с такива, но нямаше въобще задни амортесьори и не успях да усетя въобще за какво става дума.

            ПС
            Намерих кутийката за аванса, за която ти бях споменал. Понеделник ще я взема с мен да проверя точно коя жица за какво е и как точно работи и ще ти я донеса.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

              Малко напредък.

              По повод стойката за резервната гума - обмислям да я направя както на кабриото. Хваща се над отвора за резервоара и под десния стоп. Kупето е предвидено да я носи, само трябва да проверя колко точно е изгнило при мен.

              За повдигането на окачването - предницата се повдига лесно с до 38 мм. Ползват се подложки за задни пружини от 124-ка, седан. Номерът им е A1153252444, 19мм, най-високите. Цена грубо около 10-тина лева бройката. Една горе, една долу. От това, което намерих - при сериозно каране издържали около 2 години. Какво точно значи сериозно каране обаче не е ясно.
              За задните пружини не намерих нещо готово, което може да се купи.
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                Задни от Патрул май стават. Когато го взех беше с такива, но нямаше въобще задни амортесьори и не успях да усетя въобще за какво става дума.

                ПС
                Намерих кутийката за аванса, за която ти бях споменал. Понеделник ще я взема с мен да проверя точно коя жица за какво е и как точно работи и ще ти я донеса.
                Относно пружините на г-то. Основния проблем, е че като омекнат и колата клекне, започват да работят на по малко витки. Тоест лягат на блок. Подложките само допълнително ще влошат работата като вдигнат центъра на тежеста на колата. Патрулските не стават, защото са с по малко витки на същата товароносимост. Гелендията не вози както подобава. Втора употреба се изплзва само в случай на счупена пружина( за временно) или остър параралипс.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                  Пружините, с които съм в момента са Суплекс на няколко години, стандартна дължина. Добре вози, но ми се струват доста меки.
                  Колко сантиметра е нормално свита неуморена пружина на къса Г класа под тежестта на джипа?
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                    Малко да съживя темата. От днес вече е с 35х12.5х15. Джаните са ЕТ-22 с допълнително 20 мм преходни фланци. Динамиката на шосе падна, но по черно върви идеално.
                    По окачването не съм пипал нищо още. Поръчал съм подложки за пружините, но не са готови.
                    Наложи се да се подкастрят тръбите на шасито зад предните гуми за да не опират. При пълен ляв и десен завой закачаха в ушитителите на калниците.
                    С козметично подкастряне стана. Отратраних само външния ръб на уширителя.

                    Ето няколко снимки:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2699.jpg
Прегледи:1
Размер:133.9 КБ
ID:5684954Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2694.jpg
Прегледи:1
Размер:160.0 КБ
ID:5684955Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2693.jpg
Прегледи:1
Размер:208.5 КБ
ID:5684956
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                      Супер е станал

                      Коментар


                      • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                        Добре изглежда!
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                          Моеше да я снимаш преди да се окаля
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                            А не, тогава личи колко е зле боята.
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                              Гадта стана на 3 години.
                              За това време успешно и взех здравето, сега отлежава и събира сили за нов живот. Чакам малко да се стопли времето и го започвам.

                              Всичко тропа и трака от всякъде. Окачването плаче за нови тампони. Двата блокажа не работят, откъснала се е лостовата система на помпите.
                              Радиаторът е протекъл и .... е текъл право в алтернатора, та и той спря.
                              За капак някой ми сви огледалата.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                                Maтора добре ли е?
                                Огледала същите ли ще търсиш?
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X