Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Г класата на кайшин :) или проект Г500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Г класата на кайшин или проект Г500

    да мойте са 1 бубина за 4 цилинъра, Соти така ми каза Младен на програмата оборотите стигат 50000+ явно има връзка иначе картата ми е от рено 1.7 и на него му е бедна пък за мен какво да говорим при теб са го настроили на место или ти е паснал сигнала при мен е много объркан комутатора - мерцедеска му работа

    Коментар


    • #92
      До: Г класата на кайшин или проект Г500

      Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
      да мойте са 1 бубина за 4 цилинъра, Соти така ми каза Младен на програмата оборотите стигат 50000+ явно има връзка иначе картата ми е от рено 1.7 и на него му е бедна пък за мен какво да говорим при теб са го настроили на место или ти е паснал сигнала при мен е много объркан комутатора - мерцедеска му работа
      Е,от това..нищо не разбрах...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #93
        До: Г класата на кайшин или проект Г500

        има проблем и толкова няма много за разбиране в неделя ще видим

        Коментар


        • #94
          До: Г класата на кайшин или проект Г500

          качвай веберите и несе занимавай с глупости
          Аз тука с едно субаро импреса големи мъки. Като загрее непали и е толкова богата сместа, че се едно тече бензин от ауспуха... Във вторник ще го разнищваме
          4ао и успех
          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

          Коментар


          • #95
            До: Г класата на кайшин или проект Г500

            горещата информация е,че в софия един човек започва да прави дълго г. с новия мотор от вв140 - 500 ве8 дето е над 340 к.с. съответно колата ще е със скъсена база и резнати ъгли на атака. вади се от цяла предница на донор и се слага всичко, чакаме до месец ве-8 звук.

            а, окачването ще е с кол-овъри с около поне 70 см ход. най-вероятно някакъв king.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #96
              До: Г класата на кайшин или проект Г500

              от W140 5 литровия мотор е 320 коня, като моя. няма такъв над 340 кажи му че ако няма абс на колата да не слага нищо

              Коментар


              • #97
                До: Г класата на кайшин или проект Г500

                да, 320 коня е!
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #98
                  До: Г класата на кайшин или проект Г500

                  имате време моят ще върви до 2-3 дена. ако имате нещо неясно какви проблеми ще срещнете обадете се да ви обесна, освен това с С класовата кутия ще има страшно много проблеми аз сложих предавателните числа от гетракова автоматична кутия иначе .......

                  Коментар


                  • #99
                    До: Г класата на кайшин или проект Г500

                    Невероятен мотор майна!Знаеш ,че три карета се счупиха за един ден на Ники и Даниел 350 ТD и 300TD незнам как ще издържи твоя братко! Ти трошиш аз правя.
                    Последно редактирано от vokel; 16-12-07, 19:33.

                    Коментар


                    • До: Г класата на кайшин или проект Г500

                      Г500 невероятно но вече е факт,върви много яко .По късно ще има и видео
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Г класата на кайшин или проект Г500

                        Първоначално публикуван от GIGI TUNING Преглед на мнение
                        Невероятен мотор майна!Знаеш ,че три карета се счупиха за един ден на Ники и Даниел 350 ТD и 300TD незнам как ще издържи твоя братко! Ти трошиш аз правя.
                        джиджи пак не си в час приятелю аз троша на мойта кола и пак нищо не съм строшил чуждите не ги карам като мойта, който има той си чупи не бери грижа за моя звяр стана перфектно

                        Коментар


                        • До: Г класата на кайшин или проект Г500

                          ето 2 видеота от днес в София първи тест, но следват няколко дни настройки в Пловдив още тук е без гърнета и т.н. абе има още малко работа ама стана
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: Г класата на кайшин или проект Г500

                            клиповете са в архиви и се гледат с куик тайм
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Г класата на кайшин или проект Г500

                              Добър звук сте му докарали.
                              B+

                              Коментар


                              • До: Г класата на кайшин или проект Г500

                                Заре, честито за новият дзвер!!!
                                Аз подписах един да договор, за един голям обект в Пловдив, така че ще се виждаме често, идната година!!!
                                Тайничко ти завиждам!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X