Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз в клуба на танковете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: И аз в клуба на танковете.

    Първоначално публикуван от relooc Преглед на мнение
    Що за чудо е туй алуминиев екран? Дали пък не се намира ориджиналдъ от БС или Ивай?
    Алуминдий ламарина режеш огъваш както ти е кеф
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #47
      От: И аз в клуба на танковете.

      Лумин що викаш,а? Ша га измисля!

      Коментар


      • #48
        От: И аз в клуба на танковете.

        Гробаря колега каква е твоята дай повече информация и снимки или ако е писано някъде вече дай линк.

        Коментар


        • #49
          От: И аз в клуба на танковете.

          Добър вечер! Колеги, дайте идея или магазин от къде мога да намеря тампон за раздатъчната кутия, че са изгнили и започна да играе нагоре-надоло. В моя край по магазините никой не предлага, ударих на камък и по интернет магазините. Благодаря предварително.

          Коментар


          • #50
            От: И аз в клуба на танковете.

            Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
            Добър вечер! Колеги, дайте идея или магазин от къде мога да намеря тампон за раздатъчната кутия, че са изгнили и започна да играе нагоре-надоло. В моя край по магазините никой не предлага, ударих на камък и по интернет магазините. Благодаря предварително.
            Гладиатор Пловдив...имат всичко а което го нямат го доставят от цивилизования свят...ако им нямаш телефона ще ти го пратя!Утре и аз ще им поръчвам карантии.
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #51
              От: И аз в клуба на танковете.

              Добър вечер! Колеги, дайте идей за тампоните на раздатъчната кутия. Гладтиатор Пловдив нямат и става само с поръчка за около 2-3 седмици и цифрите са доста сериозни.

              Коментар


              • #52
                От: И аз в клуба на танковете.

                Ма нали мерц караш кви цени те тормозят? Аз наскоро пеглътнах 900 кинта за две карета бре....земай орижинал ни ....
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #53
                  От: И аз в клуба на танковете.

                  Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                  Ма нали мерц караш кви цени те тормозят? Аз наскоро пеглътнах 900 кинта за две карета бре....земай орижинал ни ....
                  Нема друг начин, така ще е.

                  Коментар


                  • #54
                    От: И аз в клуба на танковете.

                    Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                    Добър ден! Потвърждава се, парното на Г-то е 100% съвместимо с Мерцедес Бус 207, също така и спирачната система е еднаква. Поздрави
                    Да издам една малка тайна, кюмбето на Г-то (изнасилвателя на спирачките...помпата с усилвателя) се сменя с такова от Е430 или Е500 W211. Всичко си заспива, по-малка е и много по-силна. И да видиш ти Г-то как кове с тези предни двубутални апарати. За от зад...
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • #55
                      От: И аз в клуба на танковете.

                      Добър ден! Тампони намерих в Гладиатор на цена от 45лв за брой, общо са 4 броя за 300ГД. Смяната обаче е много голяма врътка и трудоемка, набиването на тампоните става много тегаво, то и избиването не е от най-лесните де, но се справихме с задачите. И О чудо, вибрацийте изчезнаха, няма го вече и странното чаткане при включен преден мост, всичко си дойде на място. Поздрави

                      Коментар


                      • #56
                        От: И аз в клуба на танковете.

                        Добър вечер! След две години вярна служба, реших да освежа малко старият ветеран. Смених задните бомбета, че бяха станали на гнас около стоповете и вече дойде време за пълно освежаване. От изминалото време, австриеца си доказа репутацията.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0119.jpg
Прегледи:1
Размер:124.4 КБ
ID:5671114Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0120.jpg
Прегледи:1
Размер:141.5 КБ
ID:5671115Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0121.jpg
Прегледи:1
Размер:131.1 КБ
ID:5671116

                        Коментар


                        • #57
                          От: И аз в клуба на танковете.

                          Добър вечер! Колеги, имам един въпрос. Сдобих се с турбо компресор - ККК 5326 101 5295 AMG 1 . Питането ми е , дали ще стане на ОМ617 STT - Turbo. Дали ще има достатъно сила да го развърта.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_11img-1473945234076-v.jpg
Прегледи:1
Размер:80.0 КБ
ID:5728399Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_img-1473945293835-v.jpg
Прегледи:1
Размер:102.2 КБ
ID:5728400Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_1img-1473945257465-v.jpg
Прегледи:1
Размер:86.9 КБ
ID:5728401

                          Коментар


                          • #58
                            От: И аз в клуба на танковете

                            Колега, малко извън темата, но извинявай, видях нещо, което и при мен е проблем отдавна и да питам... в какво се състоеше или по какъв начин точно ти тресеше раздатката? При мен винаги е имало едно тресене, без значение на какво е включено, като започне да влиза в обороти, мине 2000 и малко под 3000 започва да тресе цялото табло, предницата по конкретно, винаги съм го отдавал на лоша работа на мотора (сега ще го сменя и него и ще стане ясно дали е от там) или небалансиран кардан, но като се замисля може и тази раздатка да го прави тоя проблем... Как точно тресеше при теб и от къде се усещаше най-много?

                            Коментар


                            • #59
                              От: И аз в клуба на танковете

                              Тресенето в предницата идва от заминал преден кардан. Като цяло, вибрациите от раздатъчната кутия не са толкова фрапиращи се. При мен се беше получило съвкупност от няколко проблема - преден кардан, заминали тампони на носачите и тотално уморена предница(говоря за амортисьори и пружини) След смяната на всичко това и щателна ревизия на шенкелни лагери, лагери главини и смазване каретата, колата влезна в час. Чудото стана и вибрации почти няма. Сега ще ремонтирам ГНП и дюзи, като това ще елиминира претирасането на мотора, че са заминали .

                              Коментар


                              • #60
                                От: И аз в клуба на танковете

                                Ясно, благодаря за разясненията, след смяната на мотора ще се установи кое е останало и кое е изчезнало и ще ги прегледам тия неща... няма как, не може да очакваш 30 годишна машина да няма подобни проблеми, важно е да знаеш кое и как да прегледаш Ако е от кардан както казваш, той ще се праща в Кубрат, защото така или иначе ще трябва да се скъсява и по този начин ще отстраним и този неприятен проблем...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X