Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сатен, плюш... ПУХ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Сатен, плюш... ПУХ!

    Да тази .. не видях номера, че мернах джипа в последния момент. Видях, че на задния ляв калник имаше лепенка на форума и се загледах кой го кара и мисля, че беше ти.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • #92
      От: Сатен, плюш... ПУХ!

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      но... някога няма да съм с този двигател...
      Правилно си се ориентирал. На туй гюле му трябва сериозно желязо под капака. Ама филма е голям, май.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #93
        От: Сатен, плюш... ПУХ!

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Правилно си се ориентирал. На туй гюле му трябва сериозно желязо под капака. Ама филма е голям, май.
        Така си е, но за сега ще е така. Просто трябва да свикна, като тръгвам на далече, да не се качвам на тая Джип...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #94
          От: Сатен, плюш... ПУХ!

          Е, ти имаше джипка за "надалече" с голям, че и "уголемен" още повече двигател, ама се "разведохте" с нея. После, май все още имаш една, дето става по-малко за "надалече" и повечко за "наблизо" /извън пътя/, ама и с нея сте "в процес на развод". Та, тази третата поред, дали ще устиска до замяната на мотора или и с нея.....по взаимно съгласие!
          Поздрави!
          Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
          First impression is not always true. Get inspired.
          Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
          Reading is sooo boring, unlike writing!

          Коментар


          • #95
            От: Сатен, плюш... ПУХ!

            Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
            Да тази .. не видях номера, че мернах джипа в последния момент. Видях, че на задния ляв калник имаше лепенка на форума и се загледах кой го кара и мисля, че беше ти.
            Ако е било към 14 часа,а не към 15,може и да не е била точно на Гената джипа....
            B+

            Коментар


            • #96
              От: Сатен, плюш... ПУХ!

              Колега, някъде по темите май се обсъждаше предна броня на това Ге? или бъркам...Има ли идей по въпроса, че следя темата?

              Коментар


              • #97
                От: Сатен, плюш... ПУХ!

                Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                Е, ти имаше джипка за "надалече" с голям, че и "уголемен" още повече двигател, ама се "разведохте" с нея. После, май все още имаш една, дето става по-малко за "надалече" и повечко за "наблизо" /извън пътя/, ама и с нея сте "в процес на развод". Та, тази третата поред, дали ще устиска до замяната на мотора или и с нея.....по взаимно съгласие!
                Поздрави!
                Така е, Алекс. Както ни учеха по мениджърските курсове, единственото сигурно нещо е промяната. Оценявам, че пропускаш (вероятно умишлено) за какво ставаше един Фрилендър... При всички други джипки основният проблем беше, че трябваше рано или късно, да спра с напълняване, щото ми умаляват, а сега съм си добре!
                Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                Ако е било към 14 часа,а не към 15,може и да не е била точно на Гената джипа....
                Аз към 15:30 или малко по-късно е възможно да съм бил там...
                Първоначално публикуван от BG-class Преглед на мнение
                Колега, някъде по темите май се обсъждаше предна броня на това Ге? или бъркам...Има ли идей по въпроса, че следя темата?
                За това Г е колега, но беше по-скоро да се види дали една налична броня може да му се зашие... Вероятно ще има друга броня, най-вече защото тази окъся. И заради лебедката де. Отказах се от "вътрешния" монтаж. Не мога да прежаля 50% от местата на задния ред.
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #98
                  От: Сатен, плюш... ПУХ!

                  Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                  Споко ... само да изкарам Тате от болницата тази седмица, пък ще се видим и по Петрохан
                  Жоре, аз няма да пътувам тая седмица, но ако ти ходиш, внимавай за изпълзяващите от преспите джигити...

                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #99
                    От: Сатен, плюш... ПУХ!

                    Тия ги спирам и ги „разпитвам„ за посоката.

                    Коментар


                    • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Жоре, аз няма да пътувам тая седмица, но ако ти ходиш, внимавай за изпълзяващите от преспите джигити...

                      Учудващо добро спиране за "G" при изненадата , която ти поднесоха тези "араби" и при адреналина преизвикан от саунда на това подобаващо парче!
                      I want out !!!

                      Коментар


                      • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                        Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                        Учудващо добро спиране за "G" при изненадата , която ти поднесоха тези "араби" и при адреналина преизвикан от саунда на това подобаващо парче!
                        А тоя, на задната седалка, сигурно още ми вижда номера, като си затвори очите!
                        П.П. Между другото, наистина спира добре, след като Соти се порови по спирачките, ама... тогава беше още млааад...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                          EEE, надявах се да има поздрави към водача на автомобила,а то само клаксон
                          Газ 69 2.4i
                          Густо майна, пътят свърши !!!
                          GSM: О895 7О6О59

                          Коментар


                          • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                            Колеги здравейте искам да попитам за уширителите че не разврах от стаклопласт ли са или пласма?
                            Благодаря !!!!

                            Коментар


                            • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                              От стъкломат разбира се.

                              Коментар


                              • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                                Стъкломат са - то в БГ няма от какво друго... Преди няколко дни ги видях и нямам забележки. С качествена смола са правени и даже шприц кит са пръснати. Купя ли си в скоро време гуми...ще си поръчам уширители

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X