Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сатен, плюш... ПУХ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сатен, плюш... ПУХ!

    Виското е много лесно за проверка, за десет минути работа. Аз започнах с виското, после промивка, но от нея нищо не излезе.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • От: Сатен, плюш... ПУХ!

      Виско, виско ама на тая Гега шъ да е майка си и баща си, а на Рокито е 80 лв. без ДДС. "Ако ти е" щом си продаде убавото джипче и остави тоя "ТЪЩОВОЗ".

      Коментар


      • От: Сатен, плюш... ПУХ!

        Първоначално публикуван от gogo16 Преглед на мнение
        Виско, виско ама на тая Гега шъ да е майка си и баща си, а на Рокито е 80 лв. без ДДС. "Ако ти е" щом си продаде убавото джипче и остави тоя "ТЪЩОВОЗ".
        А сметаш ли, че както наедрях напоследък, щях да се събера в Рокито. То си е за манекени....
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Сатен, плюш... ПУХ!

          Първоначално публикуван от gogo16 Преглед на мнение
          Виско, виско ама на тая Гега шъ да е майка си и баща си, а на Рокито е 80 лв. без ДДС. "Ако ти е" щом си продаде убавото джипче и остави тоя "ТЪЩОВОЗ".
          На гегата виското се пълни с масло безгрижно. Имаше и тема за това. Ако проблема е в маслото де.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Сатен, плюш... ПУХ!

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            А сметаш ли, че както наедрях напоследък, щях да се събера в Рокито. То си е за манекени....
            Крумчо последния път на моето не му каза "гад",а "тесняк"......, ама кой ви е виновен, че маате по 20 кифтета на расотка и сутрин си все малко в дясно от офиса.....уж за кафе...., а то банички има там.........

            Коментар


            • От: Сатен, плюш... ПУХ!

              Първоначално публикуван от gogo16 Преглед на мнение
              Крумчо последния път на моето не му каза "гад",а "тесняк"......, ама кой ви е виновен, че маате по 20 кифтета на расотка и сутрин си все малко в дясно от офиса.....уж за кафе...., а то банички има там.........
              Аз на разходка само с 200 кюфтета, хич и не тръгвам...
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Аз на разходка само с 200 кюфтета, хич и не тръгвам...
                Лакомник Заповядай Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1435.jpg
Прегледи:1
Размер:197.4 КБ
ID:5481308
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                  Добавих още една джаджа на Пухи. Както писах и по-горе, напоследък загряваше, а на Копривщица изкипя и трябваше нещо да се направи. След шише ракия Таргата каза да добавя вентилатор. Електрически. Оня ден Хванах Крум (щот беше още млад) и завряхме един вентилатор пред радиатора. Още не съм го тествал в бойни условия и не смея да се похваля с резултата. Иначе го вързах за едно копче, което е включвало жълта лампа и има светлинна индикация на таблото. Ето малко снимки от процеса:


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-07-04 12.14.45.jpg
Прегледи:1
Размер:147.7 КБ
ID:5499121

                  Тука да не си мислите, че Крум прави нещо друго, освен да почива с главата на сянка...



                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-07-04 13.14.15.jpg
Прегледи:1
Размер:136.4 КБ
ID:5499123

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-07-04 12.15.02.jpg
Прегледи:1
Размер:165.4 КБ
ID:5499122

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-07-04 13.27.08.jpg
Прегледи:1
Размер:142.2 КБ
ID:5499124

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-07-04 14.40.42.jpg
Прегледи:1
Размер:137.4 КБ
ID:5499125

                  Перката е пластмасова, ако някой го е смутило, че пише Астра. Няма да изгние...
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                    Намерих си и нов блок за мотора...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-07-01 17.08.53.jpg
Прегледи:1
Размер:134.0 КБ
ID:5499126

                    Само трябва да си намеря още четири бутала и.... ТРАНСФОРМЕР...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Намерих си и нов блок за мотора...

                      [ATTACH=CONFIG]603840[/ATTACH]

                      Само трябва да си намеря още четири бутала и.... ТРАНСФОРМЕР...
                      то тъй са почва ....капка по капка и пресушен джоб
                      вентилатора добре седи...мисля че ще върши работа
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                        100% Ще има ефект... На мен Уаз-а ми завираше като бързовар и след като му сложих една перка отпред и нещата се подредиха Инак Пухчо е много стойкар с тези гуменетки Поздрави
                        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                        Коментар


                        • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                          Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                          Инак Пухчо е много стойкар с тези гуменетки Поздрави
                          аз ми е чудно тоя мАтор как ги развърта........
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                            Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                            то тъй са почва ....капка по капка и пресушен джоб
                            вентилатора добре седи...мисля че ще върши работа
                            Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                            100% Ще има ефект... На мен Уаз-а ми завираше като бързовар и след като му сложих една перка отпред и нещата се подредиха Инак Пухчо е много стойкар с тези гуменетки Поздрави
                            Забелязах го, че като е загрял, малко да се вдигне скоростта, ако има възможност и веднага падаше стрелката. За това си мисля, че малко му трябва и се надявам перката да го осигури.
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Забелязах го, че като е загрял, малко да се вдигне скоростта, ако има възможност и веднага падаше стрелката. За това си мисля, че малко му трябва и се надявам перката да го осигури.
                              Аз отдавна сложих на моя, перката е малко по малка, но е доста оборотна, резалтатът е почти никакъв или съвсеееем малък..., някой знае ли къде пълнят виско и какви пари струва тази ашлама?
                              I want out !!!

                              Коментар


                              • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                                Евгени, да му промиеш радиатора и ще видиш какво ще изтече. Аз на моя дзвер го свърших това и забравих за всякакви греещи проблеми. Виж тамата за моята джипка, там съм писал, но след като изтече един тон гняз, колата осезаемо тръгна по добре, пък да не говоря за останалото. Та като си с чист радиатор и нов вентилатор, май може да забравиш за проблемите. Но силно ти препоръчвам промивката, направена правилно и с правилния препарат.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X