Обява

Свий
Няма добавени обяви.

G-class от Френския KFOR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: G-class от Френския KFOR

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Бе нови със сигурност не са. Ама като знам какви УАЗ-ки се продаваха някога от армията, поне по гнилоч може и да са наистина читави. Виж какво ще изтече от дифове и прочие - нямам идея.
    Колегата казва, че са "практически нови". А и гледам, че първи април е далече...
    Аз сериозно лапнах...
    Без блокажи си за никъде. :D
    Без лебедка, хептен...

    0887 731062 - Цецо

    Коментар


    • #17
      От: G-class от Френския KFOR

      Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
      Колегата казва, че са "практически нови". А и гледам, че първи април е далече...
      Аз сериозно лапнах...
      Вие сега ще ме карате утре да ходя пак на село. Ако не друго - да ви гледам сеира.

      ПП: Колега, да не би случайно така някак, да са с редукторни мостове? Знае ли човек какви си ги поръчват франсетата...
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: G-class от Френския KFOR

        На мен ми звучи като нормално консервирани по всички правила за консервиране на техника, която няма да се ползва дълъг период. Септември 2010 влезе в сила новия щат на KFOR и французите се изтеглят почти нацяло. В този смисъл има логика в продаването на запасите. Казвам запаси, защото не съм виждал французи в KFOR с G. Не знам тези кога са пуснати за продажба.

        ПС - като се замисля може и да съм виждал, но просто не помня... но гарантирам, че до август не е имало търг на KFOR-ски машини. Само на 4Runner на EULEX.
        Последно редактирано от silverfox; 25-12-10, 23:13.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #19
          От: G-class от Френския KFOR

          Край, докато аз си представях как ще изглежда новата придобивкаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:France_army.jpg
Прегледи:1
Размер:57.6 КБ
ID:5237813, целия форум разбра за далаверата... Вече имам и покана за участие в разходка утре с новото Г. До 10ч ще съм се върнал.

          Абе, добре си полафихме тая вечер.
          Без блокажи си за никъде. :D
          Без лебедка, хептен...

          0887 731062 - Цецо

          Коментар


          • #20
            От: G-class от Френския KFOR

            На 90% съм сигурен,че това не са "Г"-класи,а изцяло френската разработка за военен автомобил -"Пежо П4" (или френското "копие" на Мерцедеса).
            Не съм сигурен дали имаха и в двата моста блокажи.Върти ми се някакъв спомен,че имат само във задния диф.

            Коментар


            • #21
              От: G-class от Френския KFOR

              Може, ама до колкото виждам в WIKI, P4 е с квадратни фарове и доста голяма емблема на Пежо на предната решетка. Не вярвам колегата да не е забелязал тия "дребни" подробности.

              ...иначе, ако е Пежо, двигателите са малко смешни, до колкото виждам. Двигател и трансмисия от Пежо 504. Останалото си е като на другите G, ако се вярва на инфото в Wiki.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: G-class от Френския KFOR

                http://www.worldlingo.com/ma/enwiki/en/Peugeot_P4
                http://www.gmlpassion.com/technique/...STIQUES_P4.htm

                И наистина дават, че има само заден блокаж.
                Без блокажи си за никъде. :D
                Без лебедка, хептен...

                0887 731062 - Цецо

                Коментар


                • #23
                  От: G-class от Френския KFOR

                  Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                  http://www.worldlingo.com/ma/enwiki/en/Peugeot_P4
                  http://www.gmlpassion.com/technique/...STIQUES_P4.htm

                  И наистина дават, че има само заден блокаж.
                  В първия линк информацията е точно копие на уики.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #24
                    От: G-class от Френския KFOR

                    Отбой, свободно, почешете коня.

                    Както пише по-горе - Пежо П-4.

                    Kормилна кутия и мостове от 240GD, френски ламарини взаимствани от Г класа, двигател и ТРАНСМИСИЯ от Пежо. Двигател - от 504-ка бензин или 505ца дизел, кутия от 604ка (ако някой ги помни).

                    По-късните варианти - с по-модерни Пежо дизел.

                    Това е. Ако искате екзотично и хубаво Пежо 4х4 - търсете си Данжел 505 4х4.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #25
                      От: G-class от Френския KFOR

                      Пежата ги има обявени в търговски сайт за коли в раздел Mercedes G, започва с карс...

                      Коментар


                      • #26
                        От: G-class от Френския KFOR

                        Две баби-Чули че Пешо спечелил волга от тотото Не е Пешо а Гошо Не е спечелил а го е блъснала и не е волга а мотор

                        Коментар


                        • #27
                          От: G-class от Френския KFOR

                          Първоначално публикуван от stevancochev Преглед на мнение
                          Две баби-Чули че Пешо спечелил волга от тотото Не е Пешо а Гошо Не е спечелил а го е блъснала и не е волга а мотор
                          Значи да не ходиме...

                          Не изглеждат баш нови, и като да не са карани.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1714457o.jpg
Прегледи:1
Размер:177.3 КБ
ID:5237823Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1714460o.jpg
Прегледи:1
Размер:166.5 КБ
ID:5237820Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1714455o.jpg
Прегледи:1
Размер:129.2 КБ
ID:5237824Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1714453o.jpg
Прегледи:1
Размер:178.4 КБ
ID:5237821Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1714458o.jpg
Прегледи:1
Размер:66.0 КБ
ID:5237822
                          Последно редактирано от The Bear; 26-12-10, 08:20.
                          Без блокажи си за никъде. :D
                          Без лебедка, хептен...

                          0887 731062 - Цецо

                          Коментар


                          • #28
                            От: G-class от Френския KFOR

                            Ако имах стотинките само заради идеята бих се заимал...
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • #29
                              От: G-class от Френския KFOR

                              Колеги,затожа исках някой който е наясно с марката да си изкаже мнението.За пореден път се обеждавам,че има много компетенти хора в този форум.Не съм се сбълсквал с военната версия на Г-клас,затова си помислих,че това е такава машина-е оказа се,че не.Друг въпрос-заслужава ли си машината,като изпълнение.Когато бях преди време да ги гледам тези машинки бяха туко що докарини.Явно собственика ги е държал на дъжда и снега без покривалата.

                              Коментар


                              • #30
                                От: G-class от Френския KFOR

                                Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
                                На 90% съм сигурен,че това не са "Г"-класи,а изцяло френската разработка за военен автомобил -"Пежо П4" (или френското "копие" на Мерцедеса).
                                Не съм сигурен дали имаха и в двата моста блокажи.Върти ми се някакъв спомен,че имат само във задния диф.
                                На базата на Г-то са и толкоз по приликите. Ето какво казва уикипедия http://en.wikipedia.org/wiki/Peugeot_P4

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X