Обява

Свий
Няма добавени обяви.

300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

    Колега,сваля се помпата,има една пробка на нея,дето се отвърта.Трябва да имаш един специален щифт с прорез на него,и се фиксира помпата.Преди това си свалил вакуум помпата за да се вижда зъбното на помпата.Проверяваш дали белега на коляновия вал е на нула и съвпада с този на разпределителния вал,ако съвпадат трябва да превъртиш по посока на работа,всъщото време придържаш с по здрава отверка зъбното за помпата за да не прескочи някой зъб и прикарваш мисля че беше на 15 градуса след нулата по посока на движението,и мушкаш помпата в зъбното.След това,стягаш помпата отпред от 3-а болта и отзад и изваждаш щифта.Общо взето е това,незнам дали ще ме разбереш от обясненото,но не ме бива много в обясненията.Щеше да е по лесно,ако беше намерил некой,дето го е правил.Успех ако не си разбрал нещо питай

    Коментар


    • #62
      От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

      колега до тука съм го направи сичко това което си написал от тука на там какво следва

      Коментар


      • #63
        От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

        колеги тоя курник няма оправия и помпа свалях та я носих в бош и дюзи и пак не иска няма разлика и вече се ме навежда мисалта на токове и електроника няма какво друго да е има едно реле ли е незнам поне на такова ми прлилича стои при бушоните от дясно в краката и по някога като чели нешто засяда и започва да работи тегаво и като го чукана с ръка и то цъкне и се оправа но пак не варви както трябва днес го свалих и го разглобих да видя да няма някоя студена споика да се е разпоила но изглежда всичко ок.незнам какво да правя вече писна ми да се набутвам с пари и то да няма резолтат http://www.german-spob.de/start.php?...a93bc75ff8f71d за това става въпрос в което съшто се самнявам да е проблема
        Последно редактирано от nane_g; 23-02-11, 12:13.

        Коментар


        • #64
          От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

          Първоначално публикуван от nane_g Преглед на мнение
          колеги тоя курник няма оправия и помпа свалях та я носих в бош и дюзи и пак не иска няма разлика и вече се ме навежда мисалта на токове и електроника няма какво друго да е има едно реле ли е незнам поне на такова ми прлилича стои при бушоните от дясно в краката и по някога като чели нешто засяда и започва да работи тегаво и като го чукана с ръка и то цъкне и се оправа но пак не варви както трябва днес го свалих и го разглобих да видя да няма някоя студена споика да се е разпоила но изглежда всичко ок.незнам какво да правя вече писна ми да се набутвам с пари и то да няма резолтат http://www.german-spob.de/start.php?...a93bc75ff8f71d за това става въпрос в което съшто се самнявам да е проблема
          1да нямаш някъде някой импровизиран имобилайзер и да се е.ава той.2 ако е помпата вместо да я правиш (че се незнае как ще я направят)и за колко,вземи някоя втора употреба от 124ка примерно.И трето иди при някой засветен дизелджия.Старите дизели (собенно тоя)нямат бог знае колко кусури .

          Коментар


          • #65
            От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

            колега аз за това отидох да я ремонтират помпата за не взема някоя като моята аз а за имобилаизера имам аларма ама няма имобилаизер и при които маистор да ида секи казва всичко е както трябва трябва да въри
            Последно редактирано от nane_g; 23-02-11, 18:05.

            Коментар


            • #66
              От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

              колеги тъи като виждам че никои не помага искам да попитам друго кои бензинови двигатели стават да извадя този и да сложа другия наи-лесно и с минимални преправяниа

              Коментар


              • #67
                От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                Първоначално публикуван от nane_g Преглед на мнение
                колеги тъи като виждам че никои не помага искам да попитам друго кои бензинови двигатели стават да извадя този и да сложа другия наи-лесно и с минимални преправяниа
                скоро свалих 300 механична инжекция добро състояние

                Коментар


                • #68
                  От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                  Ако става помпата от 300ТД 177коня ... можем да измислим нещо

                  Германец разглабя такава Е класа ... и предлага всмк. колектор и помпата за 300 еврака.

                  На мен ми трябва всмк. колектор
                  Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                  Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                  Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                  Коментар


                  • #69
                    От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                    Първоначално публикуван от stevancochev Преглед на мнение
                    скоро свалих 300 механична инжекция добро състояние
                    колко пари ще искаш дали ще стане на купето наи-вероятно ще ми трябва и кутията защотото маи моята няма да стане на този мотор и колко коня е в какво състояние е даи малко повече инфо.

                    Коментар


                    • #70
                      От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                      Първоначално публикуван от nane_g Преглед на мнение
                      колко пари ще искаш дали ще стане на купето наи-вероятно ще ми трябва и кутията защотото маи моята няма да стане на този мотор и колко коня е в какво състояние е даи малко повече инфо.
                      о897200210 стефан

                      Коментар


                      • #71
                        От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                        Здравеите колеги значи проблема малко се пооправи някой беше сложил малко филтърче преди основния и то не за дизел ми за бензин и няма да ви казвам за какво ставаше на въпрос,та чуствително има промяна но все оште не е както трябва но се появи друг проблем след свалянето на помпата (ГНП) за ремонт се появи теч на мало между помпата и двигателя когато го запаля да поработи малко и качи масло и после под него стават локви с масло.Та от какво може да се полочава това и някакво решение без да се сваля помпата?

                        Коментар


                        • #72
                          От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                          здравеите колеги намерил суъм на моята г класа 3.0 24v 177к.с моят е 3.0 115 к.с искам да сложа по мощния само че незнам дали ще пасне на тази моята кутия или трябва и кутията да взема и искам да попитам какво оште ще трябва да преправям за да стане

                          Коментар


                          • #73
                            От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                            Първоначално публикуван от nane_g Преглед на мнение
                            здравеите колеги намерил суъм на моята г класа 3.0 24v 177к.с моят е 3.0 115 к.с искам да сложа по мощния само че незнам дали ще пасне на тази моята кутия или трябва и кутията да взема и искам да попитам какво оште ще трябва да преправям за да стане
                            Бреййй-гледам, че темата е от една година, а оправия няма!
                            Щом си от врачанския край отиди при Коста чеха в с. Паволче-стар мерцедесаджия е!Кажи му, че те изпраща Пламен от София.
                            много автомати-слаби резултати!

                            Коментар


                            • #74
                              От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                              Кутията ще стане. Картера трябва да се преправя или осигурителните болтове на тампоните на мотора да се обърнат навън и да им се намалят главите. По-голям проблем е съединителя. Твоя е слаб, а другите са демпферни и искат кутия с къса ос.
                              Оства да се пребориш с електрониката.
                              Мотора го взимай задължително с компа, имобилайзера и ключовете.
                              Имобилайзера и ключовете могат да се изхвърлят срещу едни 100тина лева.
                              Хорото е играно. Няма проблеми.
                              Мисля, че твоя блок е същия като на 177коня. Ако съм прав, значи и петите на мотора ще станат.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • #75
                                От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                                евала колега е на това се казва отговор кратък точен и ясен много благодаря

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X