Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фрилендър 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фрилендър 2

    Привет колеги,
    Наскоро направих акаунт в този сайт и за това се извинявам ако не съм оцелил раздела в който пускам "НОВА ТЕМА".
    Бих искал да Ви попитам за наблюдения за фрилендър 2, ориентирал съм се да си купувам и ако можете да споделите мнения, личен опит.
    От 11 години караме фрилендър 1 и сме доволни но е време за промяна. Сувчето няма да се използва за хард оффроуд тъй като съм наясно, че не става, предимно по шосе - 70 % градско 30 % извънградаско, бих искал да попитам за малка каравана дали ще се справи.

  • #2
    До колкото съм чел теми за него във форума , не е по-зле от предшественика си. Потърси , има теми за него с повече информация. Беглите ми спомени са, че е сполучлив модел.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #3
      Благодаря ти!

      Коментар


      • #4
        Май са с халдекс.
        Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
        freelander 1,8 2001g.

        Коментар


        • #5
          Колкото по-ново издание, толкова повече ще са му изгладили дребните задявки. 2009г слагат подобрена версия на Халдекса, но до 2011г версиите са привиквани за ремонт, обновяване на софтуера и подобни. Имай предвид и че това е кола, която ако не е поддържана добре и на време, също развива задявки. Всякакви бръмчене, виене и т.н. ги считай за доста съмнителни. Желателно е предишният собственик да не е бил мърляч. За теглене - тегли.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X