Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
    Търся 5бр. оригинални(OEM-Land Rover) О-ринги за дюзите на ТД5.Имам афтър маркет,ама не искам да слагам такива,че нещо много евтинички ми се видят...Има ги в Мото Пфое -София-Сливница,както и в Бургас,но мисля че не се занимават с пращане по куриер.Та някой ако има път до там,ще съм благодарен.Номера е:
    ERR7004

    http://www.landroverserviceparts.co....o_ERR7004.html
    Намерих.
    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Днес голяма веселба
      Отивам на преглед, качвам се на валците и като почнахме "тестването" педала на спирачката взе да пропада... Все пак успя да докара спирачно усилие колкото да мине теста. На прибиране към офиса светна и лампата за нивото в казана
      Бърз оглед - капе. Отзад в дясно, някъде над рамата, пред калника. Значи тръба
      Справка... разбира се най-дългата, най-къдравата и най-завряната, за да е по-весело за смяна
      Ей тая номер 5 на схемата Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1994.gif
Прегледи:1
Размер:20.5 КБ
ID:5644955
      SGB112882.
      В падок и айлънд нямат, а и нямам за кога да чакам поръчка. Андро не ги е запазил от първото Диско, а второто още не е почнал да го разглобява.
      Остава вариант изработване - давайте сламки къде, че си нямам идея, а и по-лошото е, че не знам каква е резбата отпред. Ако е същата като отзад - имам свален маркуч за мостра, ама дали?
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Фирмата където ми направиха байпаса на съединителният демфер. За този пост говоря.

        Правят всичко. Най добре свали сега тръбичката и отиди с нея. Утре ти я правят и вечерта ти я монтират. Ето тук цъкни.

        Резбата отпред ... имаш предвид в модула на ABS-a ли ?
        LR Discovery 300Tdi 1996
        Subaru Outback 2.5 1998
        Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
          Фирмата където ми направиха байпаса на съединителният демфер. За този пост говоря.

          Правят всичко. Най добре свали сега тръбичката и отиди с нея. Утре ти я правят и вечерта ти я монтират. Ето тук цъкни.

          Резбата отпред ... имаш предвид в модула на ABS-a ли ?
          Да, вече ги видях твоите премеждия На Папе магазина го знам - преди много време там ми правиха някакви маркучи, ма вече не помня за какво и на каква кола бяха. Резбата "отпред" не е на модулатора - тръбата е от две части и има едно съединително маркуче, долу под модулатора, което на схемата изглежда като прав ъгъл. Утре мисля да затапя порта на модулатора и така да се затътря до Митко да видим дали въобще е възможно да я измъкнем тая тръба, щото ако е закопчана отгоре по рамата ще е квазиневъзможно. Ако успеем да я свалим - добре, ако не, ще трябва да кроим новата само по размери...
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

            Да питам: На някой да му се намира на склад дългата полуоска с каре (чисто нови ) ???
            Плащам веднага или връщам след десетина дни като дойде доставката от Острова
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 27-02-15, 10:03.
            rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
            0898 51 31 46

            Коментар


            • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

              Имам едно каре, което става да се закърпи положението за кратко и което го държа за такива случаи. Искаш ли го, естествено без да го плащаш и връщаш?

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Колеги, търся предна метална броня 3мм дебелина за Д2 на приемлива цена. Може и втора употреба.На оригиналната и липсват вече парчета и не се знае до кога ще издържи
                O898595418 - Митко

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Намерен !
                  Колкото повече - толкова повече !

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    На някои колега да му се намира здрав преден кардан за тд5 ?
                    . LRE Bulgaria.
                    RRC SE V8 91г.

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
                      На някои колега да му се намира здрав преден кардан за тд5 ?
                      Питай тук:
                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=192557
                      Аз много неща си напазарувах от там.
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                        Питай тук:
                        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=192557
                        Аз много неща си напазарувах от там.
                        Първо на него се обадих, но няма здрав.
                        . LRE Bulgaria.
                        RRC SE V8 91г.

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Някой да е сменял скоро амортисьори?
                          Търся шайбите на тампоните, долните на задните и всички на предните.
                          За Диско 1, RRC или кой да е Дефендър.

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Кои шайби, вътрешните с фланеца или външните, затварящите?

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              Някой да е сменял скоро амортисьори?
                              Търся шайбите на тампоните, долните на задните и всички на предните.
                              За Диско 1, RRC или кой да е Дефендър.
                              Утре сутринта ще пиша за задните. Предните още чакат в кашона да се наканя.

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Вътрешните все едно ги нямам, но и външните на нищо не приличат, та всички ще свършат работа.
                                А задните горни са си обикновени шайби, ама и тампоните са от ГАЗ-53, та си е наред.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X