Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от весо Преглед на мнение
    Никой ли няма стара пукната или изкривена глава ?
    ПЛАЩАМ като за нова .
    Завърти няколко телефона:
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=177291
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=184979
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=185584
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Аз имам. И какви са тия глупости "плащам като за нова"! Имаш я на цената на старо желязо - алуминий. А най добре за бутилка уиски.

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Търся ЗДРАВА дръжка за багажника на Фрилендер.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • От: Пружини за Range Rover P38

          На линка който съм пуснал цената на нов кавал е 10 паунда .

          Но няксои хора май пият 100 годишно уиски щом искат 80 лева .
          така , че нека да не са глупости .

          Коментар


          • От: Пружини за Range Rover P38

            Първоначално публикуван от весо Преглед на мнение
            На линка който съм пуснал цената на нов кавал е 10 паунда...
            Написали сте, че търсите "пукната, или крива глава". А относно цената на кавала сега виждам каква е цената в тоя сайт, но за съжаление тази част на тази цена аз не мога да ви дам.

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Тази цена е за афтърмаркет част и не се знае колко ще изкара. Bритпарт англичаните го превеждат шитпарт. А оригинален ще струва едни много по други пари.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                весо , може да ти се струва скъпо Уискито, но тази част нова от мото пфое е :
                Каталожен номер: ERR4848
                Наименование: ВАЛ-КОБИЛИЦИ
                Цена с ДДС: 184.12 лв.


                А относно пукната глава съм сигурен че Андро ще ти даде, защото каквото ми е потрябвало съм го взимал от него. Пък и ремонт на мотора ми направи. Вземи си бритпарт и ще пиеш после малко студени води като се строши. (след колко време само ти ще разбереш).

                Ти ако искаш взимай. Минимум 7 паунда още за доставка и дойдохме на ~20 pauда *2.5 = 50 лв и ще си свиркаш "х" време
                LR Discovery 300Tdi 1996
                Subaru Outback 2.5 1998
                Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  За 6 години човека има 20тина мнения. Не мога да определя кои точно допринасят най много за развитието на форума. А те се- Колеги търся......, помогнете за................, някой да знае как......................, много скъпо това уиски и др. Аман.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                    Търся ЗДРАВА дръжка за багажника на Фрилендер.
                    Намерих.
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      До колегата с 5000 хиляди градивни мнения -да е Жив и Здрав .
                      Относно Мото пфое съм го зачеркнал преди 20 години .Не бих пазарувал от там дори и да съм намерил пари на улицата .
                      Същото е и с Даро кар .За тези 8 години каквото съм поръчал от този сайт е дошло за не повече от седем работни дни .
                      То не бяха вакуум помпа , хидравлична , биели , лагери , ролки и ремъци филтри и какво ли не - все още работи .
                      Както и да го смятам + доставка пак излиза по-тънко .
                      До Анро :
                      Чухме се по телефона в петък , каза , че трябва да разглобиш здрава глава и ти казах да не я прецакваш че ще потърся още малко .
                      Но за уискито наистина трябва да е доста отлежало .
                      Идеятя ми беше , ако на някой му се намира глава която не става за друго да свалиме оста , вала , кавала или дудука кой както си го знае .

                      Една седмица няма да дърпам караваната с Джипа , а с буса , Но пак ще сме за риба .
                      Утре ще го поръчам с още няколко дреболии и понеже доставката до 20 килограма е на едни пари , ако на някой му трабва нещо може да звънне.
                      Доставката е за моя сметка .
                      Надявам се че вече сме полезни .
                      Моля модераторите за ключ.

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Разбирам болките и страдинията ти...,а и както се казва "тоя филм съм го гледал", да не казвам,
                        че бях член и на реномирания клуб, но все пак идеята на форумЪ е да си помагаме взаимно,
                        а не само да "цуцаме, га имаме нужда"
                        Приеми го като градивна критика, а не като заяждане
                        Поздрави
                        "Bis dat qui cito dat"

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Колега нито ми е болка нито страдание , а още повече ме интересува какви филми гледаш.
                          Темата е търся части и купувам .
                          Ако бях писал някой да ми подари -оправдавам поста ти .
                          Градивно е , ако на някой му седи в мазето или гаража от години да си бъдем полезни .
                          Не търся конфронтация с никой от членовете на форума.
                          Поздрави , Бате ти Весо .

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Весо, грешката е моя. Аз не обърнах внимание, че в горните постове търсиш кавал. Погледнах само, че търсиш глава и предложих такава, която така, или иначе ще давам за скраб. Разбира се тя е разкомплектована - гола и няма да ти свърши работа в предвид, че ти трябва кавала. А кавала за тази цена предпочитам да запаза за моя сервиз и клиенти на сервиза. От едно недоразумение излезнаха маса празни постове. Сори и с най добри чувства!

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Бате ми Весо, като не се интересувате от филмите на другите, защо търсите помощ тук?!?
                              Не смятам, че написаното от мен по някакъв начин има нужда от оправдаване,
                              а и искането за ключ на темата е меко казано нахално или по-скоро нагло!
                              "Bis dat qui cito dat"

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Андро , няма проблеми .Преди малко направих поръчката с още някои дребни глезотийки , така че проблема е решен .
                                Успех на всички колеги ....рибари .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X