Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Търся читав, здрав, армиран, маслоустойчив и по възможност тънкостенен маркуч с ф около 60-65мм. Китайски силиконови не вършат работа - цепят се от жегата. Трябват ми около 1,5-2м.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      За турбото ли?
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        За турбото ли?
        Да. Ма щатните не стават при мен, щото е модифицирано.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Ще попитам, ама вероятно в понеделник, че утре много задачи.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
            Търся читав, здрав, армиран, маслоустойчив и по възможност тънкостенен маркуч с ф около 60-65мм. Китайски силиконови не вършат работа - цепят се от жегата. Трябват ми около 1,5-2м.
            Вземи си Чешки Рубена. Имат ги в представителството им в Пловдив или в магазините на Тех-ко в София, че зареждат от тях.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Колеги, спешно търся ляв шенкел, варианта, който отгоре е с плътната втулка (не проходната втулка за АБС-а, не и с лагер). Мерси.

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                Колеги, спешно търся ляв шенкел, варианта, който отгоре е с плътната втулка (не проходната втулка за АБС-а, не и с лагер). Мерси.
                Доуточнение - желязото, което търся, се оказва, че е от ранните Дифендри, преди от Ланд Ровър да се сетят, че горе могат да слагат и лагер. По каталог го дават до
                VIN KA930455 (с барабанни спирачки отзад). Утре ще кача снимки.
                Последно редактирано от P2P; 26-03-14, 18:59. Причина: допълнение

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  И аз търся, ама няма. Продават ми цял мост. Май ще слагам Дискавърска свера.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    И аз търся, ама няма. Продават ми цял мост. Май ще слагам Дискавърска свера.
                    Временно, за Кърджали, и аз ще реша така проблема, но ще продължа да търся.

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Спешно търся преден кардан от Класик за Борг-Уорнър раздатка и евентуално вискомуфа за същата. Мога да предложа в замяна наскоро рециклиран преден кардан от Диско 2 (с двойния джойнт) + LT230 с блокаж, но с неясна за момента повреда.
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Муфите до колкото знам се рециклират.Виж в нета за такива рециклаторджии.Не вярвам да има нещо по особено от рециклажа на коетои да е виско.
                        А раздатката какво и е?Да не е счупена кръстачката на междуосевия диф и всичко да се е изсипало вътре?По принцио имам интерес за закупуването И.Цена?
                        M.P.

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от Chico Преглед на мнение
                          Муфите до колкото знам се рециклират.Виж в нета за такива рециклаторджии.Не вярвам да има нещо по особено от рециклажа на коетои да е виско.
                          А раздатката какво и е?Да не е счупена кръстачката на междуосевия диф и всичко да се е изсипало вътре?По принцио имам интерес за закупуването И.Цена?
                          Значи ситуацията е следната: имам един Борг, на който муфата му изобщо липсва. Ако намеря само муфа, дори и спечена (муфите са еднакви на Класик и П38 ) имам къде да я рециклирам и да ползвам тази раздатка. Втория вариант е да взема цял работещ Борг от Таргата. И в двата случая ми трябва кардан от Класик, понеже е тъпо да съсипвам моя с удължаване.
                          Мойта раздатка още не е отворена и не е ясно какво точно е схрупала - не би трябвало да е кръстачката, понеже може да се движи, но прихрупва и в маслото има парчетии, по-скоро люспи и стружки. Съответно и за момента не мога да ѝ измисля цена, без да е ясно дали ѝ трябва ремонт за 50 или за 300 кинта.
                          Последно редактирано от stargazer; 27-03-14, 14:35.
                          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Имам само дългата част от кардана (която и се различава). Почти нов е, ма ми потрябва късата част и колкото и да ми обясняваха, че кардана ще е разбалансиран - аз си я преместих на моя (уж временно) и си карам така над 2 години.
                            Дрънни ако искаш.
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                              Имам само дългата част от кардана (която и се различава). Почти нов е, ма ми потрябва късата част и колкото и да ми обясняваха, че кардана ще е разбалансиран - аз си я преместих на моя (уж временно) и си карам така над 2 години.
                              Дрънни ако искаш.
                              Дългата е задната, нали? Имаш предвид да разглобя моя от шлиците и да нахлузя на мойта предна част твойта задна (е*ати изречението се получи - отидох в бисерите ). А дали шлиците са еднакви на двата?
                              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Дългата е според накъдето я сложи разбирачев - едните се кълнят, че трябва да е напред късата част, другите - че трябва да е нагоре (в случая към раздатката).
                                Обаче, ако искаш да нахлузиш твоята предна част на моята задна - няма да се съглася
                                Но ако говориш за карданите - става Аз така направих и си карам безгрижно 2 години.
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X