Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
    Нали знаеш откъде идва това?
    ............
    Естествено, че знам. Аз съм от старата гвардия


    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
    ........... За готови ремонтни комплекти не съм чувал, ама не съм и търсил.
    За амбреажни помпи незнам, но за спирачна помпа има. При обявена 720 или 780 лв. в МП с доставка 20 работни дни на времето си купих от Трейдкар ремонтен к-т за скромните 167 пари. Имаше 2 к-та - с и без казанче. Иначе от старата помпа се ползва само корпуса.
    Ха сега кажи кои са разбойниците.
    ПП Това беше по едно друго време. Падок току що стъпваше тук.
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Да за съжаление са различни, има разлика даже и между ТД5 и V8.
      Land Rover Discovery II 3,9 V8
      Лада Нива 21214 1,7i

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Във Варна има един магазин "Гарван" - има всякакви части. При вас нямате ли си подобен магазин да вземеш нещо подобно и да го пригодиш?
        Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
        LZ2РSD

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          От Гарвана не знам какво ще купиш.
          Виж в нета парт номера и по него търси ремонтия комплект. За Д1 струва под 10 лв и се сменя за 1ч. с обезвъздушаването. При мен се беше пробила една тънка ламаринка, която играе ролята на клапанче.

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Някой да му се намират 2 задни 2" амортесьора? Или дайте идея от къде да поръчам. Още не съм се решил да поръчам от падок нещо. Също ляв фар за диско 1, фейслифтов ако ви се намира...

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Имам 2 броя ако искаш ще ти ги дам

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Искам, що да не искам. В какво състояние са? Можеш ли да ги премериш, че аз днес свалих моя и почна да ме съмнява дали е изобщо 2". Не е толкова важно де, то се видя, че конуси ще се слагат...

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Здравейте. Поради най вероятно обясними причини дедо Ванчо и с байпас не мърда.. С две думи двигателя замина. Та сега си търся нов. Мисля за нещо по старо по мощно и без компютри. Спрял съм се за сега на един стар лендкрузер 4.2 турбодизел. Някакви мнения за двигателя. Не бързам понеже сервизното помещение кадето ще е смяната и голямото рязане ще е свободно след около два месеца. Такаче време имам, и искам да сабера малко мнения. Мисля да го взимам заедно със скоростите. Ако пък някой има читав двигател за продаване този не ми е окончателния вариант така че пишете.


                  Поздрави
                  Георги 00356/ 77777016 Малта
                  Lаnd Rover 110 /Series II‎

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Сложи си му ровърски дизел 200 или 300ТДИ. Тоя 4,2 е прехвален, но- маломощен, тежък , развалящ се и горящ двигател. Абе кажи тойотски и не обяснявай повече.
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      И аз бих заложил на 200/300 тди, но ако искаш 100% да е дизел. Ако ще сменям двигателя на диското бих си търсил по-скоро бензин. Йори сложи един от бмв на едно диско, но може и ровърски...

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Две на нула за роувара.. Русев да ти кажа и тука не ми го препоръчват тойотовия макар че един тук не спря да ми се хвали ..
                        Георги 00356/ 77777016 Малта
                        Lаnd Rover 110 /Series II‎

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          200-300 ровърския. Спокойно му се вкарват още 15-20 коня, и не се чупи как да е. Големия + е, че просто трябва да го монтираш без никакви филми.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Колеги търся кривото пластмасово съединение на изхода на главата на горивния филтър, за P38 дизел.
                            Тук го има на картинка:
                            Land Rover Range Rover 2,5 DT
                            Land Rover Discovery 200 TDI
                            BMW F650ST - RIP
                            "Совите не са това което са"

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от huntergencho Преглед на мнение
                              Колеги търся кривото пластмасово съединение на изхода на главата на горивния филтър, за P38 дизел.
                              Тук го има на картинка:
                              Ако не успееш да го намериш, по-добре си поиграй и си направи сам.
                              Да се досещам, че вече си разбрал оригиналните колко са чупливи.
                              Потърси колегата Viki_ssf на лични, да ти прати снимка как е намерил решение при него - с метална тръбичка.
                              Аз, когато счупих моята, имах познат, който продаваше един P38 на части, та не съм меродавен.
                              Поздрави
                              "Bis dat qui cito dat"

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Първоначално публикуван от joro/ Преглед на мнение
                                Здравейте. Поради най вероятно обясними причини дедо Ванчо и с байпас не мърда.. С две думи двигателя замина. Та сега си търся нов. Мисля за нещо по старо по мощно и без компютри. Спрял съм се за сега на един стар лендкрузер 4.2 турбодизел. Някакви мнения за двигателя. Не бързам понеже сервизното помещение кадето ще е смяната и голямото рязане ще е свободно след около два месеца. Такаче време имам, и искам да сабера малко мнения. Мисля да го взимам заедно със скоростите. Ако пък някой има читав двигател за продаване този не ми е окончателния вариант така че пишете.

                                Поздрави
                                Едва ли искаш да се заиграваш чак толкова, ама все пак е идея, пък може и да се редуцира сигурно:

                                В коментарите има откъслечно инфо кое как.
                                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X