Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
    Търся добри дюзи за 200тди.
    Никой ли няма излишни дюзи? Работата е зле, моите пикаят яко, очаквам да стопят буталата.
    Вече се набутах с един комплект от морга и не ми се рискува, искам да са от сигурен източник, надявам се тук да е такъв.

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
      Имам, оригинални 4 гайки с декоративните капачки и ключ за алум. джанти за ЛР Диско-1, Р.Ровър-1 или Дефендър. Цена 60 лв.
      Силно ме интересува ключа, можеш ли да постнеш една снимка? Да не черен с къса дръжка или е нещо различно?
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Имаш лично.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Май ми е заминал синхронизатора на 2-ра скорост та в този ред на мисли може ли някой да помогне с сериен номер или да пусне линк към интернет магазин, че не мога да ги намеря. Скоростите са R380. Мерси.
          Land Rover Discovery II 3,9 V8
          Лада Нива 21214 1,7i

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от mkenzie Преглед на мнение
            Май ми е заминал синхронизатора на 2-ра скорост та в този ред на мисли може ли някой да помогне с сериен номер или да пусне линк към интернет магазин, че не мога да ги намеря. Скоростите са R380. Мерси.
            http://www.ashcroft-transmissions.co...d&productId=14

            За поръчка трябва да им пратиш серийния номер на кутията.
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
              http://www.ashcroft-transmissions.co...d&productId=14

              За поръчка трябва да им пратиш серийния номер на кутията.
              Мерси колега
              Land Rover Discovery II 3,9 V8
              Лада Нива 21214 1,7i

              Коментар


              • LR Defender 90 -проблеми.

                Здравейте колеги. Съжалявам и се извинявам на админите на сайта ако темата се повтаря, но неможах да намеря отгорор на това което търся.
                Имам един старичък LR Defender 90 2.5 Petrol 88г., на който тази неделя му се случи нещо.
                Както си карах и изведнъж колата спря все едно съм натиснал спирачките и предните колела блокираха. Ни напред, ни назад. С 300 зора я отстранихме от пътя и след консултация с майтор по телефона, се оказа че трябва да сваля предните полуоски и предния кардан за да прибера колата, защото съм бил строшил диференциала.
                Та въпроса ми е каккъв диференциал трябва да търся и от къде, защото имало значение и неможело да се слага какъвто и да е!
                Ще съм много благодарен ако ме светнете за какво става дума, защото колата си ми трябва да си ходя с нея в гората на лов.

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Еми цъкай бре, колега - я виж от рекламата горе кво излезна:
                  http://chasti.wildrovers4x4.com/prod...roducts_id=638
                  Немат снимки, щот некой им е уакал сайта, така си карат години (нема да дадат някой леф на некой момък да им го упраи), ма има телефони за връзка.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: LR Defender 90 -проблеми.

                    Първоначално публикуван от noby_007 Преглед на мнение
                    Здравейте колеги. Съжалявам и се извинявам на админите на сайта ако темата се повтаря, но неможах да намеря отгорор на това което търся.
                    Имам един старичък LR Defender 90 2.5 Petrol 88г., на който тази неделя му се случи нещо.
                    Както си карах и изведнъж колата спря все едно съм натиснал спирачките и предните колела блокираха. Ни напред, ни назад. С 300 зора я отстранихме от пътя и след консултация с майтор по телефона, се оказа че трябва да сваля предните полуоски и предния кардан за да прибера колата, защото съм бил строшил диференциала.
                    Та въпроса ми е каккъв диференциал трябва да търся и от къде, защото имало значение и неможело да се слага какъвто и да е!
                    Ще съм много благодарен ако ме светнете за какво става дума, защото колата си ми трябва да си ходя с нея в гората на лов.
                    Търси от Дискавъри 200 ТДИ. 99% съм сигурен, че е същото, но за всеки случай извади прасето и преброй зъбите на короната и пиньона. Кажи броя на зъбите и всичко ще стане ясно.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • Цена на хидравлична помпа Freelander

                      Здравейте!
                      Бих искал да попитам някои дали знае ориентировачна цена на хидравлична помпа за Land Rover Fleelander 1999 2.0 TDI.
                      Благодаря предварително.

                      Съобщение от модератор:
                      Моля, напишете си в профила от къде сте.
                      Прочетохте ли това
                      ...ЦЪК
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-12-12, 10:44.

                      Коментар


                      • От: Цена на хидравлична помпа Freelander

                        Първоначално публикуван от Nivko Преглед на мнение
                        Здравейте!
                        Бих искал да попитам някои дали знае ориентировачна цена на хидравлична помпа за Land Rover Fleelander 1999 2.0 TDI.
                        Благодаря предварително.
                        POWER STEERING PUMP:

                        http://www.johncraddockltd.co.uk/lan...ing/?si=+pump+

                        http://www.land-rover-parts-shop.com...20HOBOURN&sm=1
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • От: Цена на хидравлична помпа Freelander

                          Търся оригинален крик за Диско.

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Трябва ми преден десен колан за Диско 2. Предполагам, че на 300тди са същите, но не съм сигурен.
                            Или идея как да ремонтирам механизма, който блокира размотаването при рязко дръпване, понеже в момента го блокира когато си поиска, включително и в прибрано положение. Някой гений е наврял там едни пластмасови колелца, които явно вече не са това, което трябва.
                            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              От едната страна е инерционен ограничител. Сиреч като дръпнеш рязко да блокира. От другата страна има сачма. Тя блокира колана при преобръщане. Обикновено тя прави ядове. Направо я разкарай. А може и механизма да се е разместил. Сравни го с позицията на другия.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Здравейте, от 2 месеца при палене на Диското (Тд5) на таблото не угасва зелената количка с двете стрелки в страни. След 5-6 км, при повторно палене вече гасне. Така че, търся соленоидите на клапанчетата на АЦЕ системата, с номер RVT100040 (за двата отделни кръга).
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X