Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Здравейте!
    Имам ЛР Диско-2. На таблото постоянно свети червено SRS. Казаха ми да търся "лентов кабел" (каквото и да значи това).
    Чистачките при еднократно чистене и на "пауза" спират където си искат. Казаха ми да търся нов ел.мотор.
    Така че търся тези неща, моля предлагайте.
    О89 33 22 О93.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 15-12-11, 11:24.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
      Здравейте!
      Имам ЛР Диско-2. На таблото постоянно свети червено SRS. Казаха ми да търся "лентов кабел" (каквото и да значи това).
      Чистачките при еднократно чистене и на "пауза" спират където си искат. Казаха ми да търся нов ел.мотор.
      Така че търся тези неща, моля предлагайте.
      О89 33 22 О93.
      Лентовия кабел е зад волана то представлява подобно на затворена макара навита с такав лентов кабел.Това служи за RSR на волана,при въртене на волана наляво надясно тази макара навива и развива от тази лента.Има едно условие ако се ползва втора употреба трябва да се свали когато гумите са в права посока залепва се така с тиксо или трябва да се внимава да не се размърда.После монтажа пак е в същия ред,монтира се при изправени гуми напред.
      0885719173-Красимир

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Търся преден кардан от Диско 1.

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
          Търся преден кардан от Диско 1.
          Имам 2. 50 кинта с едно разбито каре.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
            Имам 2. 50 кинта с едно разбито каре.
            Благодаря колега,ще изчакам до Събота,един приятел обеща да ми даде неговия с разбити карета и ще му сменя само каретата,но ако не стане ще Ви имам в предвид.

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
              ...,но ако не стане ще Ви имам в предвид.
              Много съм доволен, че съм в мн.число След малко и аз ще си говоря на Ви!
              Обади се, цената може да падне.
              0889/З103360
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                Много съм доволен, че съм в мн.число След малко и аз ще си говоря на Ви!
                Обади се, цената може да падне.
                0889/З103360
                Невиждам нищо лошо в това да има уважение между колегите,но ако Ви дразни некултурния в мен само това чака.Колкото до цената,даже не съм и мислил да я коментирам.Просто когато пуснах темата се заприказвах с един приятел и той ми каза,че има един резервен и ако искам ще ми го даде.Как да устоиш на такова предложение.

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Привет Колеги.Търся два семеринга.Ако някой знае от къде мога да ги купя да казва.Номерата са FRC2365 и FTC5303G.Благодаря.

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Явно си се захванал с ремонт на СК.

                    FRC2365:
                    http://www.lrseries.com/shop/product...FRC2365&page=1
                    FTC5303G не го намира. Сигурен ли си, че точно това е номера? За FTC5303 намира това:
                    http://www.lrseries.com/shop/product...ch=5303&page=1

                    Ако не са някои изчанчени размери, мисля, че можеш да ги намериш по магазините за авточасти. Другата възможност е да попиташ тук: кой ще поръчва скоро чаркове от Paddock и да ти ги поръча- не са скъпи. Може да потърсиш в Дару кар (или който там сега продава карантия за Land Rover).
                    There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                    No wahalla.

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
                      FTC5303G не го намира...
                      G-то не е част от номера. Стои там, за да обозначава коя част е "genuine", ако на някой му пука наистина за това. В повечето сайтове има три категории - оригинална част (демек в опаковка с емблемата на ЛР), същата част от същия производител, но без емблема - на около половин цена и същата част от неизвестен производител (може пак да е същият!) в опаковка на Britpart или Allmakes - на около 1/3 от цената на първия. Разбира се рядко е и трите варианта да са налични едновременно.
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Да, сменям съединителя и на тия семеринги има течове.Утре с тях и по магазините да търся.Дано не са някакви специфични че не ми се чака от Англия трябва да го събирам.

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Благодаря за припомнянето на тази подробност- бях го чел, но съм забравил.
                          Аз съм уставняк и търся чарковете в официалните Parts Catalogue и там няма означение за Genuine part.
                          Дадох линк към този сайт, защото освен чарка отговарящ на търсеният номер, посочват и под какви други номера се намира- не ги знам защо са променяли доста пъти номерата, но понякога е пълна каша.
                          Моето возило е в зряла възраст и много обичам да му купувам от английския Ebay, чаркове NOS- new old stock.
                          There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                          No wahalla.

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Първоначално публикуван от bigcat Преглед на мнение
                            Привет Колеги.Търся два семеринга.Ако някой знае от къде мога да ги купя да казва.Номерата са FRC2365 и FTC5303G.Благодаря.
                            Може да ги има в Трейдкар. Оттам съм взимал за RR P38.
                            Land Rover FREELANDER 2 td4 S 2013г. Facelift
                            0886030780

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Колега провери в Дарукар на някои семеринги цените са им добри,ще имаш и база за сравнение.
                              [SIGPIC][/SIGPIC]
                              RR Classic

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Търся лайсната (продължението на маската) под десния фар и лайсната до лявата врата (между прозорците) на триврато диско.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X