Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Тези носачи не са ли същите като на класика, ако да имам два с преден мост и ...... 0888174211 Любо.

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      А и бъчкането и правенето на неизпробвани досега неща ми доставят удоволствие, та не ми пречи нищо да пробвам.
      Мостът от УАЗ е вече купен, няма връщане назад, но носачите са необходими. Е, ако няма носачи( а не е така, за половин час-две оферти)-мога да си ги направя от втулки и тръби, но друго си е фабричната изработка.
      Задни от Паджеро също могат да ти свършат работа - поти еднакви са с предните от Диско.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Благодаря за офертите, но вече носачите са спазарени, и мове би вече пътуват към мен.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Здравейте колеги. Искам да ви попитам за предните носачи на Диското (Discovery 300 Tdi), втулките които са от предната и от задната част на носача еднакви ли са ? Интересувам се за ето това, под номер 8 което е:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.png
Прегледи:1
Размер:30.5 КБ
ID:5314629

          И от падокк ето това ли се явяват: http://www.paddockspares.com/radius-arm-front-bush.html ?
          Благодаря ви предварително за помоща.

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Еднакви са.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Интерсуваме дали има някаде тема за поставяне на /oil cooler/ за трансмисията на Land Rover Defender. Или аз нещо не мога да я намеря, ако няма такава а някой е правел такива неща ще го помоля да даде малко инфо.Ако може и малко снимков материал няма да е зле. Че тъкмо съм го поразглобил и поизрязал та да се опитам да набутам и радиаторчето на така или иначе оскъдното местенце.
              Поздрави..
              Георги 00356/ 77777016 Малта
              Lаnd Rover 110 /Series II‎

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от landyfan Преглед на мнение
                Здравейте колеги. Искам да ви попитам за предните носачи на Диското (Discovery 300 Tdi), втулките които са от предната и от задната част на носача еднакви ли са ? Интересувам се за ето това, под номер 8 което е:
                [ATTACH=CONFIG]375889[/ATTACH]

                И от падокк ето това ли се явяват: http://www.paddockspares.com/radius-arm-front-bush.html ?
                Благодаря ви предварително за помоща.
                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Еднакви са.
                Благодаря. А случайно ако знаете, дали са тези, които съм намерил от Падок?

                Поздрави

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Първоначално публикуван от landyfan Преглед на мнение
                  Благодаря. А случайно ако знаете, дали са тези, които съм намерил от Падок?

                  Поздрави
                  Те са.
                  2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Благодаря.

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от joro/ Преглед на мнение
                      Интерсуваме дали има някаде тема за поставяне на /oil cooler/ за трансмисията на Land Rover Defender. Или аз нещо не мога да я намеря, ако няма такава а някой е правел такива неща ще го помоля да даде малко инфо.Ако може и малко снимков материал няма да е зле. Че тъкмо съм го поразглобил и поизрязал та да се опитам да набутам и радиаторчето на така или иначе оскъдното местенце.
                      Поздрави..
                      Ако говориш за раздатката някъде гледах сменен плоския капак с подобен оребрен за по добро охлаждане за жалост не можах да намеря снимката.
                      виж тук : http://www.mishimoto.nl/zoekresultat...=151&intMerk=0
                      или напиши в гугъл : cooler for land rover transmission и дай да показва картинките има мнооого


                      Последно редактирано от dignatov; 25-10-11, 23:55.
                      Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Здравей те,
                        Търся заден ляв стоп за модел Дискавари 95 ( с оранжев мигач).

                        Евгени

                        evgenimarkov@gmail.com
                        +359887190291

                        П.С. В момента съм в чужбина и за предпочитане отговори на email или смс

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Трябва ми огледало за Фириилендър 99г.

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Колеги, миналия ден май ми замина едното амортесьорче, на предния капак на Рейнджа. Чу се едно фъсс и потече някаква пяна. За сега се отваря и се задържа отворен, но май се изисква по-вече усилие.
                            Сега се чудя къде да търся такова за смяна. Гледах Тук за да видя каталожен номер, но останах учуден, че дават 4 възможни номера. Някой сменял ли е такова нещо и кой номер всъщност ми трябва. Ако пък има и взаимо-заменяемост, ще е още по-добре.
                            Land Rover Range Rover 2,5 DT
                            Land Rover Discovery 200 TDI
                            BMW F650ST - RIP
                            "Совите не са това което са"

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от huntergencho Преглед на мнение
                              .......Ако пък има и взаимо-заменяемост, ще е още по-добре.
                              Ставаше от някакъв лек автомобил. Мисля, че Фолксваген. Питай valdivladi i gignatov.
                              ПП Дали пък не беше за задния капак?
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Аз пък с амортисьорчето отидох е мкомплект33 и там по характеристиките му си взех от... деу матиз и бачка перфектно
                                За тези амочета е важно да отговарят на двата размера, силата на опън и вида захващане.
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X