Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Малко проблемче )

    Първоначално публикуван от Announce Преглед на мнение
    Колеги трябва да си сменя предните 2 възглавници,може ли да ми кажете къде може да намеря нови и сравнително евтини,защото не ми се дават 1000 лева за 2 възглавници. От София съм!
    Виж тук http://www.paddockspares.com/pp/RANG...g_2_clips.html
    Land Rover FREELANDER 2 td4 S 2013г. Facelift
    0886030780

    Коментар


    • От: До: Малко проблемче )

      Първоначално публикуван от Announce Преглед на мнение
      Колеги трябва да си сменя предните 2 възглавници,може ли да ми кажете къде може да намеря нови и сравнително евтини,защото не ми се дават 1000 лева за 2 възглавници. От София съм!
      Обади ми се 0888 67 44 22 Митко, ще ти съдействам мисля някъде до 250 лв на брой от днес за утре...
      Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

      Коментар


      • Някой да знае от къде може да се намери генерацията от колекторите надолу на 3.5 V8

        Някой да знае от къде може да се намери генерацията от колекторите надолу на 3.5 V8 карбуратор.
        Много ще се радвам
        Land Rover Defender 110SW 300tdi

        Коментар


        • От: До: Малко проблемче )

          Първоначално публикуван от Announce Преглед на мнение
          Колеги трябва да си сменя предните 2 възглавници,може ли да ми кажете къде може да намеря нови и сравнително евтини,защото не ми се дават 1000 лева за 2 възглавници. От София съм!
          Съвсем нормална цена. 55лири+17,5 ДДС+доставка с хеликоптер, директно от Англия до прозореца= 1000лв. Кефят ме нашите търговци.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Някой да знае от къде може да се намери генерацията от колекторите надолу на 3.5

            А маленкий Ванка Керчев спросил?
            ...........
            ПП. Като го запалиш, няма да се радваш
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • От: Някой да знае от къде може да се намери генерацията от колекторите надолу на 3.5

              Я преведи че не знам руски
              Land Rover Defender 110SW 300tdi

              Коментар


              • От: Някой да знае от къде може да се намери генерацията от колекторите надолу на 3.5

                Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                Я преведи че не знам руски
                А малкия Ванка Керчев пита ли?
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Няма за съжаление..
                  Land Rover Defender 110SW 300tdi

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                    Няма за съжаление..
                    Що, бе? Вече пална ли го? Покара ли? Таткото на момата шейх ли е?
                    Шегувам се естествено.
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • От: Land Rover Discovery 1 300Tdi счупен диференциал и проблем със заден мост

                      Днес най-накрая намерих време да разглобя колата...
                      Оказа се че планетата на лявата полуоска е счупила два срещуположни зъба.

                      За момента търся едната планета или пък цяла касета, но все пак предпочитам ако успея да намеря само планета.
                      Някакви идей къде или кой може да има?

                      Поздрави
                      Bugatti on off road :-D

                      Коментар


                      • Range Rover Classic '91 проблем с километраж

                        Здравейте, след последното ми ровичкане по километража изгорих една интегрална схема, управляваща самият скоростомер.
                        На схемата пише T8557D
                        Проблемът е, че не мога да я намеря по никакви справочници, както и в няколко софийски магазина.

                        На някой да му е останала ненужна тази платка или тази част от километража?
                        Мисля, че в Дискавъри 1 са същите...
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Range Rover Classic '91 проблем с километраж

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          ....Мисля, че в Дискавъри 1 са същите...
                          Имам "дисковско" табло, мЪ си е с жило....освен да идваш да разглобяваме, да му се пулим и чешем по главите
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: Range Rover Classic '91 проблем с километраж

                            Някой ще каже ли в падок кой е демпфера на кормилната щанга за Диско1-300TDi / 95г.
                            Благодаря предварително!
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 18-11-10, 17:26.
                            Диско 300TDI
                            Scott Purgatory
                            0889 84 6161

                            Коментар


                            • От: Range Rover Classic '91 проблем с километраж

                              Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                              някой ще каже ли в падок кой е демпфера на кормилната щанга за Диско1-300TDi / 95г.
                              Благодаря предварително!
                              Steering Damper - цени от 12 до 52GBP без ДДС
                              например:http://www.paddockspares.com/pp/DISC...de_Carbon.html (без да го препоръчвам, понеже нямам преки наблюдения)

                              Коментар


                              • От: Range Rover Classic '91 проблем с километраж

                                Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
                                Steering Damper - цени от 12 до 52GBP без ДДС
                                например:http://www.paddockspares.com/pp/DISC...de_Carbon.html (без да го препоръчвам, понеже нямам преки наблюдения)
                                Благодаря!
                                Диско 300TDI
                                Scott Purgatory
                                0889 84 6161

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X