Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Здравейте колеги, аз си купих ново виско за Фри-то, но понеже го карах цяло лято само на предно май ще се откажа да го слагам. А един приятел ми го домъкна в ръчния си багаж, измъчи се момчето. Двигателят ми е доста износен и понеже не карам офроуд направо обявявам новото виско, двата нови висящи лагера и карданите за проддан. Ако някой се интересува, пишете или звънете на 0888371000 да се пазарим.

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      След катерене по камъни ми се счупи оста на сателитите в касетата на диското ако някой има някоя излишна моля да ми пише на личноСъщо така имам и нужда от планети със 24 шлици или 23 не си спомням точно колко бяхаА аз мога да изпратя от тези със 10 шлица
      Последно редактирано от Красимир Канев; 27-09-10, 19:19.
      0885719173-Красимир

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Щом си счупил оста, значи е заминало и леглото. Трябва ти цяла касета. Скоро ще монтирам ARB на един Дифендър и касетата ще остане. Лошото е че вече я обещах на някой. А не помня на кого. Не знам и какво ще каже собственика на Дифендъра. Ще трябва да изчакаш.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Как не помниш?На мен!!!Дойде ли правилния диф?В същност първо трябва да разглобиш моя за да видим дали е за смяна или може ремонт.
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Забравям бре. Дърт съм. Споко. Сега се сещам, че от новия диф ще остане касета с 24 зъба, а от стария с гадната корона с 10.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Колеги имам нужда от малко помощ, трябва да сменя онази пластмаса, която се намира в скоростната кутия и отговаря за безпроблемното и лесно превкючване на предавките. Понеже скоростите започнаха да влизат трудно да не казва, че първа и четвърта вече влизат само когато са на кеф.
              Та молбата ми е ако някои знае каталожен номер на въпросната пластмаса да го сподели защото аз не мога да го намеря в саита на "падок". Скоростната кутия е R380 и евентуално да кажете с какво масло се кара въпросната кутия. Предполагам, че става въпрос за оградената с червено част. Благодаря.
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от mkenzie; 01-10-10, 16:26.
              Land Rover Discovery II 3,9 V8
              Лада Нива 21214 1,7i

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Щом си счупил оста, значи е заминало и леглото. Трябва ти цяла касета. Скоро ще монтирам ARB на един Дифендър и касетата ще остане. Лошото е че вече я обещах на някой. А не помня на кого. Не знам и какво ще каже собственика на Дифендъра. Ще трябва да изчакаш.
                Нямам нищо друго засегнато освен оста,дори и сателитите и планетите са здрави но много не ми харесват защото имат леко износване.Аз сега сложих диф и полуоски със 10 шлици но има разлика в полуоските защото тези със 24 шлици имаха и удебелена част по,която имаше семеринг.Този семеринг отделяше маслото за дифа от лагерите на главините а сега другите полуоски нямат място за този семеринг и маслото на дифа отива в лагерите.
                0885719173-Красимир

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                  Нямам нищо друго засегнато освен оста,дори и сателитите и планетите са здрави но много не ми харесват защото имат леко износване.Аз сега сложих диф и полуоски със 10 шлици но има разлика в полуоските защото тези със 24 шлици имаха и удебелена част по,която имаше семеринг.Този семеринг отделяше маслото за дифа от лагерите на главините а сега другите полуоски нямат място за този семеринг и маслото на дифа отива в лагерите.
                  Няма лошо. На Дифендъра задния мост се маже така. Предимството е, че като замине вътрешния семеринг на главината, разбираш веднага и взимаш мерки. Иначе по някое време почваш да мажеш лагерите с вода и пясък.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Първоначално публикуван от mkenzie Преглед на мнение
                    Колеги имам нужда от малко помощ, трябва да сменя онази пластмаса, която се намира в скоростната кутия и отговаря за безпроблемното и лесно превкючване на предавките. Понеже скоростите започнаха да влизат трудно да не казва, че първа и четвърта вече влизат само когато са на кеф.
                    Та молбата ми е ако някои знае каталожен номер на въпросната пластмаса да го сподели защото аз не мога да го намеря в саита на "падок". Скоростната кутия е R380 и евентуално да кажете с какво масло се кара въпросната кутия. Предполагам, че става въпрос за оградената с червено част. Благодаря.
                    Аз ги имам, ама кога ще ми ги върнеш? Щото и моята кутия стои разглобена. Я се обади на .... Ивайло
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 01-10-10, 19:51. Причина: Ивайло
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Аз ги имам, ама кога ще ми ги върнеш? Щото и моята кутия стои разглобена. Я се обади на Ивайло.
                      Ще ги поръчам до няколко дни стига да знам какво да поръчам. А кои е Иваило и как да намеря телефона му.

                      Първоначално публикуван от mkenzie Преглед на мнение
                      Ще ги поръчам до няколко дни стига да знам какво да поръчам. А кои е Иваило и как да намеря телефона му.
                      А да намерих го.
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-10-10, 07:14. Причина: Намерен Ивайло.
                      Land Rover Discovery II 3,9 V8
                      Лада Нива 21214 1,7i

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Здравейте, за моят Дифендър много работи ми трябват, ама за сега да попитам само какво ми трябва, че ми протече хидравликата, че не ги разбирам от падок?
                        благодаря.

                        Коментар


                        • Спешна помощ за ABS

                          Много моля някой ако има възможност да помогне ! ABS -a отказа, а пътувам на 16 .10.
                          Търся ABS помпа STC2783 . В дару струва 2700лв. B Paddock e 547 p но не знам да ли ще дойде за 5-6 дни . Дайте съвет.
                          Range Rover 98
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-10-10, 13:57.

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Звънни в Трейдкар.Там имаше една Р38ца за части!

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Рови се в mobile.bg , там има много такива джипове на части и все ще намериш нещо!!!

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Mомчета това ли ми трябва за хидравликата: http://www.paddockspares.com/pp/DEFE..._seal_kit.html

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X