Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toпка за скоростния лост на Дискавъри 200 тди ?

    Дигни с крика едното колело на здравия диф, удари един маркер на кардана, плюй на гумата и върти докато кардана направи 100 оборота. После кажи колко пъти си завъртял гумата. Аз мисля че дифовете са същите.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Toпка за скоростния лост на Дискавъри 200 тди ?

      С майстора замерихме счупения диф, за да е по-точно, защото нали има разлика и между преден и заден. Та, при 46 завъртания на кардана, голямото зъбно колело прави 13 оборота. Тоест, предавателното число е 46х13 . Броят на зъбите на короната и на пиньона е същият 46 и 13. Номера на касетата е HRC2547
      [IMG]http://kachi-snimka.info/images/bfi1236759624s.GIF[/IMG]

      Коментар


      • От: Toпка за скоростния лост на Дискавъри 200 тди ?

        Първоначално публикуван от Peev Преглед на мнение
        С майстора замерихме счупения диф, за да е по-точно, защото нали има разлика и между преден и заден. Та, при 46 завъртания на кардана, голямото зъбно колело прави 13 оборота. Тоест, предавателното число е 46х13 . Броят на зъбите на короната и на пиньона е същият 46 и 13. Номера на касетата е HRC2547
        На дизеловите са със стщите дифове 46/13
        0885719173-Красимир

        Коментар


        • От: Toпка за скоростния лост на Дискавъри 200 тди ?

          Първоначално публикуван от Peev Преглед на мнение
          С майстора замерихме счупения диф, за да е по-точно, защото нали има разлика и между преден и заден. Та, при 46 завъртания на кардана, голямото зъбно колело прави 13 оборота. Тоест, предавателното число е 46х13 . Броят на зъбите на короната и на пиньона е същият 46 и 13. Номера на касетата е HRC2547
          Това че има разлика между преден и заден диф, кой го измисли? Приемам че не разбираш. Няма лошо, учиш се, ама майстора? Къв тоз майстор?
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Toпка за скоростния лост на Дискавъри 200 тди ?

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Това че има разлика между преден и заден диф, кой го измисли? Приемам че не разбираш. Няма лошо, учиш се, ама майстора? Къв тоз майстор?
            Това сигурно го е измислил някой последовател на онзи "майстор", дето твърдеше че малкото лосте е за изключването на предния мост.
            А за колегата Пеев, виж от тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=91345&page=4 пост нумер 66. Успех !
            Тази земя, по която тъпча сега,
            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
            тази земя – не е моя земя,
            тази земя, простете, е чужда.

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Благодаря Ви, господа. Вече съм щастлив. Сега остана само да открия и диф на прилична цена. Има доста обяви в мобилето, но нямам никакво време в момента да тръгна да ги обиколя, а с наложен платеж ме е страх малко какво ще дойде. Та има ли някой тук от форума да предложи дифче втора ръка???
              [IMG]http://kachi-snimka.info/images/bfi1236759624s.GIF[/IMG]

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от Peev Преглед на мнение
                Благодаря Ви, господа. Вече съм щастлив. Сега остана само да открия и диф на прилична цена. Има доста обяви в мобилето, но нямам никакво време в момента да тръгна да ги обиколя, а с наложен платеж ме е страх малко какво ще дойде. Та има ли някой тук от форума да предложи дифче втора ръка???
                Има разлика в шлиците на полуоските обърни вмимание на това.
                0885719173-Красимир

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Има разлика в шлиците на полуоските обърни вмимание на това.
                  В такъв случай, мога или не мога да ползвам диф от дизелово дискавъри???
                  [IMG]http://kachi-snimka.info/images/bfi1236759624s.GIF[/IMG]

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Може.

                    Пост 371. Само касета ще свърши работа.
                    Последно редактирано от Бате Мите; 30-08-10, 18:14. Причина: допълнение
                    [SIGPIC][/SIGPIC]
                    DISCO 1-200TDI-бял...

                    Коментар


                    • Молба за помощ разбира се не безплатна.

                      Да се представя казвам се Калоян и имам следния проблем. Днес ми пристигна Диското от Германия но се оказа, че има проблем с възглавницата по точно лявата. Та молбата ми е следната, понеже ще ми изтекът скоро транзитните номера а нямам време да си я поръчам от нета, всички се сещата защо. Ще помоля ако някои от вас добри хора му е останала някоя възглавничка в някое прашно кюше и съвсем случаино не му трябва да бъде така добър да си каже цената. Благодаря предварително.
                      Land Rover Discovery II 3,9 V8
                      Лада Нива 21214 1,7i

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Първоначално публикуван от gele
                        На някой да му се намира :
                        Семеринг сфера за 200тди / два броя търся / и евентуално грес за сфера/и ?

                        Мерси,
                        Грес имам, остана от ремонтен комплект, неразпечатана. Ще ти я подаря, но си далеч и куриера ще струва повече

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от Бате Мите Преглед на мнение
                          Може.

                          Пост 371. Само касета ще свърши работа.
                          Мерси
                          сега ще пиша ЛС на човека.
                          [IMG]http://kachi-snimka.info/images/bfi1236759624s.GIF[/IMG]

                          Коментар


                          • Въпрос за виско муфа и теглич?

                            Прочетох някъде ,че нормалната цена за виско муфа за Freelander е 280 лири, колкото и да се рових, по ниска цена от 350 не намерих!!! Ако някой знае къде е по евтина, моля нека да пусне линка!Интересува ме също така и теглич ,ако е възможно 2-ра употреба.
                            Някой колега забелязал ли е в някоя морга?

                            Колата е: Freelander 99г-1.8 бензин
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-09-10, 21:08. Причина: Freelander 99г-1.8 бензин

                            Коментар


                            • Търся дреболии от интериора на Фрилендър

                              Здравейте. Търся няколко дреболии от интериора на Фрийлендър, ако има някой който да се продава на части.

                              1. Кръгли бели пластмасови капачета за тапицерията на тавана - трябват ми 5-6 броя

                              2. Дръжка за пътниците (на тавана) - 1-2 броя

                              3. Сенник десен С ОГЛЕДАЛО (от кола с ляв волан). Ако цената е ОК мога да взема и двата в комплект

                              Други дреболии от интериора - според цената. Фрийлендъра за който ги търся е 1998 година модел. Аз съм в София.
                              Пишете ми на milpop маймунка yahoo.com или пуснете координати за контакт.
                              За съжаление нямам право на лични съобщения, нито да публикувам в купува/продава.

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Здравейте,

                                търся спешно задна пружина за диско 2, тд 5. може и 2-ра ръка, за да не се налага да търся/чакам 2 нови или поне не точно сега, че колата ми трябва спешно, а така със счупена е кофти
                                Благодаря Ви,
                                [COLOR=DarkGreen][B]Land Rover Discovery II, 2.5 td5
                                [/B][/COLOR]
                                [B][COLOR=#00b050]Помогни да опазим птиците и природата на България![/COLOR][/B][B][COLOR=navy]
                                [/COLOR][/B][B][COLOR=red]Присъедини се на:[/COLOR][/B][B][COLOR=#3333ff][URL="http://www.bspb.org/"][COLOR=blue]www.bspb.org[/COLOR][/URL][/COLOR][/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X