Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Ако е същия като на Диско 200, а няма логика да не е същия - в Дару, около 12 лв с отстъпката. Нема сми от острова при тая цена.
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Поздрав, имам специална нужда от реостат на дроселната клапа /TPS/ Дискавъри 1 96 година 2,0 MPI
      В кварталната "бакалия" ми го предложиха за 330 лева ОРИгинален с доставка. Бърза проверка в Падок удари на камък,
      според тях такъв мотор не съществува/още по малко пък тпс/.Преглед в ибей показва цени от 12 лири за ползвани до 19 лири за нов.
      Да търся начин за доставка от острова или би могло да се намери тази част на "разумна" цена и у нас
      Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
      Димитър Димов +ЧЧ7784854894

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от dimow Преглед на мнение
        ...... от реостат на дроселната клапа /TPS/ .....
        Таз гад не е ли само "цъкалце"(ключе) на другите инжекциони е така....та ще споделиш ли как така твоята умрЕ (може и по телефона) и защо реши да е сменяш
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Колеги търся следното:

          Lower swivel pin - front axle non ABS from JA032850 - http://www.paddockspares.com/pp/DISC..._JA032850.html
          Taper roller bearing - bottom - front axle non ABS from JA032850 - http://www.paddockspares.com/pp/DISC...Timken_OE.html

          Евентуално ако някой ги е поръчвал и има желание да ги продаде нека пише.
          Търсят се спешно!

          Благодаря на всички за отделеното внимание.
          Последно редактирано от bugatti; 06-08-10, 20:05. Причина: Добавяне на линк
          Bugatti on off road :-D

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
            Ако е същия като на Диско 200, а няма логика да не е същия - в Дару, около 12 лв с отстъпката. Нема сми от острова при тая цена.
            Нямам им доверие на тия. От острова ще бъде.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Първоначално публикуван от bugatti Преглед на мнение
              Колеги търся следното......
              Свържи се с Лазар, при мен разглобява един мост и останаха разни чарколяци, само той да каже кое е годно и кое с условности. Би трябвало да идват при мен утре (неделя).
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Свържи се с Лазар, при мен разглобява един мост и останаха разни чарколяци, само той да каже кое е годно и кое с условности. Би трябвало да идват при мен утре (неделя).
                Дядо Владо мерси за отговора!
                И Тарга-та ми беше споменал че Лазар има вероятност да има тази част, но така и не успях да намеря негов контакт тук във форума.

                Поздрави
                Bugatti on off road :-D

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Здравейте,
                  дано не съм объркал темата. Имам намерение да си поръчам 2 задни амортисьора за Диско 1 от Падок.
                  За съжаление не мога да се оправя с моделите, които имат и кой ще пасне на моя камион
                  Рамата е: SALLJGMF8HA476471

                  Възможно ли е някой да ми помогне/посъветва в случая? Най-удачен модел, било то от Падок или друг сайт?
                  Веднъж вече са сменяни задните с "оригинални" от Дару Кар...издъхнаха невероятно бързо!

                  Благодаря Ви предварително и дано не съм объркал много темата!
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-08-10, 15:19.

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Някой може ли да ме светне дали хидравличната помпа на Диско 2, е съвместима с Диско 1.
                    Благодаря.
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-08-10, 15:49.

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от viessman Преглед на мнение
                      Здравейте,
                      дано не съм объркал темата. Имам намерение да си поръчам 2 задни амортисьора за Диско 1 от Падок.
                      Благодаря Ви предварително и дано не съм объркал много темата!
                      Първоначално публикуван от viessman
                      Здравейте колеги, нов нов пресен зелен съм! Ползвам тази тема, тъй като търся комплект амортисьори за Ланд Ровър Дискавъри 1991ва 2.5 ТДИ. Баща ми си взе въпросното возило, трябва да му се сменят амортисьорите и търся модели, марки серийни номера. Надявам се, ако Ви е възможно дами дадете съвети и конкретни препоръки - модели, марки! Търся стандартни амортисьори. Джипът ще се ползва и за лов, така че ако има един вид "усилени" амортисьори ще съм Ви благодарен да споделите!!! Спешно търся информация, тъй като возилото е в сервиз вече и търся части!
                      Благодаря Ви предварително!!!
                      Здравей,
                      отивайте при него: http://www.offroad-bulgaria.com/show...18#post1168418,
                      щом сте от Бургас, може и друго да измислите.
                      Land Rover Discovery:
                      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Колеги и аз го закъсах. Трябва ми задният диференциал за Диско'91 2.0 Mpi
                        Положението трагично..
                        [IMG]http://kachi-snimka.info/images/bfi1236759624s.GIF[/IMG]

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от Peev Преглед на мнение
                          Колеги и аз го закъсах. Трябва ми задният диференциал за Диско'91 2.0 Mpi
                          Положението трагично..
                          Ако ти трябва само касетата имам 2.
                          sigpic

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Аз пък имам останалото. Пиньон, корона и кожух.
                            Тази земя, по която тъпча сега,
                            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                            тази земя – не е моя земя,
                            тази земя, простете, е чужда.

                            Коментар


                            • Toпка за скоростния лост на Дискавъри 200 тди ?

                              Може ли някои да ми помогне,
                              от къде мога да намеря нова или втора ръка оригинална, тoпка за скоростния лост на Дискавъри 200 Tdi 92г.

                              тел: 0889165352
                              Последно редактирано от ReginBull; 14-08-10, 15:36.

                              Коментар


                              • От: Toпка за скоростния лост на Дискавъри 200 тди ?

                                Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                                Аз пък имам останалото. Пиньон, корона и кожух.
                                Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
                                Ако ти трябва само касетата имам 2.
                                Господа, сигурни ли сте че частите са от 2.0 Мpi, защото доколкото разбрах от майсторите, не мога/не трябва да слагам диферинциал от диско с различен двигател.
                                Иначе е пълно с дифове от дизелови 2.5
                                Последно редактирано от Peev; 16-08-10, 16:38.
                                [IMG]http://kachi-snimka.info/images/bfi1236759624s.GIF[/IMG]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X