Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
    От моето диско 1 имам 4 бр пружини.
    Ако трябва да помагам.
    Възглавници му трябват. Явно още не са му омръзнали.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от damko
      Колеги задницата на Диско 2 ТД 5 нещо ми увисна,маи ми трябват 2 възглавници някой да знае откъде да си намеря?
      Слагах 2" пружини наскоро и имам 2 здрави ...
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 18-05-10, 09:05. Причина: Гл.Букви
      LR Disco II, Td5

      Коментар


      • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        С помоща на колегата tazmanieco вече получих кардана,обслужих го и ще го монтирам днес.

        Коментар


        • Здравейте, понеже виждам че темата е за части,мой познат, притежател на Reng p38 го разпродава.Има доста неща, които ще влязат в употреба.Аз имам цял двигател VM , който искам да разкарам.Ако мога да помогна на някой ще го направя с удоволствие.

          Тел:0884221174 - момчето не е от форума.Колата е в София и си има почти всичко.
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 03-06-10, 14:30.

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Търся жило за преден капак на Диско 1, 200 тди.

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Първоначално публикуван от adriancho Преглед на мнение
              Здравейте, понеже виждам че темата е за части,мой познат, притежател на Reng p38 го разпродава.Има доста неща, които ще влязат в употреба.Аз имам цял двигател VM , който искам да разкарам.Ако мога да помогна на някой ще го направя с удоволствие.
              В София ли е тая P38-ца ? И участник ли е във форума ?
              Range Rover 2.5 TDS 1997г.
              И нека Рейнджът бъде с вас...
              [COLOR=#3b5998]Живота е болест предавана по полов път![/COLOR]

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Някой да има излишен сензор за температурата на изпарителя на климатика за Р38.
                Land Rover FREELANDER 2 td4 S 2013г. Facelift
                0886030780

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Търся заден мост за Диско 1, 300tdi, 94г.

                  Mост# 325 253 30A
                  Диф# 412-20

                  Моля ако някой има, или знае къде има да пише тук.
                  Благодаря предварително.
                  Bugatti on off road :-D

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Първоначално публикуван от adriancho Преглед на мнение
                    Здравейте, понеже виждам че темата е за части,мой познат, притежател на Reng p38 го разпродава.Има доста неща, които ще влязат в употреба.Аз имам цял двигател VM , който искам да разкарам.Ако мога да помогна на някой ще го направя с удоволствие.
                    Колега дай някакви координати, е-мейл за връзка да видим какво може да ни свърши работа от тази P38-ца
                    Land Rover Range Rover 2,5 DT
                    Land Rover Discovery 200 TDI
                    BMW F650ST - RIP
                    "Совите не са това което са"

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от bugatti Преглед на мнение
                      Търся заден мост за Диско 1, 300tdi, 94г.

                      Mост# 325 253 30A
                      Диф# 412-20

                      Моля ако някой има, или знае къде има да пише тук.
                      Благодаря предварително.
                      Потърсете поне малко, има специален раздел за търговия:

                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...а-части.
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...а-части
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...E4%E8%F1%EA%EE
                      Land Rover Discovery:
                      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                        Търся жило за преден капак на Диско 1, 200 тди.
                        Купих си. 17 лв. при Леви.

                        Коментар


                        • От: До: Freelander на части. Къде?

                          Първоначално публикуван от drat Преглед на мнение
                          Автокъща Партнер. Адреса е Чепинско шосе 19А тел.0885 856365.
                          Дано съм ти бил полезен.
                          Ей при тоз бях преди половин час.
                          От вратата ме попита недоволно "какво търсиш" - викам Десен мигач - резна ми сърцето като закотви "100 лева" - ма аз търся десния, не предният десен - той бил "само" 10 кинта.
                          Задни странични светлоотразители (те са само с декоративна цел) са само по 30 лв.
                          Стопове - 100 лв.
                          И понеже след последният ми ремонт изгорих чипчето на километража - питах и за таблото с километража и оборотомера - изненада - само 100 лв.

                          Дотук кат гледам - този иска да го продаде на части за около 10 бимберици
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Някой да е поръчвал комплект филтри от paddock, от еФтините? Дали са добри, или да не рискувам?
                            И друго: Там не видях уплЪтнения, за вратите, от къде да търся?
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 03-06-10, 10:58.
                            Nissan Qashqai 1.3 DDT

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                              Някой да е поръчвал комплект филтри от paddock, от еФтините? Дали са добри, или да не рискувам?
                              И друго: Там не видях уплЪтнения, за вратите, от къде да търся?
                              От Падок поръчвам само оригинални филтри. Понеже само въздушния се вижда, нямаш представа какво задържа той, в сравнение с MANN, купен от България на същата цена приблизително. Поръчай оригинални, да ти е мирна главата.

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Търси се ръчна скоростна кутия за Диско 1 200 тди, втора ръка, на приемлива цена.


                                Изреченията започват с главни букви, ..... Моля.
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 08-06-10, 12:34.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                                Зареждам...
                                X