Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Колеги,ако на някой му трябва бензинов мотор,цената която съм написал е на пълен комплект,и тя има коментар но може и по отделно да се продава .На днешно време всичко е въпрос на пазарлък и компромиси от двете страни .

    Колеги,сега прочетох горе за колегата,който има нужда от операция,ако се продаде целия комплект 200лв. отиват за колегата,а ако се продадат само скоростите или само двигателя-100лв.Че май,на днешно време всички трудно изкарани пари за съжаление отиват по доктори и за държавата ........... .
    Последно редактирано от tazmanieco; 29-04-10, 09:15.

    Коментар


    • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Пускам питане - дали, случайно, евентуално, може би и т.н.,
      някой има наличен или знае от къде мога да се сдобия с Hevac за П38, модел "от 99-та или нагоре".
      Наясно съм с пазарните цени, така че моля да няма излишни коментари.
      Предварително благодаря
      Както и за всяка споделена информация.
      "Bis dat qui cito dat"

      Коментар


      • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Вчера за малко да получа инфаркт и инсулт едновременно.Пратих сина ми да попита в МОТО-ПФОЕ Пловдив за преден кардан с фланец,ангренажен ремък комплект и разбрах защо са нарекли модела Дискавъри,частите на космическата совалка и на автомобила са на една цена.Кардан с фланец 1040лв.,каре -120лв,ангренаж комплект около 450лв. Един собственик на Диско1 се изказа,че ролките и обтегача от Падок са "ментета" и да не ги поръчвам от там а от БГ.Това вярно ли е или е рекламен агент на някоя фирма.

        Коментар


        • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          А аз да попитам за тези амортисьорчета за задния капак на Рейндж Ровер`96 2,5 DSE, че мойте съвсем сдадоха багажа, този сайт, който ги предлага читав ли е? И дали знаете тук дали ги няма, не че ще уча още, ама като ми се стовари отгоре на главата таз врата и забравям за къде съм тръгнал :-)

          http://www.p38spares.com
          Колкото до Падок съм поръчвал спирачна помпа и резервоар за нея и са си супер частите, питай твоя авер колко части е поръчвал от Падок?, Но като гледам например за комплекта пружини, пише че не са рециклаж, и ако искаш нови да напишеш мейл за да това.. така че като се поръчва се чете...
          RR P38
          LZ3XA

          Коментар


          • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от Miaran Преглед на мнение
            А аз да попитам за тези амортисьорчета за задния капак на Рейндж Ровер`96 2,5 DSE, че мойте съвсем сдадоха багажа, този сайт, който ги предлага читав ли е? И дали знаете тук дали ги няма, не че ще уча още, ама като ми се стовари отгоре на главата таз врата и забравям за къде съм тръгнал :-)
            http://www.p38spares.com
            Е за това е хубаво да си пишем в теми, който са си за ...
            ..., или да потърсим по-упорито ....ЦЪК
            Land Rover Discovery:
            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

            Коментар


            • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Ейййй връхта си, колко търсих... всичко друго намерих ама туй ми "убегна" Мерсаж и наздраве с 5 узота
              RR P38
              LZ3XA

              Коментар


              • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Ами аз да попитам за една нехарактерна за търсене част . Трябва ми стъклото на централната лапа в купето на Range Rover П38 2,5 dt, че на моята и са се счупили крачетата за захващане и не става да ги лепя, пък с тиксо ще е малко не както трябва
                Land Rover Range Rover 2,5 DT
                Land Rover Discovery 200 TDI
                BMW F650ST - RIP
                "Совите не са това което са"

                Коментар


                • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Купувам преден кардан с фланеца(втора употреба) за Диско-1 300.
                  Намерих карета на 30 лв,някой има ли по-добра идея?Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    vas_konti,имам кардан с разбито задно каре от 300тди,ако имаш интерес обади се и ще се разбереме нещо.0898 704012

                    Коментар


                    • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Kаре става от Форд Транзит 27мм Х 75мм.Аз намерих такова за 18лв.Вече втори месец си джиткам с него
                      M.P.

                      Коментар


                      • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Първоначално публикуван от huntergencho Преглед на мнение
                        Ами аз да попитам за една нехарактерна за търсене част . Трябва ми стъклото на централната лапа в купето на Range Rover П38 2,5 dt, че на моята и са се счупили крачетата за захващане и не става да ги лепя, пък с тиксо ще е малко не както трябва
                        В София на няколко места има RR на части, но за Габрово...
                        sigpic

                        Коментар


                        • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Колеги, трябва ми най-задното ляво стъкло за Диско 1 200 ТДИ, това зад задната врата, неподвижното. Щото моето днес отиде за т.нар. горски данък и сега съм с найлон, ама не ми харесва така.
                          Land Rover Discovery 200TDI

                          Коментар


                          • Варна до сервиза на Киров има една морга, днес видях има цяло Диско мисля че имаше стъкло.

                            Колеги задницата на Диско 2 ТД 5 нещо ми увисна, май ми трябват 2 възглавници някой да знае откъде да си намеря?

                            Съобщение от модератор:
                            Моля, напишете си в профила от къде сте.
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 03-06-10, 20:26.

                            Коментар


                            • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Скоро слагах пружини. Утре ще питам собственика.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                Скоро слагах пружини. Утре ще питам собственика.
                                От моето диско 1 имам 4 бр пружини.
                                Ако трябва да помагам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X