Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Някой да има ненужен диференциал с някакъв блокаж за Диско 1?

    При дядо Владо се търкаляха някакви полуоски от донора за Феникса, ама има ли към тях диф... Дядо Владо знае. Звънни му - 0877 17 07 27. В Костинброд.
    Ооооо - сега схванах, че търсиш с ЛСД. И да има - не е ЛСД.

    Коментар


    • До: Някой да има ненужен диференциал с някакъв блокаж за Диско 1?

      Първоначално публикуван от angel_drakata Преглед на мнение
      Знам, че е малко вероятно, ама ми се счупи задния диференциал (заради големи майстори), та трябва да слагам друг и съм намерил вече обикновен, но все пак да попитам, ако някой има или знае от някое Диско за части да има диф с ЛСД или нещо такова, че пък след 2-3 месеца съм планувал едно ARB, та ако намеря сега нещо такова, евентуално да си спестя ARB-то.
      Не ми е известно да има ЛСД пасващо за Д1, по-добре се поназори и си вземи направо АРБ-то. Обаче мисля, че е добре да сложиш и усилени полуоски, така, че трябва да скочиш направо на 24 шлица. Поне аз така мисля.
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • До: Някой да има ненужен диференциал с някакъв блокаж за Диско 1?

        Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
        Не ми е известно да има ЛСД пасващо за Д1, по-добре се поназори и си вземи направо АРБ-то. Обаче мисля, че е добре да сложиш и усилени полуоски, така, че трябва да скочиш направо на 24 шлица. Поне аз така мисля.
        ARBто май се предлага само с 24 шлица. Поне на картинките това се вижда. Скоро ще слагам, така че ще разбера.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • До: Някой да има ненужен диференциал с някакъв блокаж за Диско 1?

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          ARBто май се предлага само с 24 шлица. Поне на картинките това се вижда. Скоро ще слагам, така че ще разбера.
          А, има си - виж - RD127: ftp://ftp.offroad-bulgaria.com/landRoverDiscovery1.pdf
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Търся моторче за задната чистачка за Диско 1.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              То моят диференциал си е с 24 шлици, така че няма да има проблем за полуоските, предполагам и тези старите ще си ми вършат работа. А иначе ARB има и с 10 шлици, поне такава опция е дадена в падока.
              Land Rover Discovery 200TDI

              Коментар


              • До: Някой да има ненужен диференциал с някакъв блокаж за Диско 1?

                Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                Не ми е известно да има ЛСД пасващо за Д1, по-добре се поназори и си вземи направо АРБ-то. Обаче мисля, че е добре да сложиш и усилени полуоски, така, че трябва да скочиш направо на 24 шлица. Поне аз така мисля.
                Има такива Detroit Locker-и - LSD-то се води Truetrack - има версии както за 24, така и за 10 шлици + за Салсбъри - линк към PDF от сайта на Eaton

                Прикачени файлове
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-04-10, 12:19. Причина: Гл.Букви
                LR Disco II, Td5

                Коментар


                • До: Някой да има ненужен диференциал с някакъв блокаж за Диско 1?

                  Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
                  Има такива Detroit Locker-и - LSD-то се води Truetrack - има версии както за 24, така и за 10 шлици + за Салсбъри - линк към PDF от сайта на Eaton

                  Да такива има, ама според мен ARB е за предпочитане, а разликата в цените е сравнително малка.

                  Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                  Търся моторче за задната чистачка за Диско 1.
                  Имам налично, но не мога да определя цена - предложи някаква?
                  Последно редактирано от chris_vicom; 27-04-10, 14:12.
                  "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                  Коментар


                  • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                    Търся моторче за задната чистачка за Диско 1.
                    Ела да му баем ....и без това си имам да си доработвам разни работи гаранционно по твоята кола
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                      ............

                      Имам налично, но не мога да определя цена - предложи някаква?
                      600 лв добре ли е?
                      Отде да знам. Пусни цена на лично, па да видим.

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Ела да му баем ....и без това си имам да си доработвам разни работи гаранционно по твоята кола
                      За.би гаранциите. А на тоя мотор трябва да ми пеем опело, а не да му баем. То един жичкаджия му .ба .айката
                      ПП това бяха хилежите на жичкаджията Ники
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • До: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                        "Магарето" сплете копита и умре (магарето е един зелен "Класик" има го на снимки в темата "При дядо Владо") Мотора е популярния VМ2.5 хаби вода и грее.....абе кажете с какъв бензинов да го сменим най-безболезнено и къде го има
                        П.П. Уточнявам, приели сме че газ-бензиновия мотор е по-ефтин при ежедневно каране и при сегашните цени на горивата
                        Последно редактирано от дядо владо; 28-04-10, 13:39. Причина: Уточнение
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Има го в темата за обръщане на волана на едно Диско http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=92009

                          П.П. По въпроса за по-евтино...Ако е за ежедневно Софийско каране -не е много ясно, но за всякакъв друг вид каране по пътища газо-бензиновия е по-евтин.
                          Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                          Коментар


                          • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Моя на дълъг път го засякках-16.9/100. Кеф. В града твърдо 22/100. За газ говоря. Има тука един V8-3,5. ЗА 900ЛВ. ама Симо се гласи за него. Ако се откаже, може да говорим.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Моя на дълъг път го засякках-16.9/100. Кеф. В града твърдо 22/100. За газ говоря. Има тука един V8-3,5. ЗА 900ЛВ. ама Симо се гласи за него. Ако се откаже, може да говорим.
                              От Англия, от Англия... "God Save the Queen", (alternatively "God Save the King")
                              £58
                              http://cgi.ebay.co.uk/LAND-ROVER-5-B...item2eac954700

                              £100
                              http://cgi.ebay.co.uk/LAND-ROVER-DISCOVERY-200TDI-ENGINE-BREAKING-/290428273353?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item439edfc2c9

                              300TDI ENGINE,GEARBOX TRANSFER BOX - £205

                              http://cgi.ebay.co.uk/LANDROVER-DISC...item439ee4ce5a

                              И за десерт! £29
                              RANGE ROVER V8 ENGINE 3.5 P6 sdi
                              http://cgi.ebay.co.uk/RANGE-ROVER-V8...item5d28db3c5d
                              Последно редактирано от ivied; 28-04-10, 21:36.

                              Коментар


                              • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Това е другия вариант. Малко е котка в чувал работата обаче. На един приятел му продадоха Тойотски мотор със строшен колянов вал.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X