Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

    Първоначално публикуван от angel_drakata Преглед на мнение
    Колеги, търся два мигача и десен фар за Диско 1 200 ТДИ, както и лявата пластмасова рамка за фара и мигача. А да попитам и друго - един търговец ми каза, като звънях по разни обяви, че можело да се сложи фар и мигач от 300 ТДИ, вмествали се в отвора. Та ако наистина е така, и това е опция, тъкмо ще му ъпгрейдвам муцуната А и като че ли повече се намират фарове и мигачи за 300 ТДИ.
    Тука питах в една морга и искат за двата мигача и фара 210 лева. Видях ги, като нови са, но на мене ми се виждат малко множко като пари.
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

    Коментар


    • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

      Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
      Тука питах в една морга и искат за двата мигача и фара 210 лева. Видях ги, като нови са, но на мене ми се виждат малко множко като пари.
      Фар за 300 от Падок е 80лв., а мигач - 30лв. Без ДДС и път. Както и да ги погледнеш са си множко.

      Коментар


      • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

        Първоначално публикуван от angel_drakata Преглед на мнение
        ....Та ако наистина е така, и това е опция, тъкмо ще му ъпгрейдвам муцуната .....
        Тц питай Насов при него не стана, а старите му фарове и мигачи би трябвало да стоят.
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Тц питай Насов при него не стана, а старите му фарове и мигачи би трябвало да стоят.
          Питал съм го преди, мисля, и няма. Вече не се сещам, че къде ли не се обаждах. Или няма, или искат много пари. А това дето за 210 лв, ми те от Уайлдроувърс нови ми излизат толкова, даже малко по-малко. Нищо, офертата остава отворена, може пък отнякъде да изпаднат за нормални пари.
          Land Rover Discovery 200TDI

          Коментар


          • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

            Първоначално публикуван от angel_drakata Преглед на мнение
            Колеги, търся два мигача и десен фар за Диско 1 200 ТДИ, както и лявата пластмасова рамка за фара и мигача. А да попитам и друго - един търговец ми каза, като звънях по разни обяви, че можело да се сложи фар и мигач от 300 ТДИ, вмествали се в отвора. Та ако наистина е така, и това е опция, тъкмо ще му ъпгрейдвам муцуната А и като че ли повече се намират фарове и мигачи за 300 ТДИ.
            Става - ето преди и след.
            Прикачени файлове
            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

            Коментар


            • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

              Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
              Фар за 300 от Падок е 80лв., а мигач - 30лв. Без ДДС и път. Както и да ги погледнеш са си множко.
              Е как са много. Излизат колкото от Падок. 165лв+транспорт. Ако са читави са по-добри от падокските.
              А за цената да звънне в "Оная" фирма и ще му се види, че от моргата искат да му дадат части, и да му платят
              Щото аз се обаждах преди и ми поискаха толкова пари, колкото взех за един Опел-Кадет в прилично състояние.
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                Пак се търсят два фара за Диско 1 200тди/онези по-малките
                И едно дясно странично огледало, че мойто някъде по горите си остана.
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-02-10, 20:12. Причина: Главни букви

                Коментар


                • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                  На първо, бегло търсене в ebay.co.uk, ги открих - чифта за 42лири (без транспорта) foundry4x4 ... стига да са тези де.

                  Успех.

                  ОПС: за дясна дирекция са били ... не че знам каква им е разликата.
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-02-10, 20:14. Причина: Главни букви
                  LR Disco II, Td5

                  Коментар


                  • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                    Първоначално публикуван от zablio Преглед на мнение
                    пак се търсят два фара за Диско 1 200тди/онези по-малките/и едно дясно странично огледало,че мойто някъде по горите си остана
                    Иди до някоя морга и си вземи два кръгли фара от Голф I или II. С малко изрязване на ламарината се наместват идеално и вършат по-добра работа от оригиналните. Виж първата снимка на горната ми публикация.
                    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                    Коментар


                    • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                      Е как са много. Излизат колкото от Падок. 165лв+транспорт. Ако са читави са по-добри от падокските.
                      А за цената да звънне в "Оная" фирма и ще му се види, че от моргата искат да му дадат части, и да му платят
                      Щото аз се обаждах преди и ми поискаха толкова пари, колкото взех за един Опел-Кадет в прилично състояние.
                      Така, ама му искат 210лв. за стари и от 200tdi. Едва ли са по-добри от Падокските.

                      Коментар


                      • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                        Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                        Иди до някоя морга и си вземи два кръгли фара от Голф I или II. С малко изрязване на ламарината се наместват идеално и вършат по-добра работа от оригиналните. Виж първата снимка на горната ми публикация.
                        Вярно ли? Още утре тръгвам да търся. Гарантираш ли, че няма да личи?!

                        Коментар


                        • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                          Иди до някоя морга и си вземи два кръгли фара от Голф I или II. С малко изрязване на ламарината се наместват идеално и вършат по-добра работа от оригиналните. Виж първата снимка на горната ми публикация.
                          Вярно ли? Още утре тръгвам да търся. Гарантираш ли, че няма да личи?!

                          Коментар


                          • Как пострада моето Диско 1

                            Имаше една песен на Тодор Колев ".......как ще ги стигнем ...., да ми откраднат чистачките и т.н."
                            Та и моя случай е подобен. Преди няколко дни ми счупиха стъклото на предна дясна врата и първончално не установих никакви липси и си мислех че този вандалски акт е причинен или от симпатизанти на застрахователи или от други такива на собственици на платени паркинги.
                            Но причината се оказа годишната винетка която се е оказала твърде апетитна.Първо си мислех че няма смисъл да ходя в районното но после си казах защо да не се регистрира този случай( по ТВто ни облъчват как нещата в Българияг се оправят и всичко е мед и масло) та затова и отидох.

                            Та сега търся предно стъкло, секъд хенд са от 50лв нагоре, и нова винетка.

                            Втората няма да я лепя никога.Има си и други начини на поставяне.
                            Яд ме е че два пъти си имам тази година работа с полицията (единия сега в районното - другият на улицата с Диското) и двата пъти ме съветват че ако ми изтича застраховаката, каското, да си го подновя.
                            Колко са мили , колко внимателни ех......
                            Ще пиша как се развиват нещата.
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 01-03-10, 11:15.
                            Диско 300TDI
                            Scott Purgatory
                            0889 84 6161

                            Коментар


                            • До: Как пострада моето Диско 1

                              Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                              .....Преди няколко дни ми счупиха стъклото на предна дясна врата ...Та сега търся предно стъкло...
                              Какво търсиш, предно или предно дясно(на вратата)....това второто май го имам
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                                Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                                Става - ето преди и след.
                                Пост 195. На твоето Диско 200 ли си заменил маската и фаровете с тези на Диско 300?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X