Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Части за Range Rover New - P38A(от 1994г. нататък)

    С помпата се оправих, но май ще сменям глава на 2.5 дизел, предлагат ми двигател за 1000 лв цял не оборудван, моя за сега работи но има мнения че не е много читав, аз не разбирам но ако някой може да помогне със съвет или части ще съм МНОГО благодарен.
    Търси се глава за 2.5 дизел или цял двигател 2.5 дизел...
    Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

    Коментар


    • Търся още една джанта за LR Defender 1987...и продавам/заменям за нея решетки за предните фарове.
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 14-01-10, 20:34.

      Коментар


      • До: Колеги ТЪРСЯ ....

        Първоначално публикуван от NGK Преглед на мнение
        Здравейте. Търся да закупя / може и употребявано / механизма за отварянето на шофьорската врата/ без ключалката / за Диско1 - 97г. 0897807286-Ангел.
        Миналата година купувах такава от едно Диско на разпродажба за 20 лв. То беше с 4 врати и ще му пиша на колегата. Ако още ги има останалите да свирка.
        Тази земя, по която тъпча сега,
        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
        тази земя – не е моя земя,
        тази земя, простете, е чужда.

        Коментар


        • До: Части за Range Rover New - P38A(от 1994г. нататък)

          Колега dignatov ще споделиш ли поради какви причини ще сменяш глава, че и на мен ми намирисва на такава интервенция
          Range Rover P38 2.5DT
          Audi A4 1.8T quattro
          [B]"Ако нищо друго не ти свърши работа - прочети инструкциите."[/B]

          Коментар


          • До: Части за Range Rover New - P38A(от 1994г. нататък)

            Да ще споделя, предишния собственик е прегрявал колата по негови твърдения от биодизел и след смяна на гарнитура се е оправила( сложили са най дебелия вариант с 3 дупки), при мен вече веднъж се получи прегряване което не мога да твърдя дали е от лошо гориво, слабо охлаждане или както си мисля направи парна възглавница на термостата което може да е от гарнитурата или от главата. Смених издуханата гарнитура с правилната и шлайфах главата, и като карам на къси разстояния нямам проблем но като го опъна на дълго събира въздух и в момента който застане на термостата джипа рязко загрява, спирам пипам мотора студен , предния радиатор студен, отворя малко да изпусне налягане от разширителния съд и хоп всичко е ок. Понеже явно имам проблем в главата с който не ми се занимава да я заваряват и т.н. направо съм намерил цял мотор за 1000 лв слагам и карам. То поне има достатъчно коли и джипове с този мотор по моргите (Опели, Б М В -та, Ренджове).
            Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

            Коментар


            • До: Части за Range Rover New - P38A(от 1994г. нататък)

              Здравейте на всички, този двигател е бетонен просто му трябва това което той си иска. Аз имам два РР и с двата съм нямал проблеми, единия го прегрях, защото предния собственик е слагал прахче да спре някакъв теч и ми грЪмна радИАтора, изхварли всичкя антифриз.
              На другия ден купих радИАтор, сглобих го и сега си го карам. Под прегряване казвам около 2-3 минути карах без антифриз и дърпах една кола в кал. Като е студен джипа никога не вдигам повече от 2 хил. оборота докато не загрее нормално го карам така.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 14-01-10, 20:39. Причина: П.г

              Коментар


              • До: Части за Range Rover New - P38A(от 1994г. нататък)

                Е така де, и аз така спуках радиатора - по класическия начин .
                И преди това всичко каквото се сетиш смених ама ядец. Сега ще пробвам с датчика на главата /първо МП да си оправят компа /, а ако и тва не помогне ... голямото ремонт
                Range Rover P38 2.5DT
                Audi A4 1.8T quattro
                [B]"Ако нищо друго не ти свърши работа - прочети инструкциите."[/B]

                Коментар


                • До: Части за Range Rover New - P38A(от 1994г. нататък)

                  Здравейте колеги търся десен халоген за Рейнджа ми.
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 15-01-10, 20:08.
                  Land Rover Range Rover 2,5 DT
                  Land Rover Discovery 200 TDI
                  BMW F650ST - RIP
                  "Совите не са това което са"

                  Коментар


                  • До: Колеги ТЪРСЯ ....

                    Търся преден ляв мигач за Диско 1 - 200.

                    Коментар


                    • До: Колеги ТЪРСЯ ....

                      Благодарение на Дядо Владо , шофьорската ми врата вече се отваря и от вън.

                      Коментар


                      • До: Колеги ТЪРСЯ ....

                        Първоначално публикуван от DOC- Преглед на мнение
                        Търся още една джанта за LR Defender 1987...и продавам/заменям за нея решетки за предните фарове.
                        Колега дай телефон за връзка
                        тел.0878908334-ИВО:roll:

                        Коментар


                        • До: Колеги ТЪРСЯ ....

                          Купувам запазен ляв фар за Дискавъри -97г. 0897807286 Ангел.

                          Коментар


                          • До: Колеги ТЪРСЯ ....

                            Търся 15" стоманена джанта за Фрилендър 1

                            Съобщение от модератор:

                            Моля, напишете си в профила от къде сте.
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 22-01-10, 08:10.

                            Коментар


                            • До: Части за нашите ЛАНД РОВЕРИ !!!

                              Колеги,някой може ли да ме насочи от къде мога да си купя задни спирачни дискове втора употреба (невинтелирани) за Диско 1 .джипа е без АБС и е с 5 врати. Където и да попитам (на 2-3 места) ми казват цена 100лв. и за нови и за втора ръка. Благодаря предварително
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 22-01-10, 19:16.

                              Коментар


                              • До: Части за нашите ЛАНД РОВЕРИ !!!

                                Първоначално публикуван от gero_records Преглед на мнение
                                колеги,някой може ли да ме насочи от къде мога да си купя задни спирачни дискове втора употреба (невинтелирани) за Диско 1 .джипа е без АБС и е с 5 врати.Където и да попитам (на 2-3 места) ми казват цена 100лв ...и за нови и за втора ръка.Благодаря предварително
                                Когато става въпрос за сигурността на пътя компромиси не трябва да се правят. Спирачките трябва да са ИЗРЯДНИ. Моя съвет е да не се ровиш по моргите за дискове, а да си вземеш нови. По-добре е да не го караш известно време, но като го подкараш всичко да е 6.
                                Тази земя, по която тъпча сега,
                                тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                                тази земя – не е моя земя,
                                тази земя, простете, е чужда.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X