Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Огледало за RR P38A - търси се!

    Първоначално публикуван от dignatov Преглед на мнение
    Разбира се, трябваше да се разделя със 100 лева....
    А застрахователя какво каза ? За мене (поне от снимката) си е явна щета!
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • До: Части за Range Rover New - P38A(от 1994г. нататък)

      Търся само стъкло за дясно огледало на РР 97г.модел. Някои нещо да знае по въпроса,от Варна съм!!!

      Коментар


      • До: Огледало за RR P38A - търси се!

        Колега даи тел. на човека от Варна че инамене ми трябва дясно огледало.

        Коментар


        • До: Огледало за RR P38A - търси се!

          Да ти го дам ама той дясно огледало вече няма, запазил съм резултатите от моето търсене и ето ги и тях:
          колегата от Варна дето си продава джипа на части 0888460492, обявата е от мобиле.бг
          пак от мобиле 2,5 ТД на части автоморга Авто Фокс ЕООД, 0888730321, 029737266
          пак от мобиле РР 4.0 на части, чепинско шосе, 0885856365
          пак от мобиле РР 4,6 на части, Варна , Автоморга Централ, 0899152377, 052503666
          нормална цена около 100 лв, ама като знаят че ти си на зор викат 150
          наслука баце
          Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

          Коментар


          • До: Огледало за RR P38A - търси се!

            Мерси за инфото ама вече и ляв мигач ми е нужен.Ще пробваме пък каквото сабя покаже.Мерси още веднъж

            Коментар


            • До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

              Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
              Моторите за парното са 4, от които три са на един куплунг и струват нови около 700 кинта,но може да се вземе 4-тия който е сам и е абсолютно еднакъв и е около 150 лева.После има едни съвсем елементарни свързвания на жиците и е това.
              .
              Това изпробвано ли е ?

              Коментар


              • До: Части за Range Rover New - P38A(от 1994г. нататък)

                Купувам серво помпа втора употреба- СПЕШНО! Може и само датчика за високото налягане, но за по сигурно ми се ще целия модул да сменя. 0888674422 Митко
                Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

                Коментар


                • До: Части за Range Rover New - P38A(от 1994г. нататък)

                  Първоначално публикуван от dignatov Преглед на мнение
                  Купувам серво помпа втора употреба- СПЕШНО! Може и само датчика за високото налягане, но за по сигурно ми се ще целия модул да сменя. 0888674422 Митко
                  Виж тук http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act...53356039291870
                  sigpic

                  Коментар


                  • До: Части за Range Rover New - P38A(от 1994г. нататък)

                    Прецака се духането на шофьора и сега духа само студено, та ми трябва моторче или цял дисплей със двете моторчета ли или кво??? Някой продава ли и колко пари?

                    Коментар


                    • Търся ляв халогенен фар за Discovery 2 TD5 /2000 година/

                      Търся ляв халогенен фар за Discovery 2 TD5 /2000 година/,преди фейслифта.Проверих при Купър,няма в наличност.Не ми се поръчва от Англия за един артикул само,така,че колеги ако някой има за продан,нека да каже.Телефон за контакти-0898 411 788.

                      Коментар


                      • протектори за фарове на LR

                        Здравейте,

                        Наскоро попаднах на един интересен сайт, където видях едни много приятни протектори за range rover classic.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0946.jpg
Прегледи:1
Размер:216.6 КБ
ID:5144338
                        След търсене успях да открия фирмата производител на тези протектори, а и на доста други полезни продукти: http://www.egrauto.co.uk/ENG/html/HOME_EGRAutoEURO.html
                        Някой срещал ли е продукти на тази фирма в България или да ги търся в странство?

                        Освен това имам и още едно питане. Фаровете на РР Класика ми са леко поовехтяли и смятам да ги сменя. Във френския форум на ЛР видях, че сменят фаровете на дифендър с кристални такива на пернишката резачка, наречена голф 2. В Paddocks забелязах, че фаровете на дифендър и рр класик са с един и същи номенклатурен номер. Някои може ли да ми потвърди, че е така, ако си ги е сменял?

                        Благодаря предварително и весело прекарване на Новата Година!

                        Коментар


                        • До: Части за нашите ЛАНД РОВЕРИ !!!

                          Първоначално публикуван от falco Преглед на мнение
                          ..................Фаровете на РР Класика ми са леко поовехтяли и смятам да ги сменя. Във френския форум на ЛР видях, че сменят фаровете на дифендър с кристални такива на пернишката резачка, наречена голф 2. ...........!
                          За РР стават фарове от всичко. Освен изброените, стават и от Трабант Проверено!
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • До: Freelander на части. Къде?

                            Автокъща Партнер. Адреса е Чепинско шосе 19А тел.0885 856365.
                            Дано съм ти бил полезен.

                            Коментар


                            • Търся скоростна кутия R380 OT 300TDI за да си направя фланец за друг ДВГ

                              Трябва ми за 1 седмица може и да не е работеща,само да има кожух и вал за взимане на размери.

                              Имам предвид да има камбаната и първичния вал.
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-01-10, 11:53.
                              M.P.

                              Коментар


                              • До: Колеги ТЪРСЯ ....

                                Здравейте. Търся да закупя / може и употребявано / механизма за отварянето на шофьорската врата/ без ключалката / за Диско1 - 97г. 0897807286-Ангел.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X