Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    На място го правих - никакви дертове. За да ти е по-удобно може да свалиш колелото...
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      На място го правиш, слагането на зегерката е драма, можеш да ползваш крикче отдолу да си държиш капачката за да сложиш по-лесно зегерката
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Колеги, търся лагер за двоен джойнт на преден кардан - за Диско 2, ако има значение. Става дума за Precision 617. Бях поръчал карета и тоя лагер от shop4autoparts, но бяха пообъркали поръчката, каретата дойдоха, но лагерът - не. Или пък ако ме светнете къде в София мога да намеря.

        Също така, търся и непотребен спирачен маркуч (откъм колелата). Ако накрайниците на предните и задните са еднакви, ще ми е нужен само един. Ако са различни - значи търся и преден, и заден... Причината е, че трябва да си поръчам от ПАПЕ по-дълги такива и по телефона ми казаха, че искат мостра. Ако мога да ги поръчам преди да сваля моите, най-добре.

        Благодаря!
        Последно редактирано от mioiox; 15-04-16, 06:35.

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
          На място го правиш, слагането на зегерката е драма, можеш да ползваш крикче отдолу да си държиш капачката за да сложиш по-лесно зегерката
          https://www.youtube.com/watch?v=94iq-ySCxC4 Колкото о-малък ползваш, толкова п олесно се слага
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от mioiox Преглед на мнение
            Колеги, търся лагер за двоен джойнт на преден кардан - за Диско 2, ако има значение. Става дума за Precision 617. Бях поръчал карета и тоя лагер от shop4autoparts, но бяха пообъркали поръчката, каретата дойдоха, но лагерът - не. Или пък ако ме светнете къде в София мога да намеря.
            Лгера на двойния джойнт никъде в Бг не се предлага, аз го поръчах от https://www.rockauto.com/en/moreinfo...387932&jsn=236 дойде за 20 дена с Габко на цена 60 лв с доставката.
            L.R. Discovery 2 TD5
            Suzuki SV1000

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
              Има няколко такива нови излишни, ако я искаш дай данни за Еконт утре ще се опитам да ти я пратя.
              Благодаря на колегата Павлов.Днес си получих новичка втулка от него!
              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                След радиатор, следва глава.
                Търся читава глава за ТДС.

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Първоначално публикуван от Кристиян Костадинов Преглед на мнение
                  След радиатор, следва глава.
                  Търся читава глава за ТДС.
                  Ебаси, ама аз вярно познах по телефона какъв ще е пътя Съжалявам за което.

                  Нали помниш като ти казах че тези двете се сменят едновременно

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Така си е, сега се чудя дали за поръчам инструмента за вала или не.
                    Ако някой има това:
                    http://www.piterinstrument.ru/shop/UID_17585.html

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image 1.jpg
Прегледи:1
Размер:250.9 КБ
ID:5711181
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 18-04-16, 09:50.

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Търся лампи/диоди за подсветка на таблото на Д2 (DA5014/DA5015) DA5017).Някой знае ли къде се намират/продават такива ?
                      Use since:
                      OpenBSD 3.x
                      FreeBSD 4.x
                      Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Виж темата за тези лампи, Дамян беше предложил решение с други, моите ги сменям редовно и си горят редовно. Всъщност питай го него. Поздрави.
                        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от FreeBSD Преглед на мнение
                          Търся лампи/диоди за подсветка на таблото на Д2 (DA5014/DA5015) DA5017).Някой знае ли къде се намират/продават такива ?

                          Напиши:
                          - LED автомобилни крушки за табла - B8.5D
                          - Диодни крушки за табло
                          - 509T LED
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-04-16, 13:53.
                          Land Rover Discovery:
                          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Абе пиша и даже си купих ама нещо свети по силно и е дразнещо половинато табло да е по ярко. Коло вата са оригиналните лампи по таблото ?
                            Use since:
                            OpenBSD 3.x
                            FreeBSD 4.x
                            Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              LAND ROVER DISCOVERY2 1998-2004
                              CLOCK BULB AND HOLDER OEM PART № YAW000020

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Land Rover Part # YAW000020.jpg
Прегледи:1
Размер:89.0 КБ
ID:5711708

                              п.п. .... направи някоя снимка от процедурата по смяната.
                              Land Rover Discovery:
                              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Първоначално публикуван от FreeBSD Преглед на мнение
                                Абе пиша и даже си купих ама нещо свети по силно и е дразнещо половинато табло да е по ярко. Коло вата са оригиналните лампи по таблото ?
                                Няма никаква логика да смениш само половината с диодни - най-малкото е различен вид светлина...
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X