Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от FreeBSD Преглед на мнение
    Като стана въпрос за виско перката да попитам постоянно ли трябва да се върти ? При мен се върти постоянно,дори при спрял автомобил/тихи обороти.
    Друго което ми прави впечатление е че перката веднага спира да се върти когато се изгаси мотора,без значение дали е малко или много загрял,което ми се струва нередно.
    Добре си ти работи перката , а и има доста писано за принципа на работа на тези виско перки.
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...=162118&page=2
    L.R. Discovery 2 TD5
    Suzuki SV1000

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      (лек офтопик)

      Колеги да попитам ,
      някой поръчвал ли си е стоманени modular джанти от paddock ? интересува ме колко ще ми стъпи доставката и колко тежат ? И как става цялата работа изобщо.
      Поиграх си следобед да потърся във форума, по спомен PETAR PETRAKIEV беше с такива, поръчани директно, но просто не успех да намеря нищо ....
      И в сайта на падок няма данни за това колко са тежки.
      Ако някой може да ми помогне, ще съм благодарен!

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        60 - 80 килограма или 4 парцела в най лошия случай...

        60 кила излезнаха 16Х7 изпратени в два кашона по 2 джанти

        по спомен за тегло тогава си платих 4Х18 паунда макар да бяха два парцела.....

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от offroadbob Преглед на мнение
          (лек офтопик)

          Колеги да попитам ,
          някой поръчвал ли си е стоманени modular джанти от paddock ? интересува ме колко ще ми стъпи доставката и колко тежат ? И как става цялата работа изобщо.
          Поиграх си следобед да потърся във форума, по спомен PETAR PETRAKIEV беше с такива, поръчани директно, но просто не успех да намеря нищо ....
          И в сайта на падок няма данни за това колко са тежки.
          Ако някой може да ми помогне, ще съм благодарен!
          Говорил съм с Падок за джанти, казаха ми по 15 паунда до БГ /плюс ДДС/.
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Благодаря!

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Колеги , след грешна заявка за части от / island 4x4/ , останаха 1 ролка и ремък/ пистов / за Диско2 ТД5 на без ACE -система !
              Които спи като поръчва , има по 2 комплекта!!
              Търсят си някой който има нужда от такива . На снимките се виждат , също така и парт.номера .
              цената е на продажната от сйта !/без доставката до БГ./
              ролка -60лв
              ремък -20лв.
              Ако на някой ще му свърши работа , да пише на лични.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 3.jpg
Прегледи:1
Размер:39.1 КБ
ID:5707640Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 2.jpg
Прегледи:1
Размер:39.8 КБ
ID:5707641Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 1.jpg
Прегледи:1
Размер:34.3 КБ
ID:5707642
              Да ЖИВЕЕШ означава да се БОРИШ!
              Робът се бори за СВОБОДА , А свободния за СЪВЪРШЕНСТВО!

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Търся, раздатка боргварнер от П38. Трябва ми за ТНТМ цели с две думи искам да измеря няколко неща трябва да може да се разглоби и да има колелата на веригата (зъбчатките на входящия вал и диффа) също и някаква верига без значение от състоянието.

                Също така ако някой има разглобена и е склонен на лека аудиенция от моя страна да сФирка ще нося скицник шублер и мезе

                При благоприятно развитие на нещата ще имаме приятна опция за тази раздатка.

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Здравей имам разглобена раздатка боргварнер от П38 ако желаеш може да ме посетиш.Не мисля да я продавам 0888239382.Поздрави.

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Воден радиатор за Р38, нов или рециклиран.

                    ПП- Някой правил ли е в Добрич радиатор за Р38?

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Търся ремонтен комплект за хебел на Дифендър:
                      http://www.paddockspares.com/rbg0000...ufacturer.html
                      Бях си купил такъв,но в кашоните съм изгубил някъде едно конусче.
                      Виждам,че в мото фое има,ама и цената за е ужасна-по 3 за оригинален комплект от Падок.
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Коя част точно ти трябва - пазя някъде старите, които извадих, за да сложа новите. Вариант е някак да закърпим положението. Направих си и инструмента, ако ти трябва
                        Виж в клубния подфорум - заформя се поръчка. В исланда мисля е по-евтин комплекта.
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          http://www.roversnorth.com/ProductDe...e=0&eq=&key=it

                          Втулката(мисля че е конусна),която е най-в дясно-точно до зегерката.Иначе инструмента си го купих заедно с ремонтния комплект.Ще съм благодарен,ако видиш дали имаш тази втулка,но още нищо не пращай,защото и моята стара е на място.Ще и разгледам състоянието и ще реша какво да правя.
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Не е конус, сферична е повърхнината. Моята стара едва ли ще е по-добре от твоята стара... Сменяй без нея пък каквото стане Между другото той инструмента е именно за ваденето на тази втулка

                            Съвет от мен - не прецаквай при демонтажа пружинката на старото маншонче, защото в комплекта идва пластинчата пружинка, която аз така и не успях да монтирам въпреки многото майки и си сложих старата пружинка (тип пружина на семеринг)
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              И при мен е така с пружините.А маха ли хебела от кутията или го прави на място?
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                                И при мен е така с пружините.А маха ли хебела от кутията или го прави на място?
                                Има няколко такива нови излишни, ако я искаш дай данни за Еконт утре ще се опитам да ти я пратя.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X