Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Здравейте.Търся мигачи решетка и тези пластмасовите под мигачите за Дискаваъри 1.Ако някой има или знае от къде мога да намеря да пише.

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от vovkata Преглед на мнение
      Здравейте.Търся мигачи решетка и тези пластмасовите под мигачите за Дискаваъри 1.Ако някой има или знае от къде мога да намеря да пише.
      Имам - мигачи (единият е с лек дефект), лайстните и решетката. Даже и фарове почти нови. Обади се утре да им мисля цена и къде точно съм ги прибрал.
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
        Имам - мигачи (единият е с лек дефект), лайстните и решетката. Даже и фарове почти нови. Обади се утре да им мисля цена и къде точно съм ги прибрал.
        Здравей.На какво да ти се обадя дай някакъв телефон.

        Коментар


        • От: Предна броня за Land Rover Discovery

          Здрасти, търся предна броня за диско 1-1996, може и правена зависи и от парите разбирасе или дай телефон на хора за контакти. София или около София. Цецо 0887698072

          Коментар


          • Джанта за резервна гума D2 или P38A .

            Моля ви колеги не си пожелавайте от Дядо коледа гума за колата. Явно някой си е пожелел и Белобрадия е решил да я намери по лесният начин.
            Ако на някой му се намира 1брой 16 инчова за диско 2 или п38ца да пише купувам я не ме интересува дори да е кривичка тя ще е за резервна.
            Може и на телефона 0897487030.
            Ако е наблизичко може и лично да мина да я взема гума имам .
            Весели Празници на всички !
            о897ч87о3о

            Коментар


            • От: Джанта за резервна гума D2 или P38A .

              Здравейте . Търся десен фар за диско 1.

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Колеги,под кой номер се водят кабелите/лулите на подгревните свещи на Д2 (2002-2004) ?
                Скоро сменях клапана на фпр-а и когато разкачах кабела от подгревните свещи се напукаха и разпаднаха кожусите на лулите.Денс на -6 ми направи проблем с паленето и след празниците мисля да проверя/сменя подгревните свещи и кабелите им.
                Use since:
                OpenBSD 3.x
                FreeBSD 4.x
                Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Може би да има фаровете, но провери на тел.0877771001 нови Искър и 08858560365 преди световрачене .Успех през 2016

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Днес при студа и при студен двигател забелязах капчици антифриз под охладителя за горивото на диското2.При топъл двигател не капе,или се изпарява.Та търся си,ако някой има в повече витонови о пръстени bs225-вътрешен диаметър 47.22mm,дебелина 3.53mm.
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                      Днес при студа и при студен двигател забелязах капчици антифриз под охладителя за горивото на диското2.При топъл двигател не капе,или се изпарява.Та търся си,ако някой има в повече витонови о пръстени bs225-вътрешен диаметър 47.22mm,дебелина 3.53mm.
                      Абе и при мен е така,че и от 2-те страни прокапва докато загрее.Аз си мсиля че гумата се свива и не уплътнява от студа !
                      Use since:
                      OpenBSD 3.x
                      FreeBSD 4.x
                      Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Най често о пръстените се смачкват с времето,губят еластичност и спират да си вършат работата.Но аз въпреки че имам 2 ландровъра не мога да се примиря с каквито и да е течове.Дифендъра отдавна няма никакви,а на диското останаха още 2,така че ще сменям уплътненията.
                        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от FreeBSD Преглед на мнение
                          Колеги,под кой номер се водят кабелите/лулите на подгревните свещи на Д2 (2002-2004) ?
                          Скоро сменях клапана на фпр-а и когато разкачах кабела от подгревните свещи се напукаха и разпаднаха кожусите на лулите.Денс на -6 ми направи проблем с паленето и след празниците мисля да проверя/сменя подгревните свещи и кабелите им.
                          Провери го като: YSB108710
                          Land Rover Discovery:
                          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                            Най често о пръстените се смачкват с времето,губят еластичност и спират да си вършат работата.Но аз въпреки че имам 2 ландровъра не мога да се примиря с каквито и да е течове.Дифендъра отдавна няма никакви,а на диското останаха още 2,така че ще сменям уплътненията.
                            На мен онзи ден на минус 12 във Варна ми изтече 1 л антифриз отзад на отоплителя, ама ще чакам време да даде до го оправя....предния пръстен го сменях пред две години, имаше някакъв чалъм си спомням....
                            ще ги поръчам и като стопля гаража и намеря време ще ги мятам.
                            Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                            LZ2РSD

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                              Днес при студа и при студен двигател забелязах капчици антифриз под охладителя за горивото на диското2.При топъл двигател не капе,или се изпарява.Та търся си,ако някой има в повече витонови о пръстени bs225-вътрешен диаметър 47.22mm,дебелина 3.53mm.
                              Помощ!Оказа се,че фирмата с която контактувам от миналата седмица още не могат да ми кажат дали ще ми доставят горе описаните о-пръстени,въпреки че ги има в каталога им.За това моля,някой от по-големите градове,където има магазини,в които се продават о-пръстени да отиде до някой магазин и да ми вземе 4 бр. о-пръстени: ф 47.22х3.53 Витон.Естествено ще почерпя и ще се реванширам,когато излезе възможност.
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                На ЛС ти пратих една фирма в София, която ми каза че ги имат, но да не правя реклама свържи се с тях и ако трябва ще отида да ги взема - близо са до офиса ми.(казаха и че по еконт могат да ти ги пратят).
                                LR Discovery 300Tdi 1996
                                Subaru Outback 2.5 1998
                                Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X