Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
    Изгубиха ми се свирката и темпомата едновременно предполагам лентов кабел- къде да намеря?
    Лентов кабел рядко се къса. Преди да го смениш, пробвай да изчистиш контактите с контакт-спрей. Едно от моите диско така се оправи. Внимавай при разглобяването на волана да не гръмнеш възглавницата.
    Последно редактирано от trapper; 12-10-15, 21:06.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • От: Профилактика на горивната система на Land Rover Discovery 2 Td5

      Някой знае ли къде има налични клапана на регулатора LR016318 и гарнитурата му MSX000010 в България ?
      Use since:
      OpenBSD 3.x
      FreeBSD 4.x
      Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

      Коментар


      • От: Профилактика на горивната система на Land Rover Discovery 2 Td5

        Първоначално публикуван от kosh Преглед на мнение
        Някой знае ли къде има налични клапана на регулатора LR016318 и гарнитурата му MSX000010 в България ?
        LR016318, 545,09 лв.
        Склад Адрес Телефон Свободна наличност Към дата
        СОФИЯ CОФИЯ, бул.Сливница 444 9842337 1.0 18/10/2015
        ФОРШ ЕООД ШУМЕН, Бул.Мадара 42, Шумен 054 861 352 1.0 16/10/2015
        MSX000010, 6,74 лв.
        Склад Адрес Телефон Свободна наличност Към дата
        СОФИЯ CОФИЯ, бул.Сливница 444 9842337 11.0 18/10/2015
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • От: Профилактика на горивната система на Land Rover Discovery 2 Td5

          Само клапана на регулатора ми е нужен за сега,не цялия регулатор LR016318.
          Use since:
          OpenBSD 3.x
          FreeBSD 4.x
          Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

          Коментар


          • От: Профилактика на горивната система на Land Rover Discovery 2 Td5

            Първоначално публикуван от kosh Преглед на мнение
            Само клапана на регулатора ми е нужен за сега,не цялия регулатор LR016318.
            Регулатора си е стандартен, слага се на много модели ФВ, ауди и т.н - на 4 бара е :

            http://www.offroad-bulgaria.com/show...56#post1588056
            LR Disco II, Td5

            Коментар


            • От: Профилактика на горивната система на Land Rover Discovery 2 Td5

              Здравейте. Не знам тук ли е мястото, но си подарявам горивната помпа с проблем показан на снимките. Стария собственик ми я беше дал и сега се сетих , че я имам.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12179015_10205072511672931_423818004_n.jpg
Прегледи:1
Размер:47.5 КБ
ID:5688209Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12182367_10205072511552928_291953705_n.jpg
Прегледи:1
Размер:124.0 КБ
ID:5688210
              L.R. Discovery 2 TD5
              Suzuki SV1000

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Здравейте.Търся ремонтен комплект гумички за горна и долна помпа на съединител за Дискавъри 1 някой да знае от къде мога да поръчам.Предварително благодаря.

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Аз на долната помпа на Диско 1 купих от една фирма която завършва с "**** 07" за 5лв вече е на около 6-7000км и ремонта е успешен.
                  LR Discovery 300Tdi 1996
                  Subaru Outback 2.5 1998
                  Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                  Коментар


                  • От: Профилактика на горивната система на Land Rover Discovery 2 Td5

                    Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
                    Регулатора си е стандартен, слага се на много модели ФВ, ауди и т.н - на 4 бара е :

                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...56#post1588056
                    Днес го смених със аналог на бош 0 280 160 575 ( https://www.spectromatic.net/bg/prod...-rp133002.html ) ,нова гарнитура MSX000010 и пръстена на финнто филтърче ERR6761. Теча спря но каточели работи по неравномерно на празен ход двигателя и отгоре на всичко на 2900-3000 лампата на помпата светва и мотора гасне ( явно влиза в някакъв авариен режим ?! ) Утре ще го гледам отново,имам съмнения че не съм щракнал всички букси ( свалих всмукателния колектор и го изчистих) или че имам влезнала вода някъде ( пръсках с обезмаслител и после минах с водоструйката) ,обаче повече ме притеснява данеби да е в новия клапан проблема.
                    Някой ако има някакви други идей да подсказва.
                    Use since:
                    OpenBSD 3.x
                    FreeBSD 4.x
                    Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Коя лампа светва? Тази дето прилича на двигател? Ако е така - то си разбъзикал кабела на датчика за позиция на коляновия вал - намира се някъде около стартера ... а такова нещо като "лампата на помпата" няма ...
                      LR Disco II, Td5

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
                        Коя лампа светва? Тази дето прилича на двигател? Ако е така - то си разбъзикал кабела на датчика за позиция на коляновия вал - намира се някъде около стартера ... а такова нещо като "лампата на помпата" няма ...
                        Ми на мен ми заприлича на помпа и така ... Иначе проблема си го отстраних,свалих всички контакти от датчиците и ги измих с контактен спрей и после подсуших с въздух.Проблема беше вода в датчика на коляновия вал.
                        Use since:
                        OpenBSD 3.x
                        FreeBSD 4.x
                        Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                        Коментар


                        • Тава или вана за багажника на Диско 2

                          Искам да си сложа тава(вана) в багажното отделение, обаче ударих греда. Търсих в много сайтове звънях на 20 места и никъде няма. Моля ако някой си е купувал такова нещо за Диско 2 да каже, ако трябва на лични да не излезе че правим реклама на някого. Благодаря предварително

                          Коментар


                          • От: Тава или вана за багажника на Диско 2

                            Има разни универсални правоъгълни "тави"по хипермаркетите, които естествено не са по контура на пода на багажника. Аз съм такава, за момента не се е пробила и не пропуска вода към мокета.
                            "Ваната" е хубаво нещо, но доста скъпо и ако не возиш наливни товари няма смисъл от нея.
                            Не бързай ако искаш да стигнеш
                            __________________________________
                            Discovery II TD5 10P

                            Коментар


                            • От: Тава или вана за багажника на Диско 2

                              Ами има и полза, особено при идиоти, като мен дето ходят и на риба и на лов и се калят достатъчно, качвам въдици, кофи, и какво ли не, понякога и кучета отзад, постоянно мокета е в непримиримо състояние за чистота, поне някаква. Така, че и за това помага много, те и стелките ми са такива и там вършат работа за калта и мръсотията. Поздрави.
                              Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                              "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                              "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                              Коментар


                              • От: Тава или вана за багажника на Диско 2

                                Първоначално публикуван от mishkata_mp Преглед на мнение
                                Искам да си сложа тава(вана) в багажното отделение, обаче ударих греда. Търсих в много сайтове звънях на 20 места и никъде няма. Моля ако някой си е купувал такова нещо за Диско 2 да каже, ако трябва на лични да не излезе че правим реклама на някого. Благодаря предварително
                                Това ли търсиш?
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X