Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
    Дай конкретен пример и ще разнищим въпроса, но може би в отделна тема, не тук. Всички като гледат цените в паундове и без ДДС и доставка им се струва евтино... Като добавиш и % печалба...
    Моргаджийте не ги слагай под един знаменател - виж Андро тук продава на нормални цени.
    Ето да не съм голословен.
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...83#post2775083
    Land Rover Discovery
    Където е текло пак ще тече ...

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Някой да има в "склада" ERR631 или иначе казано гарнитурата между ГНП и ангренажната кутия.
      Приемам предложения и за магазин (в БГ) от който да закупя.
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Имат в Дару - .40gbp
        ул. Илия Бешков 2, ж.к. Дружба I
        1592 София, България
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
          Имат в Дару - .40gbp
          ул. Илия Бешков 2, ж.к. Дружба I
          1592 София, България
          Мерси! 1.06лв за брой. Поръчах и се надявам утре да са при мен.
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Здравейте, търся лост за мигачите/фаровете. Discovery 1 300tdi. Всичко му работи ОК, но като включа на дълги и фаровете изчезват. Ако премигвам само си има и къси и дълги. Предполагам е от лоста, но преди да го счупя търся здрав

            П.П. дали се маха само лоста за мигачите? Махнах пластамасата около волана... гледах гледах.. развих 2 малки болтчета... дръпнах не мърда.. Трябва ли да се маха волана за да се махне и лоста? Мерси.
            LR Discovery 300Tdi 1996
            Subaru Outback 2.5 1998
            Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
              Здравейте, търся лост за мигачите/фаровете. Discovery 1 300tdi. Всичко му работи ОК, но като включа на дълги и фаровете изчезват. Ако премигвам само си има и къси и дълги. Предполагам е от лоста, но преди да го счупя търся здрав

              П.П. дали се маха само лоста за мигачите? Махнах пластамасата около волана... гледах гледах.. развих 2 малки болтчета... дръпнах не мърда.. Трябва ли да се маха волана за да се махне и лоста? Мерси.
              Колега,
              Пиши на лични на meha1971 .Остатъците от моето Диско1 са при него.Там мисля,че имаше останало такова лостче.
              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
                Здравейте, търся лост за мигачите/фаровете. Discovery 1 300tdi. Всичко му работи ОК, но като включа на дълги и фаровете изчезват. Ако премигвам само си има и къси и дълги. Предполагам е от лоста, но преди да го счупя търся здрав

                П.П. дали се маха само лоста за мигачите? Махнах пластамасата около волана... гледах гледах.. развих 2 малки болтчета... дръпнах не мърда.. Трябва ли да се маха волана за да се махне и лоста? Мерси.
                Ти внимавай да не ти запали кабела отдолу на буксата, при мен почна с подобни симптоми и почти беше овъглена буксата с кабелите към ключовете.
                С времето започва да прави лош контакт и кабела +12В почва да грее много на буксата.....

                Колкото до чупене мога да намеря стария ключ който така и не можах да сглобя в последствие след като му разгледах карантийте.

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Здравейте,протече охладителя за обратната нафта .Интересува ме тука от къде мога да си купя 2-та гумени О-пръстена,според техническите данни се водят BS225 47.23mm(54.28mm)x3.53 .
                  Use since:
                  OpenBSD 3.x
                  FreeBSD 4.x
                  Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Първоначално публикуван от kosh Преглед на мнение
                    Здравейте,протече охладителя за обратната нафта .Интересува ме тука от къде мога да си купя 2-та гумени О-пръстена,според техническите данни се водят BS225 47.23mm(54.28mm)x3.53 .
                    В почти всеки магазин за семеринги и о-пръстени би трябвало да има подходящи - аз слагах от най-близките метрични които намерих ... десетите след милиметрите не са толкоз съществени ...
                    LR Disco II, Td5

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
                      В почти всеки магазин за семеринги и о-пръстени би трябвало да има подходящи - аз слагах от най-близките метрични които намерих ... десетите след милиметрите не са толкоз съществени ...
                      Последно, за кошника на трапера, взех от Хубата - имаха точния инчов размер.
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Къде и кой е това ?
                        Use since:
                        OpenBSD 3.x
                        FreeBSD 4.x
                        Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от kosh Преглед на мнение
                          Къде и кой е това ?
                          Hubata seals е фирма за уплътнители. За магазини извън София - питай гугле, но едва ли ще има в Хасково. За Пловдив съм почти сигурен, че има.
                          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Търся глава за Диско1 300ТД .
                            Иво 0888 52 70 15

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Здравейте и от мен. Трябва ми вентилатора за охлаждане на климатичния радиатор на Диско 2 TD5 2000г. Ако някой има предложения да пише

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Колеги търся да закупя следните неща за дискавъри 1:
                                Лифт окачване 2", кормилен гард, гард за дифовете, силова броня с място за лебедка.
                                Колата ми не е първа младост и не се използва постоянно затова части втора ръка ме устройват.
                                Очаквам предложение на ЛС или на 0876611007, ако имате и снимки супер.
                                Land Rover Discovery
                                Където е текло пак ще тече ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X