Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
    Търся работещ компресор за въздушните възглавници от Диско 2, Тд5 от кола, минала на пружини
    Утре ще питам за цената един дето го правих.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • Discovery TD5 стелки

      Стелките на джипката са за смяна,потърсих тук там и общо взето избора беше силно ограничен и затова питам тука.
      Откъде купувате или бихте ми препоръчали да си купя гумени стелки ?
      Use since:
      OpenBSD 3.x
      FreeBSD 4.x
      Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

      Коментар


      • От: Discovery TD5 стелки

        Ами каквито си харесаш и според джоба. И при мен са тип леген, и четирите. Иваче, ги взех от Ямбол от магазин за автоаксесоари ама много отдавна. Поздрави.
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар


        • От: Discovery TD5 стелки

          B Paddock - предни: PM625; задни: PM626
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • Моля за помощ

            Колеги някой да има щека с тръбичка за автоматика на RR P38 2.5 тдс
            че пецаках моята Благодаря предварително!
            Моят живот, моите решения, моите грешки, моите поуки ... не са твоя работа.

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Търся точно такива странични стъпенки.Ако някои има, или знае къде се продават/правят (у нас) моля да сподели.
              Прикачени файлове
              Use since:
              OpenBSD 3.x
              FreeBSD 4.x
              Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от kosh Преглед на мнение
                Търся точно такива странични стъпенки.Ако някои има, или знае къде се продават/правят (у нас) моля да сподели.
                Примерно, намираш него: http://www.offroad-bulgaria.com/show...00#post2761900
                почти ти е на една ръка разстояние.
                И почвате нещо такова да умувате: http://www.offroad-bulgaria.com/show...E9%E4%E5%F0%E8
                Land Rover Discovery:
                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Търся маркуча от секторната към помпата за дискавъри 1.
                  Ей го на http://www.paddockspares.com/anr6656-pipe-assy-pas.html.
                  Land Rover Discovery
                  Където е текло пак ще тече ...

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Колега какво му е на твоя.Питам защото моят го занесох в работилница за ремонт на хидравлични маркучи и го оправиха.Поздрави.

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Има дупки и цвърчи като се вдигне налягането в системата. Логистиката ми е сложна за този вариянт затова го оставям като последен. Но нещата отиват натам.
                      Land Rover Discovery
                      Където е текло пак ще тече ...

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        А защо не си поръчате от Англия. Чисто нов и цената е добра.
                        Land Rover Defender 110SW 300tdi

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          То и във всеки магазин за части за ЛР в България го има, не виждам драма...
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Аз нямах време да го чакам че се спука маркуча,изатова го ремонтирах.

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Извинявам се за оффтопика но не ми е ясно защо нашенските търговци държат двойни цени на англииските. А моргаджиите явно ползват за референция мото фое или дару кар.
                              Струва ми се че доста лендроувъри има вече по пътищата, та сигурно има търсене и оборот.
                              Land Rover Discovery
                              Където е текло пак ще тече ...

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Първоначално публикуван от vas33 Преглед на мнение
                                Извинявам се за оффтопика но не ми е ясно защо нашенските търговци държат двойни цени на англииските. А моргаджиите явно ползват за референция мото фое или дару кар.
                                Струва ми се че доста лендроувъри има вече по пътищата, та сигурно има търсене и оборот.
                                Дай конкретен пример и ще разнищим въпроса, но може би в отделна тема, не тук. Всички като гледат цените в паундове и без ДДС и доставка им се струва евтино... Като добавиш и % печалба...
                                Моргаджийте не ги слагай под един знаменател - виж Андро тук продава на нормални цени.
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X