Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares и други!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Интернет магазини за Land Rover

    Първоначално публикуван от SG Преглед на мнение
    ..........фирмата за да спестиш 17.5%, ............
    От около 2 месеца ДДС в Англия е 15%
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

    Коментар


    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

      Числото не е от значение. Говоря принципно.
      LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
      LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
      [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

      Коментар


      • До: Интернет магазини за Land Rover

        Привет на всички !
        Малко по темата и извън нея
        Първо да се похваля.... днес ми дойдоха частите от Падок кеф голям. Надявам се да кача и снимки.
        Искам да споделя и аз, доброто мнение на повечето от вас за Падок.
        Направих си поръчката от мое име като частно лице. След ден или два по мейла си потвърдих номера на картата Виза. След още два дни ми пратиха потвърждение, а на следващия ден имах и номер на товарителница от Интерлинкекспрес. 4-5 работни дни .... и радости на вратата. Пакета беше перфектно опакован и уплътнен.... всъщност е понамален кашон от "BRITPART" .Общо тегло 9кг.=15 GBP без VAT.
        Успех на всички !!
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

          Питане преди да поръчвам...
          Реших да сменя тампоните по окачването с полиуретанови. Виждам обаче два варианта в каталога. Понеже цените са близки питам кои са по-добрите...и въобще има някой впечатление от разликите между тях?
          Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

          Коментар


          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

            Здравейте,в Падок имат някакъв нов ,пише под името Никола.Този \тази \ е излючително не в час. На 8 ми поръчах 2 карета ,автоматично получих номера на поръчката и край ,тишина до 13 тази персона ми пише ;дали искам да ми застраховат пратката и пак край,до вчера 20 поличавам;Hello the money has been taken today for your order , so it will be leaving us shortly

            Nichola
            Междувремено писах някколко писма,конкретно никакъв отговор,карето от леко скърцане тръгна към вибрация и 18 ти се изсипаха лагерите.Обадих се в Мото пфое ;108лв с доставка един ден,свързах се с Рам парт 53лв пак един ден доставка и го поръчах.На обяд следващия ден вече сме в движение,а от Падок все още чакам....
            _[img]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/img]_
            Disco 200 TDI

            Коментар


            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

              Кви са тия РамПарт?
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                И аз така чакам едни гайки за гумите и филтри вече сигурно месец, щото направих голямата грешка да си викна един genuin пистов ремък, а между другото половината ми доставка дойде - средно и задно гърне (пристигнаха с dhl щото били много големи за обикновените куриери).
                идеите са навсякъде и даже не ги заключват

                Коментар


                • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                  Първоначално публикуван от hotrod Преглед на мнение
                  щото направих голямата грешка да си викна един genuin пистов ремък
                  Въобще не си сбъркал! Поръчах си genuine възд. филтър и след като го сложих, Скитника тръгна осезаемо по-добре. А за 6К км. каква гнус е "прихванал"... Такова с друг филтър не съм виждал за 10К км. /на колкото го сменям/. Това ме убеждава, че между genuine и alt има разлика.

                  Коментар


                  • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                    Извинявам се магазина е на Рам партс,ето от тук се свързах с тях http://www.reklamabulgaria.com/viewadverts.php?id=17992
                    _[img]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/img]_
                    Disco 200 TDI

                    Коментар


                    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                      Първоначално публикуван от clumber Преглед на мнение
                      Здравейте,в Падок имат някакъв нов ,пише под името Никола.Този \тази \ е излючително не в час. На 8 ми поръчах 2 карета ,автоматично получих номера на поръчката и край ,тишина до 13 тази персона ми пише ;дали искам да ми застраховат пратката и пак край,до вчера 20 поличавам;Hello the money has been taken today for your order , so it will be leaving us shortly

                      Nichola
                      Междувремено писах някколко писма,конкретно никакъв отговор,карето от леко скърцане тръгна към вибрация и 18 ти се изсипаха лагерите.Обадих се в Мото пфое ;108лв с доставка един ден,свързах се с Рам парт 53лв пак един ден доставка и го поръчах.На обяд следващия ден вече сме в движение,а от Падок все още чакам....
                      Никола е жена И аз малко се изненадах като се чух с нея по телефона, ама... Реакцията ми беше нещо като "Ама аз искам да говоря с Никола!"
                      Понякога се разсейват от Падок и трябва да им пишеш редовно или да им звъниш. Аз така за едни конуси на братовчед ми ги притеснявах 5-6 пъти и всеки път отговора беше, че нямали 2-3 неща от поръчката и дали да изпращат поръчката без тях. Ама питат след като се обадиш, иначе си чакаш...
                      Забравих да добавя - досега май само един път съм получавал номер на поръчката (tracking number) без да си го поискам изрично и никога не са ме питали дали искам застраховка на пратката. Редовно си отбелязвам в поръчката, че искам оферта за транспорта, но никога не получавам такава. Добре, че доставките им не са скъпи, че така изгорях с едни 200 и кусур паунда за доставка от друга фирма...
                      Последно редактирано от Nightcrawler; 22-03-09, 08:25. Причина: допълнение
                      A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                      Коментар


                      • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                        Аз вече нямам такива проблеми. Звънят ми, пишат ми мейли...

                        Коментар


                        • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                          Теб те знаем, ти си вътрешен вече. Как беше... Сър Лазар Де Падок?
                          A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                          Коментар


                          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                            Първоначално публикуван от Nightcrawler Преглед на мнение
                            Теб те знаем, ти си вътрешен вече. Как беше... Сър Лазар Де Падок?
                            Aз за туй и не се занимавам с тях. Моята 1-ва и единствена поръчка така и не тръгна. Виж през Лазар си дойде всичко точно и без проблеми, замотаха се около празниците, но пак си пристигна в рамките на нормалното за доставка от Европа. Доставчиците и после и митнтицата са си мотава работа, дори да ти пуснат пратката веднага. 2 седмици обаче е нормалния срок, за повече вероятно просто не е пусната доставката...

                            Коментар


                            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                              До този момент всяка поръчка идваше в рамките 7-10дена ,този път голямо чакане
                              _[img]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/img]_
                              Disco 200 TDI

                              Коментар


                              • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                                Еми то си пише в условията на доставка,че ако нещо го няма или се изчаква или ти казват че в момента не могат да ти го доставят.
                                Другия вариант е поради кризата куриерите да изчакват повече поръчки да се съберат за даден регион
                                M.P.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X