Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares и други!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

    Може ,сега гледам че вече процедурата е друга доставката идва като отделна фактура поне такава е последната от преди няколко дни

    Коментар


    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

      Първоначално публикуван от dulo Преглед на мнение
      Може ,сега гледам че вече процедурата е друга доставката идва като отделна фактура поне такава е последната от преди няколко дни
      Вярно , и аз при последната поръчка забелязах , че ми дръпват парите на два пъти - веднъж стоката и веднъж транспорта.

      Коментар


      • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

        Да, т'ва е заради PayPal-a. Ако сте обърнали внимание, най-долу в менюто им има 'delivery charges' . Това значи, че като си нацъкате частите в кошницата, трябва да добавите и един от тия купони на стойност 15 лири, щото както е известно толкова струва транспорта до БГ. До 30кг един, над 30кг -два купона.

        Коментар


        • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

          Кога за последен път някой е правил поръчка в Падок ?
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

            Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
            Кога за последен път някой е правил поръчка в Падок ?
            Лазар, може би днес.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

              Вчера

              Коментар


              • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                Вчера
                Аз днес и вчера /снощи/. Всичко е ОК.
                Тази земя, по която тъпча сега,
                тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                тази земя – не е моя земя,
                тази земя, простете, е чужда.

                Коментар


                • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                  А дали може да се използва различен доставчик по избор на клиента,мои приятели си поръчват разни неща от и-бей Англия и използват някаква фирма която взема 1,5 паунда за кило и имат офис някъде в Павлово.За около седмица им идват нещата

                  Коментар


                  • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                    Първоначално публикуван от dulo Преглед на мнение
                    А дали може да се използва различен доставчик по избор на клиента,мои приятели си поръчват разни неща от и-бей Англия и използват някаква фирма която взема 1,5 паунда за кило и имат офис някъде в Павлово.За около седмица им идват нещата
                    Може и да може. Звъниш, питаш, ще ти кажат. Аз така направих. Мила девойка с ужасен акцент ми даде информация за 3 мин. Въпрос, зададен на имейл, може да се позабави ден-два.
                    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                    Коментар


                    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                      Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                      Въпрос, зададен на имейл, може да се позабави ден-два.
                      Късметлия, на мен веднъж ми отговориха с около месец закъснение. А на един имейл даже не са ми отговорили.
                      Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                      Коментар


                      • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                        Първоначално публикуван от grgeorgiev Преглед на мнение
                        Късметлия, на мен веднъж ми отговориха с около месец закъснение. А на един имейл даже не са ми отговорили.
                        По телефона определено става по-бързо. Днес с Никола /той е женски/ за около 15 минути си разменихме по 3 имейла. Направо не повярвах на тази експедитивност.
                        Тази земя, по която тъпча сега,
                        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                        тази земя – не е моя земя,
                        тази земя, простете, е чужда.

                        Коментар


                        • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                          Първоначално публикуван от grgeorgiev Преглед на мнение
                          Късметлия, на мен веднъж ми отговориха с около месец закъснение. А на един имейл даже не са ми отговорили.
                          Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                          По телефона определено става по-бързо. Днес с Никола /той е женски/ за около 15 минути си разменихме по 3 имейла. Направо не повярвах на тази експедитивност.
                          Явно е въпрос на ден от седмицата. И на мен ми се случвало в рамките на час да ми отговорят на два въпроса, после се забавиха два дена, после един.
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                            ПОЛУЧЕНО ....
                            ... за пореден път БЛАГОДАРЯ на ЧОВЕКА !!!
                            Прикачени файлове
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                              Питането е преместено ...ТУК
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 04-10-09, 13:28.
                              Land Rover Defender 110SW 300tdi

                              Коментар


                              • Дифендър 90 - загубих капачката на главината

                                Здравейте колеги,

                                След последното излизане в гората забелязах, че е паднала
                                капачката на главината. Приложил съм 2 снимки - на първата
                                капачката липсва. Прегледах Microcat" и "Autodata", но не
                                намерих такава резервна част. Някой може ли да предложи
                                решение?
                                Прикачени файлове
                                LR 90 - 1990, 2.5 TD заменен от Andro160 с 300 TDi
                                LR Defender 110 - 2003, TD5
                                Honda CR-V II - 2004, 2.0
                                тел. 0887 581 738

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X