Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно прегряване на Класик с VM 2.4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    голямо ходене по мъките с тези матрици . не се наемат много хора с нещо непознато. поне направени са чертежите засега. другия месец ако не сме готови съм си уредил пътуване до завода лично да им се моля за ремонтен комплект. незнам какво ще излезе от цялата работа. не жаля пари от инат , но ми е чудно къде са старите майстори които можеха да направят почти всичко само с бормашина и елетрожен.лошото е че последния от старите шкодрови почина докато направим проби с гумите.да почива в мир , комшии бяхме.тука пиша само за себе си . виждам че няма интерес към темата .поне някой да се беше подиграл с усилията !!!!!

    Коментар


    • дядо владо
      дядо владо коментира
      Редактиране на коментар
      Като селски труженик да ти разкажа селски виц
      Жената към съпуга си - Скъпи, едната кокошка ми се струва омърлушена, дали да не я направя на супа? Скъпъ, ако смяташ, че това ще я развесели 🙄
      Туй защото казваш че дори не ти се подиграват. 😂
      Старите майстори (ако са живи) вече са много стари, чисто земни интереси карат работилничките да стават жилищни площи понеже младите растат, младите пък са фукционално неграмотни " що да го дялкам цял ден, като ще си поръчам от Китай" и нямат идея кое как и с какво се прави, тези пък които знаят и могат са го ударили на печалбарство или са зарити с работа и т.н......Действай сам пък до където стигнеш ☕

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X