Обява

Свий
Няма добавени обяви.

land rover discovery 3 - семеен автомобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • land rover discovery 3 - семеен автомобил

    Здравейте. След като от доста време чета във форума реших най - накрая да се регистрирам за да мога да търся мненията на по -опитните от мен. От скоро семейството ми се увеличи с още един член и вече сме петима. До преди месец карах Hyndai Tucson функционална кола с евтина поддръжка но твърде малка за нуждите ни.Терзанията ми в момента са свързани с покупката на семеен автомобил автомобил или по - точно land rover discovery 3 с ръчна скоростна кутия. Наистина не знам как точно се спрях на тази кола при положение че преди два дни я видях на живо, без да съм я карам, без да съм влизал вътре, без да имам каквито и да е впечатления за този автомобил просто го реших. Моля за компетентно мнение от собственици или хора с преки впечатления за този автомобил относно поддръжка и разход на гориво. Толкова ли са чупливи, наистина наистина ли се демонтира купето за да обслужи. Предварително Благодаря.

  • #2
    От: land rover discovery 3 - семеен автомобил

    Първоначално публикуван от simeonpopov Преглед на мнение
    Здравейте. След като от доста време чета във форума реших най - накрая да се регистрирам за да мога да търся мненията на по -опитните от мен. От скоро семейството ми се увеличи с още един член и вече сме петима. До преди месец карах Hyndai Tucson функционална кола с евтина поддръжка но твърде малка за нуждите ни.Терзанията ми в момента са свързани с покупката на семеен автомобил автомобил или по - точно land rover discovery 3 с ръчна скоростна кутия. Наистина не знам как точно се спрях на тази кола при положение че преди два дни я видях на живо, без да съм я карам, без да съм влизал вътре, без да имам каквито и да е впечатления за този автомобил просто го реших. Моля за компетентно мнение от собственици или хора с преки впечатления за този автомобил относно поддръжка и разход на гориво. Толкова ли са чупливи, наистина наистина ли се демонтира купето за да обслужи. Предварително Благодаря.
    Здравей. Защо с ръчни скорости ? Първо са редки, второ са много ,,постни" . Такава комплектация не си струва. Колко са чупливи ? Колкото и другите кочини на тези години . Ако вземеш някой кош, ще те разори . Има доста писано,почети за да не се повтарям. И успех в тръсенето на читав екземпляр .
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #3
      От: land rover discovery 3 - семеен автомобил

      ZF автомата си е съвсем прилечен и освен ако нямаш някаквапсериозна причина да го отхвърляш недей го прави. Автомата си е блага работа пък и жената ще те обича повече.

      Коментар


      • #4
        От: land rover discovery 3 - семеен автомобил

        С кой мотор? Има 2.7 дизел, 4 и 4.4 - бензин.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #5
          От: land rover discovery 3 - семеен автомобил

          ...те бнзиновите с лупа да ги търсиш....
          Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
          LZ2РSD

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X