Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

    На първия клип типичната грешка на новобранеца-спирачка вместо газ.
    А на втория клип-стопирайте на 1,22мин и си направете извода дали са нужни клетка и колан...
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

      И така да рзведрим малко темата с един линк.. http://www.4x4offroads.com/land-rove...t-auction.html .. Та нещо такова мисля да превърна моята серия III.. е не сега естествено но все пак се мисли по въпроса.. Не изцяло както е показано всичко на снимките но като за начало мисля това лято да" изхвърля" вратите.. другите доработки ще се правят в( движение) ..
      Георги 00356/ 77777016 Малта
      Lаnd Rover 110 /Series II‎

      Коментар


      • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

        Първоначално публикуван от joro/ Преглед на мнение
        И така да рзведрим малко темата с един линк.. http://www.4x4offroads.com/land-rove...t-auction.html .. Та нещо такова мисля да превърна моята серия III.. е не сега естествено но все пак се мисли по въпроса.. Не изцяло както е показано всичко на снимките но като за начало мисля това лято да" изхвърля" вратите.. другите доработки ще се правят в( движение) ..
        Направиш ли това, ще те причакам на границата с сатъра!
        Горката колица не заслужава такава нерадостна съдба!!!
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

          И на мен ми беше на езика, ама нали съм възпитан.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Направиш ли това, ще те причакам на границата с сатъра!
            Горката колица не заслужава такава нерадостна съдба!!!
            Айде айдее.. сатъри сега.. тя просто ,серията бавно си отива .. сега се ползва като работна. но определено нещо ще и се случи де!
            Георги 00356/ 77777016 Малта
            Lаnd Rover 110 /Series II‎

            Коментар


            • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

              Първоначално публикуван от joro/ Преглед на мнение
              Айде айдее.. сатъри сега.. тя просто ,серията бавно си отива .. сега се ползва като работна. но определено нещо ще и се случи де!
              Те и моите двете са си отишли дето се вика, ама това дето си го избрал си е грозно просто. Или ти си нещо извратен. Ама ще те подложим на проверка като се върнеш. Ако не дойда преди това.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Те и моите двете са си отишли дето се вика, ама това дето си го избрал си е грозно просто. Или ти си нещо извратен. Ама ще те подложим на проверка като се върнеш. Ако не дойда преди това.
                .. охооо Значи да чакаме трима на летището
                Георги 00356/ 77777016 Малта
                Lаnd Rover 110 /Series II‎

                Коментар


                • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                  Първоначално публикуван от joro/ Преглед на мнение
                  .. охооо Значи да чакаме трима на летището
                  Eдин е достатъчен...Немой да маскариш добичето
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                    Така да бъде.. щом сте рекли
                    Георги 00356/ 77777016 Малта
                    Lаnd Rover 110 /Series II‎

                    Коментар


                    • направи си сам...Defender Camel Trophy

                      Колеги и модератори, не знаех точно къде да пусна този линк и за това реших да отворя нова тема,http://landyfriends.level-4.net/foru...p?f=113&t=1348
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 27-02-11, 10:16.
                      [FONT=Arial Black]Discovery1 300TDI,1997
                      [FONT=Arial]Daniel-0887822817

                      [/FONT][/FONT]schraubst du noch, oder faehrst du schon?!

                      Коментар


                      • От: направи си сам...Defender Camel Trophy

                        Красиви са!Благодаря за споделеното!
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар


                        • От: направи си сам...Defender Camel Trophy

                          Първоначално публикуван от daniel3new Преглед на мнение
                          Колеги и модератори, не знаех точно къде да пусна този линк и за това реших да отворя нова тема,http://landyfriends.level-4.net/foru...p?f=113&t=1348
                          Страхотни са.. Много ми харесват умалените модели. Тук има един пазар ,само дето тоя на сергията ми иска по 50 евро за моделче..
                          Последно редактирано от joro/; 27-02-11, 11:21.
                          Георги 00356/ 77777016 Малта
                          Lаnd Rover 110 /Series II‎

                          Коментар


                          • От: направи си сам...Defender Camel Trophy

                            Първоначално публикуван от joro/ Преглед на мнение
                            Страхотни са.. Много ми харесват умалените модели. Тук има един пазар ,само дето тоя на сергията ми иска по 50 евро за моделче..
                            50 Евро е горе долу приемлива цена,дори тук в БГ няма да намериш за толкова.ако сте прочели темата във немския форум от начало ще разберете от къде е тръгнало това сглобяване,модератора на форума е пожелал на този пич за новата година да си има defender а ето че вече си има
                            [FONT=Arial Black]Discovery1 300TDI,1997
                            [FONT=Arial]Daniel-0887822817

                            [/FONT][/FONT]schraubst du noch, oder faehrst du schon?!

                            Коментар




                            • и коментар: "Bridges? We don't need no stinking bridges! XD"

                              Stock
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-03-11, 19:05.
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • От: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

                                Не знам дали сте виждали,това,но аз не бях.
                                Не вярвах че ще се измъкне:

                                http://www.youtube.com/watch?v=GP29t...eature=related

                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 06-03-11, 19:57.
                                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X