Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

    Колеги моля дайте мнение по тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=225653
    Ще бъда много признателен.

  • #2
    От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

    Това първа смяна на масло и филтър ли е?

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

      Да ама ми сложиха Мобил АТФ и май не е най доброто?

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

        И какво източихте - цвят, мирис!?

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

          Ами маслото беше като вода и светло на цвят според майстора доста гадно но те винаги така казват .....
          Но с новото масло мобил определено автомата не е по добре .
          Според Вас има ли мнение да се прави операция по сваляне на мозъка само и негов ремонт.
          По UK форумите пишат че с мозък се оправят нещата.
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-02-18, 17:47.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

            И по българските пак така казват

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

              Според това което казвате има голяма вероятност колегата агент 007 да е прав.

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

                Първоначално публикуван от zilala Преглед на мнение
                Да ама ми сложиха Мобил АТФ и май не е най доброто?
                Ако си с 6 ст. автомат, който се монтира на Х5, Мобил АТФ се допуска.

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

                  То ако "МоЗукЪт" е запушен само, това е малкият х***Й има и други неизправности.
                  Лошото е да няма не работещи соленоидни клапани или задрали и износени клапани в хидро тялото или счупени пружинки надрано тяло..

                  А иначе за маслото, когато маслото се сменя за нормално обслужване, тогава одобрявам...

                  Но когато маслото се сменя заради някаква магическа панацея, тип една лелка ми каза в автобуса, тогава не одобрявам защото е безмисленно, и почти винаги се слага някакво което не става за нищо

                  Преди да си спреш колата, си приготви едни 2-3 хилки за всеки случай!!!
                  Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

                    Препоръчайте някой добър сервиз който да го погледне и да каже категорично това е ! Коко беше доста разубеден ..... преличало на механично износване но няма как да е може и да е това или да не е . Все пак като отварям кутията да знам дали да ми я изтърбушат цялата или проблема може да бъде решен елементарно. Дали в Дару кар могат да разчетат проблема или е загуба на време да се ходи при тях. Дайте съвет къде да я карам.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

                      Кой прави мозъците във Варна може ли контакти ?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

                        Пиши в чичко гугле Софтелектроникс.бг
                        Не съм им ползвал услугите по конкретния повод а съм контактувал по други въпроси но за БГ фирма изглеждат ужасно читави и си поемат гаранцията
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

                          В кой сервиз да я закарам да го свалят този мозък може ли да ме посъветвате ?
                          Поздрави .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

                            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                            Пиши в чичко гугле Софтелектроникс.бг
                            Не съм им ползвал услугите по конкретния повод а съм контактувал по други въпроси но за БГ фирма изглеждат ужасно читави и си поемат гаранцията
                            Аз съм ги ползвал по друг повод и не съм очарован, въпреки първоначалните отлични впечатления. Сайта им също е много обещаващ, НО, едно на ум си имайте.
                            Последно редактирано от Asen Kushlev; 25-02-18, 12:46.
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар


                            • #15
                              От: Проблем с автоматик на РР 4.2 SC Помощ

                              То в край на сметка май няма читав сервиз дето да можеш да оставиш колата и да си доволен от процедурата без да има някакви други проблеми?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X