Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Discovery II , 4,6 V8 мнения, слухове и каквото още се сетите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Discovery II , 4,6 V8 мнения, слухове и каквото още се сетите

    Здравейте скъпи ми съфорумници! Рядко пиша но редовно чета но ето и мен ме налегнаха едни мисли и се надявам с Ваша помощ да открия верния път. Става дума за въпросния модел, не можах да намеря твърде информация за него ( нещо не ги карат твърде) . Дали има тук бивши или настоящи собственици на въпросното возило за да оставят мнение и среда за поколения напред. Не става дума за сравнение а просто впечатления ...

    Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
    Yamaha XV1900-личен
    Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
    JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
    Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

  • #2
    От: Discovery II , 4,6 V8 мнения, слухове и каквото още се сетите

    Ами то е нещо като бяла лястовица, та мнения трудно, но имаме виден форумен член с 4.0, та мнение със сигурност ще получиш като види темата.
    Лично на мен всичко V8 ми харесва, като това си е мотор за асфалт, а Диското е с мост отпред, което не е най-удачния вариант за такъв тип возене, особено с вървящ мотор който си те предизвиква да го настъпваш.

    Успех с търсенето, пък аз ще следя темата !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Discovery II , 4,6 V8 мнения, слухове и каквото още се сетите

      Първоначално публикуван от TodorVt Преглед на мнение
      Здравейте скъпи ми съфорумници! Рядко пиша но редовно чета но ето и мен ме налегнаха едни мисли и се надявам с Ваша помощ да открия верния път. Става дума за въпросния модел, не можах да намеря твърде информация за него ( нещо не ги карат твърде) . Дали има тук бивши или настоящи собственици на въпросното возило за да оставят мнение и среда за поколения напред. Не става дума за сравнение а просто впечатления ...

      Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
      Видния форумен член с 4.0 мотора би те посъветвал да пишеш на този господин:

      http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=92297

      Хем ти е съселянин, опа двамата сте от по старите столичани де

      Ако имаш път към Варна мога да уредя виждане, каране и разговор със собственика на едно 4.6
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #4
        От: Discovery II , 4,6 V8 мнения, слухове и каквото още се сетите

        Модела с 4.6 се прави само за Америка и Канада,тук не е известен много.
        878511557

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X