Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

    Ок!
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

      И аз ще се постарая да дойда на вътрешната (LR only) сбирка. А евентуално телефон за връзка?
      Последно редактирано от ivied; 10-03-08, 07:09. Причина: телефон за връзка

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

        0887590528 - Злати. Който има нужда от помощ в ориентирането, да звъни.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

          Засега ме бройте присъстващ. Само нещо много сериозно би ме възпрепятствало да дойда. Най-вероятно ще ви чакам в Своге поради причини от различно естество. Не ме чакайте в София.
          Ще нося камера и фото, въпреки че ще е трудно снимането да се съвмести с карането. Ще е добре да се договорим за рамки на толерантност към камерата - изчакване за снимане на подходящ кадър и т. н.
          Въобще няма да е пресилено да кажа, че от петилетки ми е мерак такава среща - керван от ЛР-и! Непретенциозни, самодостатъчни и знаещи посоката, но не и терена. Романтично е, м..ка му!

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            днес скъсах амортисьор в Лозенска планина и е малко вероятно Рейнджа да е готов до неделя...
            е браво бе Злати как успя?!? силно се надявам да поправят Рейнджа до неделя!!! а що се отнася до возенето нямаш грижи мога и аз да те повозя
            ако искаш пусни едно ЛС да разкажеш как успя да не спамиме темата
            Поздрави
            Колокото по-як е джипа - толкова по-търсен е трактора... :twisted:

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

              Току що видях прогнозата. За уикенда го дават слънчево с температури около 17 градуса. Очертава се супер ден. Аз ще съм пътник, но това не пречи на кефа.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                Ще нося камера и фото, въпреки че ще е трудно снимането да се съвмести с карането. Ще е добре да се договорим за рамки на толерантност към камерата - изчакване за снимане на подходящ кадър и т. н.
                И аз ще нося фотоапарат, голЕмо ми е хоби
                а що се от нася до кервана от ЛР-ри наистина е романтично ма-ка му
                Колокото по-як е джипа - толкова по-търсен е трактора... :twisted:

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                  Днес прочетох темата. Страхотна идея! Бройте и мен - Discovery 300tdi. Ако черен джип не ми мине път, на 16-ти ще съм с вас.
                  Ако се колебаеш дали някой е боклук, значи той си е.

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                    ? - А от Централна Северна България има ли някой, че да ми прави компания до Своге?

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                      Имам стархотна вест, главно за мен. Има амортисьори за Лейди Рейндж и до неделя ще е готова, така че съм на линия с нея. Имам място и ако някой има нужда, мога комфортно да возя още трима души.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Имам стархотна вест, главно за мен. Има амортисьори за Лейди Рейндж и до неделя ще е готова, така че съм на линия с нея. Имам място и ако някой има нужда, мога комфортно да возя още трима души.
                        Ами евентуално да вземеш мен и техниката, за да мога да снимам? Ще намалеем с 1 джип, но пък ще се увеличат метрите лента. Камера, статив, фотоапарат и раница с допълнителен багаж - хранително и вещево доволство? Техниката е в подходяща опаковка.

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                          Момчета, в събота най-вероятно ще ходя до Годеч за благинки от тамошната мандра. Мога да взема още трима в моята джипка и който още иска с негов транспорт. Ако има желаещи - пишете на ЛС, за да не спамим темата.

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                            Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                            Ами евентуално да вземеш мен и техниката, за да мога да снимам? Ще намалеем с 1 джип, но пък ще се увеличат метрите лента. Камера, статив, фотоапарат и раница с допълнителен багаж - хранително и вещево доволство? Техниката е в подходяща опаковка.
                            А жената и малкия в раницата ли ще бъдат?
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                              А жената и малкия в раницата ли ще бъдат?
                              Тази неделя ще съм сам. А в събота до Годеч - само с малкия.

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                Който от вас има радиостанция, не е лошо да си я вземе!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X