Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

    Предварителна организация ще има ли, или волна програма? За маршрута - явно ще води Класика на Zzlatev.
    Последно редактирано от c_gul; 04-03-08, 17:15.
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

      Първоначално публикуван от mesiata Преглед на мнение
      бих добавил с леки подухвания, ма май няма да е точно така.
      ако не ми мине котка пътя ме бройте и мен РР класик и малко ъкъл зад волана
      Ето това е моят брат близнак по автомобил. Естестевно разчитам на присъствието Ви.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
        Предварителна организация ще има ли, или волна програма? За маршрута - явно ще води Класика на Zzlatev.
        По отношение на организацията ще бъдат изготвени карти с предварителни точки за събиране на групата и ориентири. Желателно е наличието на радиостанции, който има, да взима по две. Барбекю и пиене всеки си носи по вкуса.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

          Първоначално публикуван от Barbaron Преглед на мнение
          Ако идваш от Централна гара, посока Надежда. На надлез Надежда си под моста - това е и началото на бул. „Рожен“. OMV е на втория светофар, след като пресечеш кръстовището, посока Илиянци, веднага след светофара
          благодаря ти колега, ориентира ме перфектно знам го къде е там ще съм
          Колокото по-як е джипа - толкова по-търсен е трактора... :twisted:

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

            Много offroad ли ще има, или ще е лекичък, като за аматьори? Аз ако съм в София ще намина да ви видя.

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

              Първоначално публикуван от minister_of_sound Преглед на мнение
              Много offroad ли ще има, или ще е лекичък, като за аматьори? Аз ако съм в София ще намина да ви видя.


              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              ...Избраният маршрут е като за разходка, който иска хард трябва само да кривне малко в страни. Сняг със сигурност няма да има, ако не завали пак, ще се движим по южен склон и най-високата точка на маршрута е 1227 метра надморска височина. Минавали сме от там при педя сняг и няма проблем.

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                Упс! Простете на мързеливите! Идеално!

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                  Мерси, Лазаре. Пояснявам, че сбирката е само и единствено за амтомобили Ленд Ровър. Затова е обявена само тук, а не и в Календара на Форума.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Пояснявам, че сбирката е само и единствено за автомобили Ленд Ровър. Затова е обявена само тук, а не и в Календара на Форума.
                    Що така?!
                    Това го видях и по-нагоре и щях да питам, ама забравих. Не става ли малко "шовинистично". В тоя дух може и предложение например само с Дискавъри/ да речем розови/. Нали искаме свобода. Странно ми е и сбирката на ЛР Ентусиаст преди време само с 2 / или 1/ машини от марката. Не би трябвало да има ограничения /мое мнение/, но аз съм от поколение, дисциплинирано с йерархията-да слуша по-възрастните, по-старшите и опитните, тези с повече нашивки или повече звезди на пагона и др. вече остарели схващания. И така ще приема директивата на председателя с тази вметка.
                    Цецо
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                      Първоначално публикуван от zzlatev
                      Пояснявам, че сбирката е само и единствено за автомобили Ленд Ровър. Затова е обявена само тук, а не и в Календара на Форума.
                      Що така?!
                      Това го видях и по-нагоре и щях да питам, ама забравих. Не става ли малко "шовинистично". В тоя дух може и предложение например само с Дискавъри/ да речем розови/. Нали искаме свобода. Странно ми е и сбирката на ЛР Ентусиаст преди време само с 2 / или 1/ машини от марката. Не би трябвало да има ограничения /мое мнение/...
                      Колега, именно това - сбирка на Дискавъри-та беше първоначалната идея, която в последствие прерастна в идея за сбирка на собственици на Ленд Ровъри. За цвета обаче бъркаш. Ако не знаеш, едно време автомобилните нации (в Европа) се деляха по цветове. И до момента щатния цвят на Ленд Ровър си е зеления.

                      Смея да твърдя, че нашият клуб е един от най-активните (не-съзтезателни и т.н.) клубове по отношение на организация и коопериране с други клубове по различни инициативи и т.н., където винаги е имало място за всички, независимо от предпочитанията за марка, нивото на подготовка и т.н. Не виждам нищо лошо да се направи и една вътрешна (LR only) сбирка.
                      Последно редактирано от Yaro; 05-03-08, 23:23.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                        Съжалявам ако съм засегнал някого, но от ограничителен, режимът ми заприлича на забранителен. Не съм язвителен, а просто като Бат'Б действах първосигнално. Не ме разбирайте погрешно - изобщо не съм против сбирка само на ЛР, просто ме подразни ограничението.
                        А цвета-беше фигуративен.
                        И накрая: в спора /както и да му казват/се ражда истинта. Но между хора, които чуват и мислят.
                        Дано се видим на 16-ти.
                        Последно редактирано от c_gul; 05-03-08, 23:41.
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          Съжалявам ако съм засегнал някого, но от ограничителен, режимът ми заприлича на забранителен. Не съм язвителен, а просто като Бат'Б действах първосигнално...
                          или иначе казано: "много мразим още от малък нЕкой да ми дава акъл или да ми турга заповед..." ))
                          Държа да отбележа че това е цитат от Шкумбата и е само в кръга на шегата и НЯМА за цел да обижда някого!!!
                          Колокото по-як е джипа - толкова по-търсен е трактора... :twisted:

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                            Съжалявам ако съм засегнал някого, но от ограничителен, режимът ми заприлича на забранителен. Не съм язвителен, а просто като Бат'Б действах първосигнално. Не ме разбирайте погрешно - изобщо не съм против сбирка само на ЛР, просто ме подразни ограничението.
                            А цвета-беше фигуративен.
                            И накрая: в спора /както и да му казват/се ражда истинта. Но между хора, които чуват и мислят.
                            Дано се видим на 16-ти.
                            Колега, моля Ви да се разровите в този Форум, да погледнета стари броев на списание Офф роуд България и да преброите организираните досега от нашия клуб мероприятия. Те са над 10, винаги са били отворени за всеки, с изключение на Екологичното сертифициране, където ограничението идваше от Управите на Националните паркове. Ние сме организирали и най-масовото досега несъстезателно мероприятие с 24 участвали автомобила още през ноември 2006 точно в района, който се каним да посетим сега. Това е първото мероприятие, което се организира само за автомобили Ленд Ровър с цел да се съберем, запознаем и разменим информация за любимите си возила. Нашите мероприятие понякога се подпомагат от Мото Пфое, официалния вносител на Ленд Ровър за България, и аз може би имам нещо впредвид, опитвайки се да организирам чист Ленд Ровър ивент за пръв път в България. Повече няма да коментирам мнението Ви, а ако някога Вие организирате мероприятие, на което искам да присъствам, ще се съобразя с изискванията Ви. Ако създадената от мен и колегите ентусиасти организация не Ви харесва, просто ни помогнете конструктивно да я направим по-добра в детайлите, но условията няма да се променят. Но настоявам да не коментирате повече действията на нашия клуб.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                              Колеги, сбирката твърдо си остава. На 16 март или на ОМВ Рожен в 10 часа сутринта, или на Лукойла в Своге в 11 часа. От МотоПфое потвърдиха участие и най-вероятно аз ще се возя с тях, че днес скъсах амортисьор в Лозенска планина и е малко вероятно Рейнджа да е готов до неделя. Но мероприятието твърдо си остава, дори се присъединиха още 2 мераклии с Дифендри. Ще сме поне 12 джипа и може би ще направим най-голямата чисто фирмена сбирка до момента. А то май ще е и единствена досега.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                                Потвърждавам. На 16-ти, в 10:00 на ОМВ Рожен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X