Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

    Първоначално публикуван от Barbaron Преглед на мнение
    За 9 март какво стана? Отпадна ли?
    Да, поради факта, че е празник, Заговезни и защото доста хора са заети, го преместихме за 16-ти. По-горе е обяснено подробно.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

      Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
      И аз бих искал да се включа, ако това, че съм още нов тука и без много, много опит в off-a не е проблем?! Та къде и кога? Вижте и:
      http://forum.offroad-bulgaria.com/project.php?issueid=4
      Бих искал да чуя точно Вашето мнение по въпроса.
      Всички с автомобили Ленд Ровър са добре дошли. Маршрута е проходим и за Фрилендър със зимни гуми и добър водач. Но автомобила задължително трябва да е Ленд Ровър - Дифендър, Рейндж, Дискавъри или Фрилендър. Решил съм, ако сте съгласни, мероприятието да се окичи с гръмкото име Pure Lend Rover Race. И да покажем на УАЗколюбците и японопоклонниците британската сила и изтънченост.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Вельо, това го планувата за този уикенд, нали? За 16 март остава уговорката. Някой познава ли Чико и Гере да ги поканим?
        Да - за този уикенд е - 1 или 2 март. Все още от моя страна е предложение, защото участието ми не е съвсем ясно. За 16 март от моя страна остава уговорката, ако не се случи нещо абсолютно непредвидено - работата ми в общи линии изключва вземане на отпуск по мое желание или неприсъствие с уговорка. Аз не познавам нито Чико, нито Гере /или Геле/.
        Последно редактирано от velio; 28-02-08, 17:50.

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

          Ако запазим този маршрут - Искърски пролом, срещата на 16 март ще е 11 часа преди обяд на бензиностанция Еко-Елда в град Своге, на главния път. Да не се бърка с Лукойл, който също е на главния път и съвсем близо.
          Предлагам директно там, защото на асвалт всеки има различно темпо, а оттам имаме малко селски пътища, преди да излезем на черно. Мръвки и бира всеки носи по свой вкус. Вельо носи буца прясно годечко сирене, иделно мезе за червено вино.
          Радо, виждам, че четеш. Присъствието ти е силно желателно.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

            Aз ще пробвам да навия и един колега от фирмата с ФрилендърДа станем повече!!!
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

              Има шанс да съм в Бг и ако съм ще се видим

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Ако запазим този маршрут - Искърски пролом, срещата на 16 март ще е 11 часа преди обяд на бензиностанция Еко-Елда в град Своге, на главния път. Да не се бърка с Лукойл, който също е на главния път и съвсем близо.
                Предлагам директно там, защото на асвалт всеки има различно темпо, а оттам имаме малко селски пътища, преди да излезем на черно. Мръвки и бира всеки носи по свой вкус. Вельо носи буца прясно годечко сирене, иделно мезе за червено вино.
                Радо, виждам, че четеш. Присъствието ти е силно желателно.
                Чудесно!
                За пресния кашкавалец съм песимист - няма кога да отида.

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                  А хората от София предлагам да се съберем на ОМВ Рожен 9:30 ,да пием по кафе до 10:00 и да пътуваме заедно
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                    Това място ми е много удобно. Там съм 16.03.2008!
                    Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                    Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                    Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      А хората от София предлагам да се съберем на ОМВ Рожен 9:30 ,да пием по кафе до 10:00 и да пътуваме заедно
                      Поради проблеми от най-различно естество, аз най-вероятно ще карам направо към Своге.


                      За тази събота - 1 март!
                      В пост №192 от 10 страница предложих маршрут в подножието на Рила планина. Има ли мераклии да ходим заедно? Аз ще съм с малкия. Неприятното е, че в 17:30 трябва да съм се върнал. Ако някой е навит - да пише ЛС, за да не спамим по-важната тема.
                      Последно редактирано от velio; 28-02-08, 20:52.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                        Aз ще пробвам да навия и един колега от фирмата с ФрилендърДа станем повече!!!
                        БатМарто, нека колегата ти да дойде ако иска, но не го карай насила. Може човека да не е фен като нас, а това е важно за нашта среща.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                          Човека е фен,даже се налага да ме замести.На 10.03 летя за Германия,връщам се на 20.03Може даже да дойде с моето Диско...
                          Прикачени файлове
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                            Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                            Кой го знае - "времето ще бъде преобладаващо"!
                            бих добавил с леки подухвания, ма май няма да е точно така.
                            ако не ми мине котка пътя ме бройте и мен РР класик и малко ъкъл зад волана
                            Колокото по-як е джипа - толкова по-търсен е трактора... :twisted:

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                              А хората от София предлагам да се съберем на ОМВ Рожен 9:30 ,да пием по кафе до 10:00 и да пътуваме заедно
                              някой може ли да каже къде се намира ОМВ Рожен за незнаещите
                              иначе аз съм навит да се съберем всички софиянци на куп и да щурмуваме искърското дефиле
                              Колокото по-як е джипа - толкова по-търсен е трактора... :twisted:

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                                Първоначално публикуван от mesiata Преглед на мнение
                                някой може ли да каже къде се намира ОМВ Рожен за незнаещите
                                иначе аз съм навит да се съберем всички софиянци на куп и да щурмуваме искърското дефиле
                                Ако идваш от Централна гара, посока Надежда. На надлез Надежда си под моста - това е и началото на бул. „Рожен“. OMV е на втория светофар, след като пресечеш кръстовището, посока Илиянци, веднага след светофара
                                Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                                Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                                Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X