Обява

Свий
Няма добавени обяви.

*LAND ROVER Discovery 3.9

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • *LAND ROVER Discovery 3.9

    Здравейте,търсих инфо за диско 3,9,но нещо не мога да намеря.Тия дни вероятно ще гледам едно такова 95г.с ръчна с.к.Моля ако някой има такова да сподели мнения за здравина,разход на газ и тнт.Мерси предварително
    Последно редактирано от stefan_top; 02-02-14, 08:05.

  • #2
    От: *LAND ROVER Discovery 3.9

    Пълната инжекция на газ гори от 18л. на горе при градско и около 13-14л извън града при нормално каране. За здравина какво да ти кажа възглавници и консумативи. Стартера се скапа беше вкючвателя, сложих някакъв заместител има ги бол. На музикалната уредба изгоря един транзистор и него го оправиха лесно 5 лв. Шибидаците протичат от време на време не е болка за умиране. Сменях и каре на двиония джоинт и тях ги има по размер всякакви. Съеденителя е за смяна има счупени прожини, карам го така вече четвърта година купил съм нов обаче не остава време. За инфо новия съеденител ми струваше 90 паунда от Англия.
    Land Rover Discovery II 3,9 V8
    Лада Нива 21214 1,7i

    Коментар


    • #3
      От: *LAND ROVER Discovery 3.9

      Колегата пита за Диско 1!
      Въпреки че някои болежки са сходни и при 1 и при 2.
      LR Disco II 99 - TD5
      www.lre-bulgaria.org

      Коментар


      • #4
        От: *LAND ROVER Discovery 3.9

        Грешката е моя, то няма как 95г. да е 2
        Land Rover Discovery II 3,9 V8
        Лада Нива 21214 1,7i

        Коментар


        • #5
          Здравейте,
          темата е доста стара, но ми изпадна едно дискавъри 1, от 1997 на газ с автоматична скоростна кутия. не съм ходил още да го гледам, защото не е наблизо и все още се чудя. Трябва ми главно за дърпане на каравана с тегло от около 1100кг. Интересувам се както и автора, как са като здравина, и също така какъв разход на газ би имала с караваната отзад.

          Коментар


          • #6
            Здравината е пословична английска

            Или по скоро липсата и ......

            Но, всичко се прави с малко пари и мнооооооооого свободно за проекти време.

            Важното е ръжда да няма иначе НЕ

            Автомата ако са теглили и преди може да е взел дал и да идат 1-2к за ремонт

            Разход с каравана не знам точно ама няма да е по малко от 20-25 газ/100 с редовите гумета де
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • #7
              Ако кутията е за ремонт, по добре да я смени.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                Определено ме отказахте. А, тази прословута липса на здравина, само за бензиновия вариант ли важи или и за дизел? Намерих друг, 2,5ТДИ. При него някой има ли представа как ще е разхода с подобна каравана отзад?

                Коментар


                • rosen_offroad
                  rosen_offroad коментира
                  Редактиране на коментар
                  Здравината на компановката си е все в гъз и за бензина и за дизела.

                  Дизеловия матор е по надежден и не иска тоци да върви де. Иначе матора е чук особено 300 ТДИ

                  Топ Гиър имат едно старо шоу дето са изтипосали едно Диско 2 на сцената и показват как като затвориш леко шофьорската врата и пада жабката

                  А казват Диско 2 имало 3000 подобрения в надеждноста и качеството спрямо Диско 1 - смятай ти гледаш Диско 1

                  Сега видях че искаш каравана да дърпаш - ми с дизела ще е мноооого бавно дърпане

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X