Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Един червен Рейндж Ровър П38, ей така за цвят...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Един червен Рейндж Ровър П38, ей така за цвят...

    Knock-knock! Може ли? Понеже не съм участвал в този подфорум, та да се похваля:
    Land Rover Range Rover, P38, HSE 4,6

    Надървен:




    Омекнал:




    Признавам си, че не съм изчел всичко, но аз някои неща си ги научавам по трудния начин традиционно. Тук попитах и .... направих точно обратното на резултатите. Гледах 4-5 Гранда, но не попаднах на моя, а след това Таргата и Митко ме хванаха на къс пас и... ето резултата на снимките горе.
    Машината е гледана. Запазена много. Купувана е нова от Дару кар, след това е имало някакви драми с първия собственик и от там я купил човека, от когото аз я взех. Той твърдеше, че "всички екстри работят", което е почти вярно. Някои незначителни неща има за ремонт или смяна. Едното беше водна помпа, което се установи при предварителния оглед и продавачът ми купи нова Valeo в кашон извън пазарлъка. Вече е сменена, както и маслото на мотора с прилежащите филтри.
    Имахме 3-4 дни спор с колата, според теорията на Дядо Владо за "Борбата на машината с новия собственик", но мисля, че изгладихме някои основни противоречия в нашите отношения... за сега (пу-пу).
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

  • #2
    От: Един червен РР, ей така за цвят...

    Честито много добре изглежда и дано да няма съществени противоречия и за в бъдеще. Те текущите даже са и задължителни, като в семейството. Добре дошъл и пътя да е винаги ваш. Поздрави.
    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

    Коментар


    • #3
      От: Един червен РР, ей така за цвят...

      Първоначално публикуван от Анастас Анастасов (rova) Преглед на мнение
      Честито много добре изглежда и дано да няма съществени противоречия и за в бъдеще. Те текущите даже са и задължителни, като в семейството. Добре дошъл и пътя да е винаги ваш. Поздрави.
      Благодаря! Пропуснах да спомена, че предназначението е "семейно комби", но... пътят към ада винаги е постлан с добри намерения...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #4
        От: Един червен РР, ей така за цвят...

        Винаги съм считал, че при добро пастиране и изпиране с моето Д2 мога и булка на сватба да возя. Автомобила е много добър за целта за която е предназначен.
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар


        • #5
          От: Един червен РР, ей така за цвят...

          Честито! Ама много лачен, бреее! Т'ва за духчето в колата е ясно, хубаво е, че сте разбрали
          И понеже прочетох "семейно комби" - правилното наименование е Можещ детевоз
          Поздрави
          "Bis dat qui cito dat"

          Коментар


          • #6
            От: Един червен РР, ей така за цвят...

            Честито!Дай някоя снимка на салона!Интересно ми е какъв разход дава това животно!
            M.P.

            Коментар


            • #7
              От: Един червен РР, ей така за цвят...

              Честито, много км. и безаварийни, дай някоя снимка на багажник и отвътре .
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 13-01-14, 12:29.

              Коментар


              • #8
                От: Един червен РР, ей така за цвят...

                Благодаря! Ще го снимам по-обстойно. За разхода към момента още нямам впечатления, че съм минал 100-ина км с него, а и на място работи няколко часа...
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #9
                  От: Един червен РР, ей така за цвят...

                  Ха честито и много да се радвате
                  За разхода - не му мисли, все пак е 4,6 - да му мислят тези, покрай които минаваш
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Един червен РР, ей така за цвят...

                    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                    Ха честито и много да се радвате
                    За разхода - не му мисли, все пак е 4,6 - да му мислят тези, покрай които минаваш
                    Така е! Гледам да не се замислям....
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #11
                      От: Един червен РР, ей така за цвят...

                      Евгени, честито!
                      Дано само да те радва и да му навъртиш много безаварийни километри.

                      За грандовете не съжалявай...
                      Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                      0888/00-55-37

                      Коментар


                      • #12
                        От: Един червен РР, ей така за цвят...

                        Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
                        Евгени, честито!
                        Дано само да те радва и да му навъртиш много безаварийни километри.

                        За грандовете не съжалявай...
                        Благодаря, Влади! За сега не съжалявам за нищо! На звук нещата са добре, по-добре от на грандовете...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #13
                          От: Един червен РР, ей така за цвят...

                          Честито! Много е лачен ама до кога
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • #14
                            От: Един червен Рейндж Ровър П38, ей така за цвят...

                            Честито, много добре стои и изглежда, мноооого безаварийни да минеш и да отидеш на места, дето само тоя ДЗВЕР позволява...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Един червен Рейндж Ровър П38, ей така за цвят...

                              Първоначално публикуван от tnt3 Преглед на мнение
                              Честито, много добре стои и изглежда, мноооого безаварийни да минеш и да отидеш на места, дето само тоя ДЗВЕР позволява...
                              Да пита Иван Керчев, къде ходи с неговия докато стигне х.Бунтовна юли месец
                              Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                              "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                              "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X