Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за Land Rover във Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за Land Rover във Варна

    Здравейте колеги,
    Моля, препоръчайте читав сервиз или майстор на Ленд Ровър във Варна.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 28-07-13, 08:32.

  • #2
    От: сервиз за Land Rover във Варна

    Търси - targa -та!

    Може би е хубаво да има, две думи за проблема, модела на машината!
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • #3
      От: сервиз за Land Rover във Варна

      Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
      Търси - targa -та!

      Може би е хубаво да има, две думи за проблема, модела на машината!
      Ще се научи човека и без това му е първи пост.

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз за Land Rover във Варна

        Здравейте, да нов съм и съм от Варна. джипката е LR DIscovery II TD5. светна ми една лампа на таблото, която според ръководството е за SUSPENSION PROBLE, което може би значи с въздушното окачване отзад и се препоръчва да се отиде веднага в сервиз.
        И понеже имам машината от скоро и не познавам подходящ сервиз за този автомобил във Варна реших да попитам.
        Може ли да ми дадете и телефон на Таргата.

        Съобщение от модератор:
        Моля, напишете си в профила от къде сте.
        Прочетохте ли това
        ...ЦЪК
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 28-07-13, 08:33.

        Коментар


        • #5
          От: Сервиз за Land Rover във Варна

          Таргов: - 0898 50 23 80

          Коментар


          • #6
            Търся сервиз във Варна, в който да ми монтират блокаж на централния диф

            Здравейте,

            колата е диско 2 v8.
            търся някой от Варна който е правил подобна интервенция за да я направи при мен.

            Www.Discovery2.co.uk/diff_lock.html
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • #7
              От: Търся сервиз във варна който да ми монтира блокаж на централния диф

              Търси Таргата
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • #8
                От: Търся сервиз във варна който да ми монтира блокаж на централния диф

                Или Banjo
                Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

                www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

                Коментар


                • #9
                  От: Търся сервиз във Варна, в който да ми монтират блокаж на централния диф

                  Блокажа не е ли стандартен за Ровърската раздатка ?
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся сервиз във Варна, в който да ми монтират блокаж на централния диф

                    Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                    Блокажа не е ли стандартен за Ровърската раздатка ?
                    На Диско 2 - не винаги.
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся сервиз във Варна, в който да ми монтират блокаж на централния диф

                      Повечето произведени до 2001 имат. Трябва да си видиш номера на трансмисията дали завършва на 41 или 42 мисля - в линка който си дал имаше описание.
                      Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                      LZ2РSD

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся сервиз във Варна, в който да ми монтират блокаж на централния диф

                        Раздатката си има блокаж само трябва някой да се навие да ми го сложи
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся сервиз във Варна, в който да ми монтират блокаж на централния диф

                          На теб колега най-вероятно ти трябва механизам за включване на блокажа. Самия блокаж си е там от както си е станала на джипка Дискотеката. Мисля че можеш и сам да си го направиш, тук във форума имаше писано по въпроса, мисля и снимков материал бяха сложили колегите.
                          Land Rover Discovery II 3,9 V8
                          Лада Нива 21214 1,7i

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся сервиз във Варна, в който да ми монтират блокаж на централния диф

                            Ето тук чети и действай. Има достатъчно изписано по въпроса:

                            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=146485
                            LZ1AID

                            Коментар


                            • #15
                              Land Rover Discovery - сервиз във Варна

                              Здравейте колеги, от скоро съм собственик на LAND ROVER Дискавъри 2,5 тди 95г. Кажете ми в кой сервиз във Варна мога да го поддържам без да се чудя дали знаят какво правят. МНОГО МАЙСТОРИ СЕ НАВЪДИХА стана страшно.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X