Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се похваля и аз най-накрая - LRD Td5!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се похваля и аз най-накрая - LRD Td5!

    Намерих време да снимам за да вляза в групата вече и официално....

    Обслужен с любезното съдействие на колегата targa - масла и филтри (не в Мото Пфое разбира се)...
    Дребни интервенции от мен:
    - възстановяване рефлектор на десен халоген;
    - смяна на ножицата на повдигащия механизъм на предно ляво прозорче;
    - подмяна кожени маншони на скоростен лост и ръчна;

    Предстоящо:
    - зимни гуми;
    - масло ск.кутия;
    - дилема - нови възглавници или пружини + 5 см лифт;
    - повдигане на степенките за повишаване на проходимостта - не мисля да ги махам, че много радват окото.....
    Прикачени файлове
    Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
    LZ2РSD

  • #2
    От: Да се похваля и аз най-накрая - LRD Td5!

    Честито колега и безаварийна експлоатация.

    Коментар


    • #3
      От: Да се похваля и аз най-накрая - LRD Td5!

      Честито,и много безаварийни...Изглежда като нов.

      Коментар


      • #4
        От: Да се похваля и аз най-накрая - LRD Td5!

        Честито!

        Пружини
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          От: Да се похваля и аз най-накрая - LRD Td5!

          Честито! Той верно като нов - убавец!

          ПРУЖИНИ!

          Коментар


          • #6
            От: Да се похваля и аз най-накрая - LRD Td5!

            Честито и от мен, нека много да те радва.

            Не виждам смисъл да повдигаш степенките ако си намислил лифт. Един съвет, ако ще купуваш гуми, първо помисли дали ще правиш лифт, и ако правиш си купи направо големи гуми. Да не се окаже после, че имаш лифт а гумите са ти малки. Стои доста смешно. Аз така направих първо си купих АТ-та а после МТ-та, но в по-голям размер 245/75/16 и сега малките АТ-та 235/70 ме дразнят. Даже съм ги пуснал за продажба тук във форума.
            LR Disco II 99 - TD5
            www.lre-bulgaria.org

            Коментар


            • #7
              От: Да се похваля и аз най-накрая - LRD Td5!

              Красавец, да ти е здрав
              По твои наблюдения какъв разход на гориво ти дава
              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
              LZ1EMS

              Коментар


              • #8
                От: Да се похваля и аз най-накрая - LRD Td5!

                Разход на гориво - хммм, доста притеснителен.... Планирал съм и диагностика.
                20 л на първите 40 литра заредени... - но то повечето беше стоене на място и т.н. Сега съм сложил пак 40 л. да видим докъде ще ме изкара. Но то градско във Варна, студено... - под 15 л вероятно ще съм доволен с този автоматик.
                Но пък е голямо удоволствие автоматика - особено кикдауна...
                Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                LZ2РSD

                Коментар


                • #9
                  От: Да се похваля и аз най-накрая - LRD Td5!

                  Честито, със здраве да си го ползваш. Слагай пружини, без да се замисляш. Ако харчи повече от 13-14 трябва да го заведеш на доктор.
                  O898595418 - Митко

                  Коментар


                  • #10
                    От: Да се похваля и аз най-накрая - LRD Td5!

                    Първоначално публикуван от nbaplayer Преглед на мнение
                    Честито, със здраве да си го ползваш. Слагай пружини, без да се замисляш. Ако харчи повече от 13-14 трябва да го заведеш на доктор.
                    Бе моя с 33-ките харчи под 13, при положение, че има и проблем, за който знам и предстои да оправя тия дни, а май и съединителя ми е позаминал. Та, автомата, в стандартен вид, не би трябвало да ходи над 12, според мен, ако всичко му е наред.

                    Честито на автора. Моделът си е специфичен и иска четене, за да се разбирате добре за в бъдеще
                    По отношение на окачването - изясни си първо приоритетите за употреба на колата - на пътя въздушното определено си има плюсове, извън пътя - повече минуси, според мен.
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Да се похваля и аз най-накрая - LRD Td5!

                      Първоначално публикуван от shaterhand Преглед на мнение
                      Обслужен с любезното съдействие на колегата targa - масла и филтри
                      Предстоящо:...
                      - дилема - нови възглавници или пружини + 5 см лифт...
                      Честито!
                      Ако ти работи системата за повдигане на колата, възд. възглавници са много полезни в гората. Ако ще я караш извън пътя обаче, големият проблем (както и при мене) ще е твърде ниската и чуплива предна броня - буквално по първото дере или замръзнала локва (когато предните гуми счупят леда и пропаднат към дъното, бронята се удря в леда и се троши с трясък. Смени я преди това с нещо метално, високо и прибрано.
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Да се похваля и аз най-накрая - LRD Td5!

                        Честито и много безаварийни!
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X