Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гумена броня за Диско-2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гумена броня за Диско-2

    Здравейте!
    Пия си днес бирата пред къщи и умно гледам потрошената за пореден път предна броня на Диското. Вече няколко пъти я лепя и все се чупи от дървета и храсти...
    И се питам: дали някой може да я отлее от плътна гума и за колко пари?
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    От: Гумена броня за Диско-2

    А не може ли изобщо да я махнеш?
    Изглежда доста по-агресивно
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • #3
      От: Гумена броня за Диско-2

      Гумена броня за джип - това е не сериозно ! Иначе ; Скорпиона от Ямбол се занимава с гумени работи.
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • #4
        От: Гумена броня за Диско-2

        "Oтлей" я от желязна тръба или 3мм ламарина!
        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
        Враца

        Коментар


        • #5
          От: Гумена броня за Диско-2

          Иване, ти представяш ли си колко би тежала една "гумена" броня, за да има все пак някаква конструктивна устойчивост?
          Хората отдавна са го решили този въпрос:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:y.JPG
Прегледи:1
Размер:17.9 КБ
ID:5307876

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:x.JPG
Прегледи:1
Размер:32.0 КБ
ID:5307877
          На мен лично втория вариант ми допада много, а и смятам, че и за твоите цели е много подхоящ.

          П.П. Сега Стефан ще изскочи да каже, че такива работи трябва да се правят само от дърво
          Последно редактирано от stargazer; 07-10-11, 10:43.
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • #6
            От: Гумена броня за Диско-2

            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
            Иване, ти представяш ли си колко би тежала една "гумена" броня, за да има все пак някаква конструктивна устойчивост?
            Представях си броня от метал, облечен с гума.
            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
            Хората отдавна са го решили този въпрос.
            На мен лично втория вариант ми допада много, а и смятам, че и за твоите цели е много подхоящ.
            И на мене ми харесва. Ако знаеш как да си поръчам, сподели го.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #7
              От: Гумена броня за Диско-2

              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
              И на мене ми харесва. Ако знаеш как да си поръчам, сподели го.
              Знам
              Ще се опитам утре да ти дам повече информация.
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар


              • #8
                От: Гумена броня за Диско-2

                Ето една много добра броня за работа в горите:
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...54#post1686454
                Май е правена в Германия. Жалко, че у нас никой не се наема да я направи, поне засега.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • #9
                  От: Гумена броня за Диско-2

                  Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                  Ето една много добра броня за работа в горите:
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...54#post1686454
                  Май е правена в Германия. Жалко, че у нас никой не се наема да я направи, поне засега.
                  Никой уважаващ себе си майстор не би ти направил такава броня,освен ако изрично се подпишеш,че я искаш точно такава.При положение,че твойта броня е начупена за какво ти е точно такава недомислица,какво ще пазиш с нея?Направи си нещо по-прибрано,примери има много



                  Има и специялна тема,потърси с търсачката!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гумена броня за Диско-2

                    Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                    Никой уважаващ себе си майстор не би ти направил такава броня,освен ако...
                    Явно не съм бил разбран правилно - аз не търся "уважаващ себе си" майстор, а майстор, който уважава клиентите си!
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Гумена броня за Диско-2

                      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                      Явно не съм бил разбран правилно - аз не търся "уважаващ себе си" майстор, а майстор, който уважава клиентите си!
                      Не си прав колега. В момента правя метална броня за Диско. 4 мм. Бях против, но клиента настоя. Та освен ремонти правя и брони. Тръбни или тип ARB. Срещу добро заплащане. Не вярвам някой от клиентите ми да се оплаче , че не съм го уважил. Даже след като им направя нещо си ставаме приятели. И въпреки всичко, аз такава броня няма да направя. Нито на теб, нито на който и да е друг. Защото уважението към клента е едно, но като някой после те пита, кой я прави тази броня, ти просто ще кажеш-Таргата. Надали ще му обясниш, че съм бил крайно против. Име се гради трудно, а се губи страшно бързо.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Гумена броня за Диско-2

                        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                        ... Жалко, че у нас никой не се наема да я направи, поне засега.
                        Не знам къде си търсил, но аз познавам маса хора, които ако им кажеш и се разберете за парите, и теб ще те направят от желязо. И бъди сигурен, че ще се харесаш.
                        Да давам ли телефони?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Гумена броня за Диско-2

                          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                          Не знам къде си търсил, но аз познавам маса хора, които ако им кажеш и се разберете за парите, и теб ще те направят от желязо. И бъди сигурен, че ще се харесаш.
                          Да давам ли телефони?
                          Познавах на времето един такъв майстор, живееше на ул. Народно хоро. За него казваха, че "ако направи човек от ламарина, остава само да проговори"...
                          Давай телефони и адреси на такива майстори.
                          Благодаря!
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Гумена броня за Диско-2

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Не си прав колега. В момента правя метална броня за Диско. 4 мм. Бях против, но клиента настоя. Та освен ремонти правя и брони. Тръбни или тип ARB. Срещу добро заплащане. Не вярвам някой от клиентите ми да се оплаче , че не съм го уважил. Даже след като им направя нещо си ставаме приятели. И въпреки всичко, аз такава броня няма да направя. Нито на теб, нито на който и да е друг. Защото уважението към клента е едно, но като някой после те пита, кой я прави тази броня, ти просто ще кажеш-Таргата. Надали ще му обясниш, че съм бил крайно против. Име се гради трудно, а се губи страшно бързо.
                            Здравей! Може и да си прав. Колко ще ми струва направена от тебе броня от метал като тази на снимката (със и без място за лебедка)? Питам за опциите "евтино и качествено".
                            пп. Отгоре може и да е равна, без извивките под халогените. Прати ми ако имаш, снимки и цени на подходящи брони, които ти правиш. Благодаря.

                            Последно редактирано от trapper; 13-12-11, 08:38.
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Гумена броня за Диско-2

                              Тази от снимката е по-грозна от мене. Като направя тази на Диското ще пусна снимки. Лошото е, че колата трябва да е тука. Това дето го правя, се оказа с различна геометрия на калниците и съм се видял в приключение. Климатик имаш ли?
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X