Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фрийлендър само на предно. Мнения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фрийлендър само на предно. Мнения?

    Здравейте. Тъй като пак сериозно ме налегна виско-параноята, имам намерение да сваля кардана за да пробвам поведението на джипката без 4х4. Взех колата повече заради клиренса, защото ми трябва за движение по черни пътища, не толкова за сериозни офроуд приключения. Е, естествено че с 4х4 е по-добре, но докато не намеря сигурен начин да тествам виското или свободни пари за ново май ще се спра на 4х2. Нямам възможност да сменям раздатка и заден диференциал и не ми се рискува.
    В тази връзка ме интересува колко от вас собствениците на Фрийлендър карате само на предно и какви са ви впечатленията от колата в този режим? Как се държи на пътя при шосейна скорост, в дъжд, има ли отношение към разхода, става ли по-маневрен? Има ли негативно влияние свалянето на карданите за раздатката и задния диф? Трябва ли да внимавам за нещо специално като ги свалям, да маркирам положението на кардана и т.н.?
    Въобще споделете всичко което смятате за интересно от вашия опит с Фрийлендър 4х2. Виждам, че по пътищата на БГ има много Фийлендъри, не вярвам всичките да са в 4х4 режим.

  • #2
    От: Фрийлендър само на предно. Мнения?

    Ама верно ли никой няма опит с Фрийлендър само на предно?

    Коментар


    • #3
      От: Фрийлендър само на предно. Мнения?

      Ако мислиш ,че затяга много по добре свали кардана да нямаш по сериозни ядове с раздатки и др. глупости и ще видиш как е ма смятам че ще си доволен колко по добре ще варви смисъл по икономичен по маневрен по бърз и тнт . пак си имаш TC и всичко др самата джипка се едно я спъва муфата но като я свалиш (става за 30 минути) ще видиш.

      Коментар


      • #4
        От: Фрийлендър само на предно. Мнения?

        В тази тема има мнения за това дето питаш : http://offroad-bulgaria.com/showthre...47#post1468847

        Коментар


        • #5
          От: Фрийлендър само на предно. Мнения?

          Карам със свален кардан,няма проблем. Колата върви добре. 200-300г. е по икономична.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X