Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SRS - Грешка Рейндж Ровър P38A

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SRS - Грешка Рейндж Ровър P38A

    Здравейте!
    След двудневна борба с въздуховоди,клапи и всякакви видове кабели най-накрая си оправих климатика.Направих профилактика на всички тръби за парното и всичко е наред освен ,че след зглобяването на абсоютно всичко ми светна червената лампа SRS придружена от надпис "грешка на Airbag".Приемам всякакви мнения,напътствия и съвети.Само да уточня,че лампата не свети постоянно а мъждука или пусира не знам как точно да го опиша.
    Благодаря предвартелно!

  • #2
    До: SRS - Грешка РР П38А

    Кофти връзка в някоя букса или си защипал някой кабел при сглобяването на кутиите.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      До: SRS - Грешка Рейндж Ровър P38A

      Ами не знам аз еърбеците не сЪм ги пипал, а за кабелите мисля, че ниама как понеже са отделно в гофре което е прихванато на няколко сантиметра с кабелни превръзки. Внимавах с тях те не случайно са жълти и имат табелки с внимание, но може и да е така.
      И ако е, мога ли понякакъв начин да установя каде е?!

      Коментар


      • #4
        До: SRS - Грешка Рейндж Ровър P38A

        Проверката на еърбеговете е деликатна работа и ако не си наясно с тях ти препоръчвам да отидеш в специализиран сервиз. На един бивш колега му липсват предните зъби от неразумно ровене (не му ги е избил собственика, а еърбега на волана от скъсана спирала)
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          До: SRS - Грешка Рейндж Ровър P38A

          Днес след дълго обикаляне на сервизи влючително и Мото-Пфое Хасково където би трябвало да ми помогнат се оказа,че в моят прекрасен роден град няма къде да ми направят диагностика!Но поне разбрах къде ми е проблема.Той се състои в това,че при разглобено и свалено табло не трябва да се дава контакт.Поне това ми беше обяснено почти на всякъде.За това колеги имайте едно на ум при интервенции по вашите джипки!
          Поздрави!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X